REKLAMA

Uwaga klienci ING. Nie będą działać płatności

2021-09-14 12:15
publikacja
2021-09-14 12:15
Uwaga klienci ING. Nie będą działać płatności
Uwaga klienci ING. Nie będą działać płatności
fot. Remigiusz Gora / / Shutterstock

ING Bank Śląski zapowiedział przerwę w dostępie do części usług. Przez pięć godzin niedostępne będą m.in. płatności Blik, system bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna. Lepiej zrobić przelew wcześniej.

Z reguły banki ogłaszają prace serwisowe w trakcie weekendów. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej niektóre instytucje zapowiadają przerwy techniczne w trakcie tygodnia. Jednym z tych podmiotów jest ING Bank Śląski.

W nocy z wtorku na środę (14 na 15 września) klienci ING muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z bankowości elektronicznej. Przerwa techniczna rozpocznie się o północy i potrwa do godziny 5:00 następnego dnia.

Podczas zapowiedzianych przez ING prac niedostępny będzie system bankowości internetowej oraz aplikacji mobilna, systemu rozliczeń płatności natychmiastowych, płatności Blik, płatności internetowych kartą z dodatkowym uwierzytelnieniem (3DSecure), specjalnego interfejsu PSD2.

Dodatkowo osoby posiadające rachunek bankowych w ING mogą mieć trudności podczas realizacji innych transakcji kartami płatniczymi niż wyżej wymienione oraz niedostępna będzie usługa nadawania PIN-u do kart.

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Źródło:
Tematy
10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
daniel_1
Przygotowują tych frajerów, którzy bezgotówkowego życia chcą.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki