REKLAMA

Nowe nieruchomości dają duże możliwości

2015-11-05 10:02
publikacja
2015-11-05 10:02
Nowe nieruchomości dają duże możliwości
Nowe nieruchomości dają duże możliwości
/ otodom

 Na przestrzeni ostatnich kilku lat wyraźnie wzrasta zainteresowanie mieszkaniami i domami z rynku pierwotnego. Jak pokazują badania przeprowadzone dla serwisu Otodom.pl, ponad połowa ankietowanych przy zakupie nieruchomości, w ogóle nie bierze pod uwagę rynku wtórnego.

fot. / / otodom

Z badania TNS Polska dotyczącego preferencji i satysfakcji z zakupu nieruchomości wynika, że 50% nabywców woli kupić nowe mieszkanie/dom. Dalsze 24% chętniej wybrałoby nieruchomość z rynku pierwotnego. Wśród największych zalet takiego rozwiązania respondenci wskazują, że w mieszkaniu/domu wszystko jest nowe, budynek nie wymaga remontów oraz samemu decyduje się o wystroju wnętrza.

Od pewnego czasu na polskim rynku mamy do czynienia ze wzrostem sprzedaży mieszkań na nowo budowanych osiedlach. Dzięki bogatej ofercie deweloperów, potencjalni nabywcy mają z czego wybierać. Dostępne są mieszkania i domy w różnym metrażu, lokalizacji czy cenie. Osoby, które chcą mniej wydać na zakup nieruchomości mogą również skorzystać z oferty deweloperów oferujących mieszkania na przedmieściach.

W nowym budownictwie nieruchomości dłużej zachowują swoją wartość. Dzięki funkcjonalnym klatkom schodowym, windom czy monitoringowi zainstalowanemu na osiedlu, są one bardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. W ofercie dostępne są również udogodnienia, w formie powierzchni dodatkowych, takie jak przestronne tarasy, podziemne parkingi, przydomowe ogródki czy komórki lokatorskie.

- Wielu z naszych klientów przyznaje, że wybiera nasze mieszkania ze względu na bogatą i różnorodną ofertę powierzchni i funkcjonalności mieszkań, wyższą jakość wykonania nieruchomości, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne - mówi Bożena Taflińska, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej.

Dzięki możliwości samodzielnego zaaranżowania wnętrz możemy dopasować nieruchomości do naszych indywidualnych upodobań.

- Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy możliwość wykończenia nieruchomości "pod klucz" w cenie 550 zł/m2. Usługa obejmuje wykonanie wszystkich prac budowlanych związanych z wykończeniem mieszkania lub domu oraz koszt zakupu i transportu materiałów. W pakiecie dostępna jest również pomoc architekta przy aranżowaniu wnętrz - mówi Adam Wędrychowicz, ze spółki Linea. Dodatkowo na etapie budowy nieruchomości istnieje możliwość ustalenia innego rozmieszczenia ścian czy liczby pomieszczeń - dodaje Wędrychowicz.

Rozwijający się sektor nowych mieszkań czy domów z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę kupujących. Zakup nieruchomości na rynku pierwotnym daje nabywcom większe możliwości, związane m.in. z aranżacją wnętrz czy dodatkowymi udogodnieniami.

Źródło:
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~magda
Wole nowe inwestycje bo tam przynajmniej pomyślano o miejscach parkingowych, windach placu zabaw itp. A pod wynajem lepiej kupić apartament w aparthotelu, wtedy wszelkie formalności spadają na operatora.
~ZENON171271
http://wdomachzbetonu.pl/beton-trzyma-sie-twardo/
~Nietoperz
Ja wolę stare kamienice!
~adi
Duże możliwości to są, ale wtopy.
~-dno
bezczelna propaganda dla tych, ktorzy nie mieli do czynienia z produktami deweloperskimi nieslusznie zwanymi mieszkaniem, ich legendarna jakoscia, trwaloscia, estetyka i lokalizacja
~Luk
o cenie nie ma co nawet się wypowiadać, ale za tym nie idzie jakość ani trwałość

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki