REKLAMA

Przerwa w działaniu PUE ZUS

2020-11-26 08:50
publikacja
2020-11-26 08:50
Shutterstock

Nie możesz złożyć wniosku w PUE ZUS? Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapowiedział przerwę techniczną w działaniu platformy i strony zus.pl.

Przedsiębiorcy, którzy planują wieczorne działania na Platformie Usług Elektronicznych muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania usług. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapowiedział prace serwisowe, które rozpoczną się w czwartkowy wieczór (26 listopada) o godzinie 22:00 i potrwają do piątku do godziny 1:00.

W trakcie trwania prac technicznych wystąpią ograniczenia dostępie do portalu zus.pl oraz portalu Platformy Usług Elektronicznych i poszczególnych jego funkcji, informuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Przedsiębiorcy, którzy planują na wieczór wysyłanie przelewów, składanie wniosków o dodatkowy zasiłek opiekuńczy, postojowe oraz inne świadczenia dostępne w ramach tarczy 6.0 mogą mieć problem z zalogowaniem się do systemu.

W ostatnim czasie ZUS udostępnił na terenie całej Polski możliwość umówienia się na wizytę w placówce dla osób, które nie posiadają konta na PUE ZUS.

DF

Źródło:
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki