REKLAMA
WAŻNE

Przerwy techniczne w Pekao, ING, Aliorze, BNP Paribas i Santanderze

2020-08-07 10:20
publikacja
2020-08-07 10:20
fot. lucadp / Shutterstock

W najbliższy weekend przerwy techniczne zapowiedziało pięć banków - Santander, Alior Bank, ING, Pekao SA oraz BNP Paribas. Klienci muszą liczyć się z utrudnieniami m.in. podczas wykonywania przelewów oraz wypłaty gotówki z bankomatów.

Jak co tydzień sprawdzamy na Bankier.pl, które banki zapowiedziały przerwy techniczne w ciągu najbliższego weekendu.

Prace serwisowe w BNP Paribas

Bankiem, który w piątek (7 sierpnia) będzie przeprowadzał prace modernizacyjne w swoim systemie, jest BNP Paribas. Klienci 7 sierpnia od godziny 22:00 do 23:00 nie będą mogli zalogować się do serwisu bankowości internetowej BiznesPl@net.

Prace serwisowe w ING Banku Śląskim

W nocy z piątku (7 sierpnia) na sobotę (8 sierpnia) od północy do godziny 4:00 klienci ING Banku Śląskiego nie zapłacą w internecie kartą w 3D Secure - płatności w Internecie dokonywane kartami w 3D Secure są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS, czytamy na stronie banku w komunikacie prasowym.

Cały weekend ING będzie przeprowadzać prace serwisowe w różnych elementach swojego serwisu internetowego. W sobotę (8 sierpnia) od godziny 8:00 do 18:00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Kolejnego dnia w nocy z niedzieli (9 sierpnia) na poniedziałek (10 sierpnia) od godziny 0:00 do 1:00 klienci banku muszą liczyć się z problemami podczas płatności kartami w systemie bankowości internetowej. Podczas prac serwisowych niedostępna będzie funkcja aktywowania kart, zmieniania limitów transakcyjnych i nadawania kodów PIN, przypisania do telefonu kart w aplikacji, dodawania kart Mastercard z poziomu portfeli zewnętrznych, składania wniosków o pożyczki. W tym czasie klienci nie zamówią kart płatniczych oraz nie wykonają przelewu w rachunku karty kredytowej.

Przerwa w Alior Banku

Również od piątku (7 sierpnia) od godziny 23:00 do niedzieli (8 sierpnia) do godziny 07:00 z utrudnieniami muszą liczyć się klienci Alior Banku. Podczas prac serwisowych w banku niedostępny będzie system bankowości internetowej.

Przerwa techniczna w Santander Bank Polska

W nocy z soboty (8 sierpnia) na niedzielę (9 sierpnia) Santander Bank Polska przeprowadzi prace serwisowe, które potrwają w dwóch przedziałach czasowych:

  • od 0:00 do 1:00,
  • od 1:00 do 3:00.

Między północą a godziną 1:00 klienci Santandera nie skorzystają z bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, nie zapłacą kartą ani BLIKIEM, nie wypłacą gotówki z bankomatu, nie wykonają przelewu natychmiastowego oraz nie zapłacą za zakupy Przelewem24.

Natomiast od godziny 1:00 do 3:00 ciągle nieodstępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna w Santanderze.

Nie działa Pekao?

Piątym bankiem, który zapowiedział przerwę techniczną na najbliższy weekend, jest bank Pekao SA. Klienci od godziny 22:00 w sobotę (8 sierpnia) do godziny 2:00 (9 sierpnia) mogą natrafić na utrudnienia w korzystaniu z bankowości internetowej, mobilnej oraz usług maklerskich oferowanych przez bank.

Źródło:
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (2)

dodaj komentarz
marcinn89
Bardzo dziwne rzeczy się wyprawiają w tej Polszy i na całym świecie. Kilka dni czytałem na blogu Kejti jak dziewczyna w ciągu jednego dnia zarobiła w przybliżeniu ok 4000 zł pracując przez internet w domu, więc już mnie raczej nic nie zdziwi, gdzie normalny człowiek musi cały miesiąc na taką kasę harować (najlepiej Bardzo dziwne rzeczy się wyprawiają w tej Polszy i na całym świecie. Kilka dni czytałem na blogu Kejti jak dziewczyna w ciągu jednego dnia zarobiła w przybliżeniu ok 4000 zł pracując przez internet w domu, więc już mnie raczej nic nie zdziwi, gdzie normalny człowiek musi cały miesiąc na taką kasę harować (najlepiej wpisać sobie w Google blog kejti i poczytać). Przedziwne rzeczy się dzieją po tej pandemii i według mnie będzie jeszcze gorzej dla niektórych.
marcinn89
Bardzo dziwne sytuacje się wyprawiają w tej Polszy i na całym świecie. Kilka dni czytałem na blogu Kejti jak laska tylko w jeden dzień zarobiła około 4000 złotych pracując przez internet w domu, więc już mnie nic nie zdziwi, gdzie normalny człowiek musi calutki miesiąc na to harować (najlepiej wpisać sobie w Google Bardzo dziwne sytuacje się wyprawiają w tej Polszy i na całym świecie. Kilka dni czytałem na blogu Kejti jak laska tylko w jeden dzień zarobiła około 4000 złotych pracując przez internet w domu, więc już mnie nic nie zdziwi, gdzie normalny człowiek musi calutki miesiąc na to harować (najlepiej wpisać sobie w Google blog kejti i sprawdzić). Bardzo dziwne rzeczy się dzieją po tej całej pandemii i moim zdaniem będzie jeszcze gorzej dla niektórych osób.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki