REKLAMA

Orlen przejmie "Rzeczpospolitą" i "Parkiet"? Spółka komentuje

2021-11-08 11:46
publikacja
2021-11-08 11:46

PKN Orlen nie prowadzi żadnych rozmów dotyczących przejęcia Gremi Media - poinformowała na Twitterze rzeczniczka płockiego koncernu Joanna Zakrzewska. Także Grupa PZU zaprzecza tym doniesieniom.

Orlen przejmie "Rzeczpospolitą" i "Parkiet"? Spółka komentuje
Orlen przejmie "Rzeczpospolitą" i "Parkiet"? Spółka komentuje
fot. Karolis Kavolelis / / Shutterstock

"PKN Orlen nie prowadzi żadnych rozmów dotyczących przejęcia Gremi Media. Koncern obecnie koncentruje się na rozwoju posiadanych już aktywów wspierających sprzedaż" - powiedziała rzeczniczka.

"Kolejny już raz informujemy, że PZU nie prowadził i nie prowadzi rozmów na temat zakupu wydawcy „Rzeczpospolitej”. Nasze plany są jasno określone w aktualnej strategii Grupy PZU na lata 2021-2024" - podała Grupa PZU na Twitterze.

Portal Wirtualnemedia. pl, powołując się na nieoficjalne informacje podał w poniedziałek, że PKN Orlen i PZU uczestniczą w negocjacjach dotyczycących zakupu spółki Gremi Media, wydawcy "Rzeczpospolitej" i "Parkietu".

Według wcześniejszych nieoficjalnych informacji portalu, z rozmów w sprawie kupna wycofała się Wirtualna Polska.

W marcu tego roku spółka KCI podpisała umowę z firmą doradczą Deloitte Advisory w celu przygotowania i przeprowadzenia procesu sprzedaży posiadanych przez KCI akcji Gremi Media. (PAP Biznes)

epo/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Tanie konto firmowe bez ograniczeń czasowych

Komentarze (4)

dodaj komentarz
jacyna2017
Rzepę, porządną ekonomiczną gazetę ktorej stado obecnych pisadeł nie dorasta do pięt p Tusk sprzedał niedorajdzie bo kierowali nią ludzie o niezależnej opinii, a on Eurodemokrata tego nie lubił i chciał kontrolowanej wolności słowa jak w Dojczlandzie. A teraz Rzepa to PO-makulatura!
jarekzbyszek
Jedna słuszna partia i wódź kartofel.
men24a
Prezes NBP też przed podwyżką stóp % zaprzeczał, a podwyżki na alkohol pisali że to fake news po czym dowalili akcyzę.

Powiązane: Dziennikarze i media

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki