REKLAMA

Na wakacje: podpowiadamy dokąd

Malwina Wrotniak2012-07-22 08:00redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2012-07-22 08:00
Przed wakacjami chętnie korzystamy z rekomendacji innych. O miejscach, które nie zawsze znajdziemy w przewodnikach, a które warto rekomendować czytelnikom Bankier.pl mówią Polacy na co dzień mieszkający za granicą.

Nie ma chyba miejsca, którego nie byłoby warto z jakichś względów zobaczyć. W wielu miastach można się dobrze bawić, z wielu przywieźć mocne wrażenia. Mimo to, czujemy się pewniej albo mamy nadzieję zobaczyć więcej, idąc za poradą kogoś, kto to samo miejsce odwiedził przez nami.


Pokaż Tam mieszkam na większej mapie

Przy realizacji wielu odcinków projektu „Tam mieszkam” prosiliśmy mieszkających za granicą Polaków, żeby wcielili się w rolę subiektywnego przewodnika po swojej okolicy. Z racji trwających wakacji przypominamy niektóre z ich wskazówek.

gdzie na wakacje 2012
Image licensed by Ingram Image

Na wakacje: Europa

Na wakacje: Azja, Australia i Oceania

Na wakacje: Ameryka Północna i Południowa

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Tanie przelewy i ekstra premia na koncie firmowym - kwiecień 2022

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~marko
Dokładnie swojego nie znacie a cudze chwalicie. Taki mamy piękny kraj to większość
łakomi się na obiecanki 1000 zł 7 dni w Egipcie w hotelu 5 gwiazdkowym. Nie wiem w co ci ludzie wierzą? W kryzysie każdy naród wspiera swoją gospodarkę tylko nie u nas niestety.
No tak w Polsce przecież nie ma kryzysu:) Fajne noclegi w polsce
Dokładnie swojego nie znacie a cudze chwalicie. Taki mamy piękny kraj to większość
łakomi się na obiecanki 1000 zł 7 dni w Egipcie w hotelu 5 gwiazdkowym. Nie wiem w co ci ludzie wierzą? W kryzysie każdy naród wspiera swoją gospodarkę tylko nie u nas niestety.
No tak w Polsce przecież nie ma kryzysu:) Fajne noclegi w polsce można znaleźć na http://4holiday.pl Polecam podróże po naszym kraju przynajmniej wyjazd dojdzie do skutku.
~Fred
Rodacy, gdzie nasz Patriotyzm? Przy obecnej sytuacji rynkowej powinniśmy zaplanować wakacje w Polsce, polskie hotele oferują niezły standard i aktualnie świeca pustkami, oferują wysokie rabaty i ceny jakich nie widzieliśmy od lat. Wasz przyjazd pozwoli pokryć im koszty i uniknąć kilku bankructw. Zamiast fundować sobie stres za granicą Rodacy, gdzie nasz Patriotyzm? Przy obecnej sytuacji rynkowej powinniśmy zaplanować wakacje w Polsce, polskie hotele oferują niezły standard i aktualnie świeca pustkami, oferują wysokie rabaty i ceny jakich nie widzieliśmy od lat. Wasz przyjazd pozwoli pokryć im koszty i uniknąć kilku bankructw. Zamiast fundować sobie stres za granicą może warto byłoby dobrze odpocząć?
PS do redaktorów Bankier.pl Zróbcie raz coś dobrego dla własnej gospodarki...
~kama
ja juz wiem, ze w tym roku pojade do egiptu, marzy mi sie zobaczyc rafe koralowa, a ze na travelplanet. juz znalazlam swietna oferte, to wyjezdzam we wrzesniu

Powiązane: Wypoczywaj bezpiecznie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki