REKLAMA

Ograniczenia w bankach. Sprawdź, kiedy nie zrobisz przelewu

Dominika Florek2024-02-09 13:52redaktor Bankier.pl
publikacja
2024-02-09 13:52

Kilka banków zaplanowało przerwy techniczne z powodu prowadzonych prac modernizacyjnych. Klienci muszą liczyć się z czasowym brakiem dostępu do niektórych usług. Jak co tydzień, na łamach Bankier.pl robimy przegląd weekendowych przerw w bankach.

Ograniczenia w bankach. Sprawdź, kiedy nie zrobisz przelewu
Ograniczenia w bankach. Sprawdź, kiedy nie zrobisz przelewu
/ Shutterstock

W najbliższy weekend klienci następujących banków muszą liczyć się z utrudnieniami: ING Banku Śląskiego, Banku Pocztowego, Banku Polskiej Spółdzielczości oraz Toyota Banku.

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

Jedną z instytucji, które zapowiedziały przerwę techniczną na najbliższy weekend, jest ING Bank Śląski. Prace serwisowe rozpoczną się o północy i potrwają do 1:30 w niedzielę (11 lutego). W tym czasie klienci muszą liczyć się z utrudnieniami przy:

  • płatnościach kartami w Internecie z 3DSecure, czyli tych, które są dodatkowo potwierdzane w aplikacji lub jednorazowym kodem SMS,
  • aktywowaniu kart, zmianą limitów transakcyjnych, ubezpieczaniem kart i nadawaniem kodów PIN,
  • zamawianiem kart płatniczych,
  • przypisywaniu kart do telefonu w aplikacji Moje ING Mobile,
  • dodawaniu kart do portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay).

Dodatkowo w trakcie przerwy mogą występować problemy z płatnościami kartą w terminalach płatniczych, bankomatach oraz wpłatomatach, jak informuje ING Bank Śląski. 

Bank Pocztowy z pracami serwisowymi

Bank Pocztowy zaplanował prace administracyjne na nadchodzący weekend. W związku z tym od godz. 22:00 w niedzielę (11 lutego) do godziny 02:00 w poniedziałek (12 lutego) wystąpią problemy w dokonywaniu transakcji bezgotówkowych i gotówkowych kartami płatniczymi, w tym transakcji mobilnych realizowanych za pośrednictwem portfeli cyfrowych.

Prace w Banku Polskiej Spółdzielczości

Bank Polskiej Spółdzielczości zapowiedział przerwę techniczną, która rozpocznie się o godzinie 21:00 i potrwa do godziny 03:00 w dniach 9-10 lutego br. W tym czasie klienci nie będę mogli autoryzować się poprzez MojeID oraz niedostępne będą transakcje Blik.

Toyota Bank z przerwą techniczną

Kolejną instytucją, która zapowiedział prace modernizacyjne na ten weekend, jest Toyota Bank. Pomiędzy godziną 10:00 a 20:00 w dniu 11 lutego (niedziela) wystąpią utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, autoryzacji płatności kartowych, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności. 

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką podatkową i konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 8,42%)

Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 8,42%)

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki