REKLAMA

RZĄDTerlecki o przyszłości Morawieckiego i Dworczyka

2022-09-29 20:30, akt.2022-09-29 20:41
publikacja
2022-09-29 20:30
aktualizacja
2022-09-29 20:41

"Nie będzie oczywiście zmiany premiera" - powiedział w czwartek wieczorem wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Terlecki o przyszłości Morawieckiego i Dworczyka
Terlecki o przyszłości Morawieckiego i Dworczyka
fot. Krystian Maj/KPRM / / Flickr

"Pytanie, które rozumiem jest najważniejszym pytaniem wieczoru. Nie będzie oczywiście zmiany premiera" - powiedział Terlecki na konferencji prasowej po wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS w Pułtusku (woj. mazowieckie).

W ostatnim czasie media informowały, że wewnątrz rządu toczy się spór pomiędzy premierem Mateuszem Morawieckim a wicepremierem i szefem MAP Jackiem Sasinem oraz że w niedługim czasie może dojść do zmian w rządzie, łącznie z ewentualną wymianą premiera. (PAP)

autor: Karol Kostrzewa, Rafał Białkowski

kos/ rbk/

Tematy
Teraz Twoje oszczędności mogą więcej – aż 8% w skali roku!

Teraz Twoje oszczędności mogą więcej – aż 8% w skali roku!

Komentarze (6)

dodaj komentarz
polonu
odsunąć ich jak najszybciej na boczny tor , bo coraz bardziej wciągają kraj w działania wojenne , z czym się to wiąże nie trzeba tłumaczyć na co jeszcze czekają w tej Warszawie , na Iskandery . nie idzie ich odsunąć od koryta .chcą to samo zrobić w Polsce co jest w Ukrainie , tego chce społeczeństwo , Czemu Tusk nie przerwie tego odsunąć ich jak najszybciej na boczny tor , bo coraz bardziej wciągają kraj w działania wojenne , z czym się to wiąże nie trzeba tłumaczyć na co jeszcze czekają w tej Warszawie , na Iskandery . nie idzie ich odsunąć od koryta .chcą to samo zrobić w Polsce co jest w Ukrainie , tego chce społeczeństwo , Czemu Tusk nie przerwie tego szaleństwa , wszelkimi dostępnymi środkami .
ministerprawdy
Nie trzeba było blokować pół roku temu importu taniego węgla a np import diamentów czy kawioru. W kogo to uderzyło? Ile ruscy stracili na tym a ile Polacy? (kiladziesiąt miliardów dopłat do węgla i prądu, mega inflacja i kupowanie węglowego błota po 10 razy tyle co normalny węgiel kosztował po całym świecie). Po co to było? Jakoś Nie trzeba było blokować pół roku temu importu taniego węgla a np import diamentów czy kawioru. W kogo to uderzyło? Ile ruscy stracili na tym a ile Polacy? (kiladziesiąt miliardów dopłat do węgla i prądu, mega inflacja i kupowanie węglowego błota po 10 razy tyle co normalny węgiel kosztował po całym świecie). Po co to było? Jakoś nawet Ukraińcy zarabiają na tranzycie ruskiego gazu i ropy na Węgry, Słowację, Czechy etc. USA kupuje gaz, uran, drewno , nawozy sztuczne u ruskich a Morawieckiemu tani węgiel najbardziej przeszkadzał. Ile mamy jeszcze stracić setek miliardów? Davidem nas mało nie wykończył.
300_pala
Ale rząd uwierzył we własna propagandę. U nich jak w ruskiej armii.. szeregowi kłamią kapralom, kaprale sztabom, a sztaby centrali. Z czego wychodzi potem cyrk. Tak samo jest zwęgleniu. Utopili w PGG 10 mld. Zł
karbinadel
A jakie to ma znaczenie, skoro rządzi ktoś zupełnie inny?
jaroslaw_kaczynski
Chcieliście Państwo, aby go jednak zostawił a nawet awansował więc proszę bardzo. Tylko na Państwa odpowiedzialność.

Powiązane: Rząd Mateusza Morawieckiego

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki