REKLAMA

Paczkę z Allegro odbierzesz tam, gdzie ci wygodnie

Katarzyna Waś-Smarczewska2010-09-29 13:44redaktor Bankier.pl
publikacja
2010-09-29 13:44
Serwis aukcyjny Allegro wprowadził nową interesującą usługę o nazwie "Odbiór w punkcie". Przesyłki z produktami zakupionymi w serwisie będzie można odbierać nie tylko w domu i na poczcie, ale także w wybranych punktach usługowych, paczkomatach czy kioskach.To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie mogą paczek pocztowych odbierać w miejscu pracy, a po pracy nie mają czasu i ochoty tkwić w długich kolejkach na poczcie z awizo w ręku. Sprzedający określi operatora, którego punkty będzie udostępniał, a kupujący będzie mógł spośród nich wybrać tego, do którego ma najbliżej. Będą to punkty usługowe, biura podróży, sklepy, kioski oraz paczkomaty Inpost - łącznie na dziś 1600 punktów w całym kraju. Paczkę odbierze wtedy, kiedy będzie mu wygodnie, np. podczas zakupów czy wizyty na stacji benzynowej.

"Zaletą usługi jest także jej cena. Opcja takiej dostawy nie tylko jest tańsza niż wysyłanie tradycyjnej przesyłki, ale dodatkowo dla Allegrowiczów wynegocjowane zostały dodatkowe, specjalne rabaty. Kolejne kroki, jakie podejmiemy, to intensywne prace nad zwiększaniem liczby punktów odbioru i liczby operatorów obsługujących usługę. Pracować będziemy też nad usprawnianiem samej usługi - integracją z operatorami poprzez webservice oraz udostępnieniem kolejnego kanału umożliwiającego szybkie sprawdzenie statusu przesyłki, za pośrednictwem Gadu Gadu. (...) Za bezpieczeństwo przesyłki odpowiada operator logistyczny. O tym, na jakim etapie przesyłania jest paczka, użytkownik jest na bieżąco informowany mailowo oraz za pośrednictwem SMS." - informuje Allegro.

Poniżej film instruktażowy dla sprzedających:Przypomnijmy, że ta usługa to kolejna z nowości wprowadzonych w ostatnim czasie przez serwis. Pisaliśmy już o wprowadzonych usprawnieniach i udogodnieniach:
- odświeżono niektóre elementy stron kategorii - więcej...
- sprzedawcy dostali możliwość automatycznego powiadomienia kupujących o planowanym urlopie - więcej...
- użytkownicy dostali możliwość zamieszczenia w Cokupić.pl swojej opinii o produkcie - więcej...
- zmienił się system komentarzy; formularz komentarza rozszerzony został o następujące pola: zgodność przedmiotu z opisem, kontakt ze sprzedającym, czas realizacji zamówienia i koszt wysyłki - więcej....

Więcej informacji o nowej usłudze można uzyskać tutaj.

Do pobrania

komiksjpgkomiksjpg
Katarzyna Waś-Smarczewska
Katarzyna Waś-Smarczewska
redaktor Bankier.pl

Redaktor prowadząca Bankier.pl, wydawca. W zespole Bankier.pl od 2008 roku. Absolwentka wrocławskiej polonistyki i specjalizacji edytorskiej, dyplom o komunikacji internetowej obroniła u prof. Jana Miodka. Chce, aby Bankier.pl był najlepszym źródłem informacji - podanych językiem zrozumiałym także dla osób, które nie mają wykształcenia ekonomicznego, a chcą znać i rozumieć zagadnienia dotyczące finansów. Telefon: 606 861 086

Tematy
Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Zrealizuj plany dzięki Pożyczce Internetowej. RRSO: 9,04%

Komentarze (2)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Maga
NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki