REKLAMA

Bez gotówki i Blika. Tak noc z soboty na niedzielę zapowiadają banki

2022-08-05 12:50, akt.2022-08-07 09:00
publikacja
2022-08-05 12:50
aktualizacja
2022-08-07 09:00

Blik nie działa? To dopiero początek utrudnień, które czekają na klientów banków w trakcie najbliższej soboty i niedzieli. Jak co tydzień na łamach Bankier.pl sprawdzamy, które instytucje zapowiedziały prace administracyjne na weekend. 

Bez gotówki i Blika. Tak noc z soboty na niedzielę zapowiadają banki
Bez gotówki i Blika. Tak noc z soboty na niedzielę zapowiadają banki
fot. Anatol Chomicz / / FORUM

Na najbliższy weekend przerwy techniczne zapowiedziały cztery banki: ING Bank Śląski, mBank, Getin Bank oraz Nest Bank.

ING Bank Śląski z przerwą techniczną

Klienci ING Banku Śląskiego musieli liczyć się z brakiem możliwości realizacji wpłat (w tym Blika) w urządzeniach sieci ING/ Planet Cash. Przerwa techniczna rozpoczęła się w niedzielę (7 sierpnia) o godzinie 00:00 i potrwa do godziny 03:00

Prace serwisowe w mBanku

Dwie przerwy techniczne na najbliższy weekend zapowiedział również mBank. W nocy z soboty na niedzielę (6 na 7 sierpnia) pomiędzy godziną 2:00 a 5:30 niedostępny był serwis bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna, natomiast od godziny 1:30 do godziny 6:10 niemożliwe było składanie wniosków w banku. 

Przerwa techniczna w Getin Banku

Getin Bank również zapowiedział prace serwisowe na noc z soboty na niedzielę (z 6 na 7 sierpnia). Podczas przerwy technicznej niedostępny był Blik oraz bankowość internetowa i mobilna. W tym czasie klienci musieli liczyć się także z utrudnieniami podczas wykonywania płatności kartą za zakupy w sklepach internetowych lub inne płatności online. 

Nest Bank z pracami technicznymi

Przerwę techniczną planuje Nest Bank. Niedogodności miały miejsce w sobotę (6 sierpnia) pomiędzy godziną 0:30 a 8:00. Podczas przerwy technicznej klienci banku mogli zalogować się do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Podczas prac niedostępna była również usługa Blik, Visa Mobile oraz potwierdzanie płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej, płatności w sklepie internetowym wykorzystujące link do płatności ani zmienić limitów płatności w bankowości elektronicznej.

DF

Źródło:
Tematy
Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki