OLX podnosi opłaty za pakiety ogłoszeń o wynajmie nieruchomości

2017-08-16 07:59
publikacja
2017-08-16 07:59

Serwis ogłoszeniowy OLX poinformował użytkowników, że 22 sierpnia zmienia regulamin. Wprowadza tym samym wyższe ceny pakietów ogłoszeń z kategorii dotyczących nieruchomości.

OLX.pl podwyższa ceny pakietów za ogłoszenia o wynajmie nieruchomości / YAY Foto

Informację o zmianach użytkownicy mogą przeczytać po zalogowaniu do serwisu. Nowość w regulaminie wchodzącym w życie 22 sierpnia to podwyższone ceny pakietów ogłoszeń dodawanych w kategoriach związanych z wynajmem nieruchomości.

Za zamieszczenie w serwisie olx.pl anonsów z kategoriach: Mieszkania > Wynajem, Domy > Wynajem, Działki > Wynajem, Biura i lokale > Wynajem, Garaże > Wynajem, Hale i magazyny > Wynajem, Pozostałe nieruchomości > Wynajem, po 22 sierpnia ogłoszeniodawcy zapłacą:

  • 110 zł za pakiet 10 ogłoszeń (do tej pory 100 zł)
  • 200 zł za pakiet 20 ogłoszeń (do tej pory 150 zł)
  • 450 zł za pakiet 50 ogłoszeń (do tej pory 300 zł).

Pakiety ogłoszeń to usługa wprowadzona przez OLX z myślą głównie o firmach, umożliwiająca zamieszczanie większej liczby ogłoszeń w kategoriach, dla których obowiązuje górny limit. Dotyczy to anonsów związanych z motoryzacją, nieruchomościami i usługami. Obecnie w kategoriach, których dotyczą wprowadzane 22 sierpnia podwyżki, bezpłatnie można zamieścić tylko 1 ogłoszenie.

Malwina Wrotniak

Źródło:
Tematy
Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Komentarze (2)

dodaj komentarz
ddaapp
Czekam momenty gdy monopol wyjdzie im bokiem a rynek przejmą takie polskie portale jak https://ogryzek.pl czy sprzedajemy. Oby wkrótce
websterdxb
jeszcze wyzsze ceny sa w otodom

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki