REKLAMA

Q&A z Krzysztofem Kolanym. Zadaj pytanie naszemu głównemu analitykowi

2021-06-09 06:27, akt.2021-06-11 09:01
publikacja
2021-06-09 06:27
aktualizacja
2021-06-11 09:01
Q&A z Krzysztofem Kolanym. Zadaj pytanie naszemu głównemu analitykowi
Q&A z Krzysztofem Kolanym. Zadaj pytanie naszemu głównemu analitykowi
/ Bankier.pl

W ramach konferencji WallStreet 25, której Bankier.pl jest partnerem medialnym, odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z udziałem Krzysztofa Kolanego, głównego analityka Bankier.pl. Zapraszamy do zadawania pytań!

Ostatnie miesiące na rynkach finansowych były pełne zawirowań – szczególnie mocno odczuli je ci, którzy dopiero zaczęli przygodę z inwestowaniem. W morzu informacji i porad warto posłuchać też głosu „weterana”, który widział niejeden krach i niejedną hossę.  

W piątek 11 czerwca o 09:00 na pytania uczestników sesji Q&A odpowiadał będzie Krzysztof Kolany, główny analityk Bankier.pl, który od 2007 r. z bliska obserwuje rynki finansowe i gospodarki. W zakresie jego zainteresowań leżą zarówno Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, jak i rynki zagraniczne: Nowy Jork, Londyn i Frankfurt. Specjalizuje się w rynkach metali szlachetnych oraz monitoruje politykę najważniejszych banków centralnych. Analizuje wpływ sytuacji gospodarczej na notowania akcji, kursy par walutowych i ceny surowców.

Krzysztof Kolany jest trzykrotnym laureatem organizowanego przez NBP prestiżowego konkursu im. W. Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych w kategoriach dziennikarstwo internetowe (2010) oraz polityka pieniężna i stabilność finansowa (2018 i 2019). Otrzymał także tytuł Herosa Rynku Kapitałowego 2016 przyznawany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Dotychczasowe publikacje Krzysztofa Kolanego odnajdą Państwo m.in. na stronie autora.

W sesji pytań i odpowiedzi „Zapytaj analityka – inwestowanie (nie tylko) dla początkujących” udział wziąć będzie można na dwa sposoby – tak jak w innych wydarzeniach konferencji WallStreet 25 (więcej informacji tutaj) lub poprzez transmisję, którą zamieścimy w Bankier.pl.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań Krzysztofowi Kolanemu. Pytania wpisywać można w treści komentarzy pod tym artykułem.

MZ

Źródło:
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (43)

dodaj komentarz
jarunia
zainwestowałbym na Białorusi tak jest prawie tak dobrze jak w PRL
coxi35
Mowi sie ze wydzielenie aktywow weglowych pozytwnie wplynie na wycene branzy energetycznej. o jakim poziomie poprawy wycen mowimy?
demeryt_69
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi :)
linquist
Czy lokowanie pieniędzy w rynek akcji jest dobrą "ucieczką" przed inflacją ?
konik_garbusek
Pytanie dot. złotego. Myslę o przewalutowaniu wszytkich złotówek na CHF lub USD, boję się tego co robi RPP i NBP, pozwalając na realną utrate wartości moich oszczędności. Jak widzi pan sytuację dla złotego w perspektwie 2-3 lat?
demeryt_69
Być może warto 'przezłotówkowywać' na górce, nie?
the_mind_renewed
„Czy wg Pana skończy się manipulowanie srebrem i złotem przez banki typu JP Morgan”
Tak skończy się jak się skończy obecny system oparty na biletach bankowych. A to nie tak szybko bo baran zawsze będzie baranem.
Taki obrazek na łące: Aktorzy - (stado baranów - to my) (wilk zaganiający stado) (facet właściciel stada przyglądający
„Czy wg Pana skończy się manipulowanie srebrem i złotem przez banki typu JP Morgan”
Tak skończy się jak się skończy obecny system oparty na biletach bankowych. A to nie tak szybko bo baran zawsze będzie baranem.
Taki obrazek na łące: Aktorzy - (stado baranów - to my) (wilk zaganiający stado) (facet właściciel stada przyglądający się)
Akcja:
1/ Stado baranów w grupie i jeden na boku mówi do nich. Ten facet (myśl-rząd) i ten pies (myśl-banki i korporacje) razem współpracuje.
2/Głos ze stada. E ty zawsze ze swoimi teoriami spiskowymi.

A tymczasem banki : Banki i NBP gromadzą złoto! Wartość liczona w miliardach, a frajerom poleca się rządowe obligacje papierowe i lokaty. Hahahahahahahahhaah !!!!!!!!!!!!!!! https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-na-koniec-2020-r-zasob-zlota-nbp-wynosil-228-7-tony,nId,5278236


A nam polecają Bilety bankowe w formie obligacji i lokat. Oficjalna Globalna konfiskata naszych oszczędności już się rozpoczęła i jest gwarantowana przez rządy i banki, bo na obligacjach skarbowych i lokatach oficjalnie społeczeństwa ponoszą straty. Za konfiskatę złota i srebra się nie zabiorą, bo społeczeństwa w zasadzie go nie posiadają, to po co mają drążyć temat!
matere
Czy wg Pana skończy się manipulowanie srebrem i złotem przez banki typu JP Morgan na rynku kontraktów terminowych i kiedy to może nastąpić.

Powiązane: Konferencja WallStreet

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki