REKLAMA

Największa kumulacja Lotto w historii - do wygrania aż 60 mln zł

2016-05-06 07:29
publikacja
2016-05-06 07:29

Sobotnie losowanie Lotto będzie szansą na szybkie wzbogacenie się. Wtorkowa pula 30 mln zł wzrosła przez niecały tydzień do 60 mln zł – tyle będzie do wygrania w jutrzejszej kumulacji Lotto. To największa kwota do wygrania w historii zakładów Totalizatora Sportowego.

fot. / / Totalizator.pl

Gracz, któremu uda się rozbić stawkę w kumulacji Lotto, zapewni sobie pierwsze miejsce na liście największych wygranych polskich gier liczbowych. Nawet jeśli znajdzie się dwóch szczęśliwców, którym uda się skreślić pożądaną przez wszystkich „szóstkę”, obaj znajdą się w pierwszej piątce zestawienia.

Do tej pory największa kumulacja Lotto miała miejsce w 2011 roku i wyniosła 56 mln zł. Do odbioru nagrody zgłosiły się dwie osoby – każda z nich posiadała kupon Lotto z dobrymi liczbami. Dzieląc się nagrodą, ich domowe budżety zwiększyły się o 28 mln zł.

Zgodnie z treścią Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, z tytułu wygranej w grach liczbowych, loteriach pieniężnych itp., należy oddać fiskusowi 10 proc. wartości dochodu osiągniętego dzięki trafionej „szóstce”. Zwolnieniu podlega jedynie kwota do 2280 zł.

Co zrobić z wygraną w Lotto?

Co zrobić z wygraną w Lotto?

Wielka kumulacja w najpopularniejszej grze Totalizatora Sportowego rozpaliła wyobraźnię Polaków. Zadzwoniło do mnie kilku znajomych dziennikarzy i pytali mnie, co można zrobić z tak dużymi pieniędzmi. Sam chciałbym wiedzieć - pisze Łukasz Piechowiak.

Źródło:
Tematy

Najlepsze konta dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań

Komentarze (31)

dodaj komentarz
~autor
Komuś należy się duża łapówka dlatego te kumulacje.
~kaczka
Ciekawe jak Bolek obstawia................................
~ssssss
Totolotek Cię nie buja, Ty mu dychę, on Ci ...a
~ghjjjj
Obejrzyjcie jak to wszystko naprawdę działa:
https://www.youtube.com/watch?v=z8ij9KzZh2I
~totolotek
Przeczytajcie jak to w Serbii lotto działa:
http://www.patriot24.net/video-liczba-pojawila-sie-zanim-ja-wylosowano-skandal-z-losowaniem-lotto-w-serbii,12463
Swoją drogą to nasza rodzima loteriada-paragonowa to też jakaś rządowa ściema, wygrywają tam tylko ziomale polityków.
~ra
kiedyś w ustroju sprawiedliwym jaki był poprzednio można było wygrać samochód trzymając ostrzędności na niski procent na książeczkach,nam kilku zwykłych ludzi co wygrali i nie mieli znajomości w ministerstwach,obecnie to minister obawia się wypuścić obligacje nisko oprocentowane i premiowane nagrodami bo a nuż zwykły obywatel mógłby kiedyś w ustroju sprawiedliwym jaki był poprzednio można było wygrać samochód trzymając ostrzędności na niski procent na książeczkach,nam kilku zwykłych ludzi co wygrali i nie mieli znajomości w ministerstwach,obecnie to minister obawia się wypuścić obligacje nisko oprocentowane i premiowane nagrodami bo a nuż zwykły obywatel mógłby wygrać i co może btłby bogatszy od niego!!!!
~jakmnieklocekgniecie
czyli wniosek że po jutrzejsze numery trzeba dzwonić do Serbów...... 8-O
~obrażony_romekG
hah i to oczywiście całkowity przypadek że ta wielka kumulacja trafiła się w dzień zapalnowanej wieeelkieeej manifestacji kod-u :D
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~miro
2 dni i przybyło 20 mln zł, lotto jedzie po bandzie czy mafia ma nowy interes

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki