Sasin: Spółki Skarbu Państwa są w dobrej kondycji

2020-09-11 13:33
publikacja
2020-09-11 13:33
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Spółki Skarbu Państwa są w dobrej kondycji mimo najtrudniejszego okresu gospodarczego w historii - napisał w piątek na Twitterze wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

"Spółki Skarbu Państwa są w dobrej kondycji mimo najtrudniejszego okresu gospodarczego w historii. Grupa PZU - wbrew oczekiwaniom analityków - osiąga solidny zysk w II kwartale. Grupa Azoty poprawiła wyniki mimo zamrożenia gospodarki. GK PGNiG również odnotowuje udany kwartał" - napisał na Twitterze Sasin.

ewes/ je/

Źródło:PAP
Tematy
Konto osobiste Banku Millennium 360° i 360° Junior w promocji z premią do 290 zł!

Konto osobiste Banku Millennium 360° i 360° Junior w promocji z premią do 290 zł!

Komentarze (41)

dodaj komentarz
plutarch
Lisowski, albo putinowski botnet manipuluje plusami. Wiadomo, że PiS, jak Trump są w interesie Moskwy, bo gwarantują stałe obsuwanie się państwa w agonię.
killgore
Spółki Skarbu Państwa są w dobrej kondycji, mimo najtrudniejszego okresu gospodarczego w historii.

Jak się studiuje historię przez 10 lat, to wypadałoby takich bzdur nie opowiadać:))) W historii zdarzały się wojny, kataklizmy itd. Ale ciemny lud to kupi, jak z pzu, wystarczy najpierw puścić w rynek „prognozę”
Spółki Skarbu Państwa są w dobrej kondycji, mimo najtrudniejszego okresu gospodarczego w historii.

Jak się studiuje historię przez 10 lat, to wypadałoby takich bzdur nie opowiadać:))) W historii zdarzały się wojny, kataklizmy itd. Ale ciemny lud to kupi, jak z pzu, wystarczy najpierw puścić w rynek „prognozę” że będzie strata i potem mały zysk staje się „rewelacją”
jes
A kondycję potwierdzają wyceny na giełdzie. Ale pisowcy już się nauczyli, że nie ma znaczenia czy mówiaąprawdę tylko co usłyszy lepszy sort. I tak uwierzy we wszystko co mówią bo pińcset plus dobrze wpływa na wiarygodność.
males
A co wystarczy wykresy oglądać odwrócone i wszystko jest cacy, ciemny lud i tak wykresów nie ogląda tylko słucha Sasina, Rydzyka i guru Jarka.
sturmbannfuhrer_brunner
Sympatczniejsze foto i od razu jak mu nie wierzyć?
zzibi2
Skoro tak mówi to ja mu wierzę
LOL
jes
W końcu studiował 10 lat to jak inaczej. Normalni ludzie tylko pięć to z automatu mają połowę wiedzy mniej :)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki