REKLAMA

Pierwszy w Polsce internetowy kantor

2010-05-18 09:40
publikacja
2010-05-18 09:40

Poznański kantor uruchomił platformę internetową służącą do przyjmowania dyspozycji kupna i sprzedaży walut obcych. Wymiana odbywa się za pośrednictwem kont bankowych. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu klienci mogą wymienić walutę w ciągu kilku minut bez wychodzenia z domu.


Początkowo kantor prowadzi jedynie wymianę franka szwajcarskiego. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób spłacających kredyty hipoteczne w CHF. Oszczędności z zakupu franka szwajcarskiego na https://internetowykantor.pl mogą sięgać w stosunku do ofert banków od 1% do 6% kwoty kredytu w ciągu całego okresu spłaty.


Oferta kantoru online jest realną szansą na skorzystanie z zapisów rekomendacji SII, dzięki której banki mają obowiązek umożliwić klientom spłatę kredytu w walucie, na którą jest zaciągnięty. Usługa eliminuje czasochłonny proces pozyskiwania gotówki w kantorach i wpłacania ich na konta kredytowe  w kasach banków. Ponadto w przypadku mBanku, który w ogóle nie prowadzi obsługi gotówkowej i Getin-Noble Banku, który umożliwia wpłaty w CHF jedynie w pojedyńczych oddziałach w największych miastach Polski, usługa kantoru jest jedyną alternatywą dla bardzo drogich przelewów walutowych.

Reklama


Internetowykantor.pl stawia na użyteczność i bezpieczeństwo. Komunikacja z serwisem jest szyfrowana 256-bit kluczem SSL, stosowane są procedury związane z ochroną danych osobowych i przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy. Wymiana dla zarejestrowanych użytkowników ogranicza się do dwóch kroków. Należy przelać sumę, którą chcemy wymienić na podane konto bankowe kantoru i w ciągu kilku minut po pojawieniu się okienka transakcji w Panelu klienta zatwierdzić wymianę po aktualnym kursie. Wymienione środki są odsyłane z powrotem do klienta w ciągu kilku minut, lub najpóźniej następnego dnia.


Aktualnie wymiana CHF obsługiwana jest w mBanku, PKO BP, Banku Millennium i Getin-Noble Bank. Twórcy serwisu planują do końca 2010 roku pozyskanie 5tys klientów wymieniających CHF i obsługę co najmniej 10 banków. W planach mają również wprowadzenie obsługi wymiany EUR, USD i GBP./ internetowykantor.pl
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Komentarze (14)

dodaj komentarz
~Paweł
Jak dla mnie też najlepszy cashbroker.com, kiedys znajomy polecił i wyprobowalem i od tego dnia tylko internetowo
~Marek
Najlepszy jest cashbroker.com Polecam to kantor do którego wracam najcześciej
~Starszek
Róneiż polecam ten kantor. Najlepszy :)
~Hania
Polecam wszystkim ten kantor. Maja zawsze korzystne kursy dla swoich klientów, miłą obsługę i łatwo obsługuję się ich portal :)
~adam odpowiada ~Hania
To fakt dbaja o klientów dostałem świetny kurs choć wymieniałem nie aż taką dużą kwotę.
~Jola
Korzystam z usług cashbroker.com i polecam wszystkim ten kantor. Korzystne kursy, szybka realizacja, bezpieczeństwo. Nic dodać nic ująć:)
~Antoni
Widzę, że nie jestem sam w wspieraniu młodych na rynku. Również korzystam z www.cashbroker.com. Jedyne co mogę dodać to fakt, że ta firma naprawdę dba o swoich klientów :)
~natan
Jestem za i również poelcam ten kantor. Mam czasem wrażenie, że szybkość i precyzja to ich domena.
~Gosia
Kłamstwo już w tytule! Pierwszy był Walutomat!
~krzycho
Ja korzystam z kantora fritzexchange.pl bo jest szybki i tani. Kupuję przede wszystkim korony szwedzkie, czego internetowykantor nie wymienia, bo ogranicza się tylko do podstawowych walut

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki