REKLAMA
PIT 2023

Robert Kiyosaki w Polsce

2019-04-30 12:15
publikacja
2019-04-30 12:15

Robert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki “Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, na początku maja odwiedzi Polskę.

fot. Nancy Kaszerman /

Wydarzenie z udziałem amerykańskiego inwestora jest organizowane przez Success Resources i odbędzie się 7 i 8 maja w hotelu Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. 

Robert Kiyosaki zdobył światową sławę dzięki poradnikom finansowym z serii „Bogaty Ojciec”. Jego koncepcja inwestowania opiera się na szukaniu okazji do osiągania dochodów pasywnych, które w konsekwencji mają uwolnić od pracy na etacie. Do dziś książki Kiyosakiego zostały sprzedane w blisko 30 milionach egzemplarzy. Swoje poglądy Kiyosaki promował nie tylko w książkach – potomek japońskich imigrantów jest także autorem gier planszowych z serii Cashflow, które pozwalają graczom wcielić się w rolę inwestorów.

– Robert ma zdolność przekazywania swojej wiedzy w lekki sposób i cechuje się wielką odwagą. Wydarzenie Wealth Masters pokaże, dlaczego jest znany nie tylko jako najlepiej sprzedający się autor książek o Bogatym Ojcu, ale także jeden z najlepszych inwestorów, przedsiębiorców i nauczycieli na świecie. Jego podejście jest wysoce edukacyjne, wpływa i przełamuje bariery każdemu właścicielowi firmy, inwestorowi lub przedsiębiorcy – komentuje Veronica Tan, dyrektor ds. operacyjnych Success Resources.

Poza głównym prelegentem na warszawskiej konferencji wystąpią również: Tom Wheelright, osobisty doradca Roberta Kiyosaki; JW Wilson, dyrektor wykonawczy The Learning Code Institute; John MacGregor, autor “The Top 10 Reasons the Rich Go Broke”. Pozostali prelegenci: Sandy Jadeja, główny specjalista ds. marketingu i międzynarodowy szkoleniowiec handlowy; Peng Joon, lider sprzedaży online oraz jedyny polski prelegent Jakub B. Bączek – trener mentalny mistrzów świata.

Robert Kiyosaki poprzednio odwiedził Polskę w 2013 r., kiedy z wykładem do naszego kraju przyleciała także jego żona, Kim Kiyosaki.

/MZ

Źródło:
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (2)

dodaj komentarz
pis_po_jedno_zlo
Warto pamiętać, że gość niczego nigdy nie zarobił na handlu nieruchomościami, co sam nawet przyznał. Zarobił na pisaniu o tym jak zarabiać...
zenonn
Napisał książkę o zarabianiu zamiast zarobić i wydawać?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki