REKLAMA

Miller: Polska przypomina stołówkę szkolną

2015-09-30 13:13
publikacja
2015-09-30 13:13

Ewa Kopacz się chwali, opozycja krytykuje. Premier podsumowała dziś rok swoich rządów. Przekonywała o licznych sukcesach, między innymi w dziedzinie ochrony zdrowia i infrastruktury.

/ fot. Piotr Placzkowski/REPORTER / EastNews

Jednak szef SLD Leszek Miller wytyka brak realizacji dużych projektów takich jak: Kompania Węglowa, prawo podatkowe i kreśli zupełnie inny obraz działalności rządu niż Ewa Kopacz: "Można powiedzieć, że Polska po tych wszystkich wysiłkach rządu pani Kopacz przypomina trochę stołówkę szkolną po wprowadzeniu nowych zasad żywienia. Jedzenie jest, ale nikomu nie smakuje" - komentował Miller.

Leszek Miller Ewie Kopacz jako liderce rządu wystawia trójkę. "Jeżeli zdamy sobie sprawę, kto był poprzednikiem pani premier Kopacz, to przecież różnica na rzecz pana Donalda Tuska jest oczywista. Na przykład charyzma, umiejętności jasnego tłumaczenia swojego stanowiska, zdolność pozyskiwania zwolenników czy sojuszników"- tłumaczył Miller dodając, ze jeśli chodzi o Platformę Obywatelską, to właśnie Donald Tusk jest najwybitniejszym specjalistą w tej partii.

12 miesięcy swoich rządów premier Ewa Kopacz podsumowała na Politechnice Warszawskiej.

IAR/Rucińska/K.P./darad/K.P.

Źródło:IAR
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (13)

dodaj komentarz
~Dżejms
Miller to powinien zapłacić te odszkodowania za tortury CIA. Dlaczego ja (my - jako obywatele) mam(y) płacić?
Pomijam już że to USA powinny płacić.
Ale skazuje się Polskę - jakaś odpowiedzialność zbiorowa - jakby nie było osób odpowiedzialnych.
Więc już niech też żałosny LSD-owiec położy się w trumnie
Miller to powinien zapłacić te odszkodowania za tortury CIA. Dlaczego ja (my - jako obywatele) mam(y) płacić?
Pomijam już że to USA powinny płacić.
Ale skazuje się Polskę - jakaś odpowiedzialność zbiorowa - jakby nie było osób odpowiedzialnych.
Więc już niech też żałosny LSD-owiec położy się w trumnie gdzie jego miejsce.
~antykomuch
że też "staremu kiejkutowi" wszystko z korytem się kojarzy.
~Nowy
Leszek Miller Ewie Kopacz jako liderce rządu wystawia trójkę - on by dostał PAŁE
~miro
co ty bredzisz, po "żondach" balcerowicza, deficycie na 100 mld zł zaczął wyciągać polske z bagna pozostawionego przez żydowskich chwastów, pomimo korupcji i afer przysłużył sie polsce, teraz mamy tylko korupcje i afery
~ZPamiętnikaMłodejL
Koparka najlepiej się sprawdzała tam, gdzie była lekarką. Kobiety po niej płakały, więc niech tam wraca. Ludzie będą zadowoleni bardziej niż teraz.
~xxxx
Stołówkę ?! Raczej przypomina najgorszą mordownię w której chleje się jabcoka zagryzając mackami ośmiornicy podanymi na gazecie wyborczej, przy akompaniamencie fałszującej orkiestry dziennikarskiej
~piekna
mordownię - to w twojej okolicy, U nas Polska jest piękna
~StanRS
Nieźle:)). Ale z tą Gazetą Wyborczą to przesadziłeś. Wtedy byłby to antysemityzm. Tak samo jakbyś wybiórczą palił w piecu.
~TEMIDA_CONTRA_SM
Eksmitujcie ich z Sejmu!

Weźcie się za Generałów. Boksowanie się z prezesami to zmarnowany czas. Okładacie kułakami żołnierzy. A tym czasem spółdzielczym biznesem kręcą stratedzy w randze generałów. To oni zapewniają prezesom nietykalność. Jak sobie z nimi nie poradzimy to o wygranej wojnie o prawo do zdrowego
Eksmitujcie ich z Sejmu!

Weźcie się za Generałów. Boksowanie się z prezesami to zmarnowany czas. Okładacie kułakami żołnierzy. A tym czasem spółdzielczym biznesem kręcą stratedzy w randze generałów. To oni zapewniają prezesom nietykalność. Jak sobie z nimi nie poradzimy to o wygranej wojnie o prawo do zdrowego funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych nie może być mowy.

Publikujemy listę naszych wybrańców, których zaczęła zawodzić pamięć i zapomnieli już kto i w jakim celu ich wybrał. Przyszło im więc do głowy, żeby nam szkodzić. To lista posłów, którzy chcą nam odebrać prawo do odrębnej własności mieszkań, które wybudowane zostały z naszych środków.

Ku naszemu zaskoczeniu wniosek o wyeliminowanie z ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych prawa do przekształcenia spółdzielczych praw do lokali w odrębną własność tych lokali złożyły dwa kluby a nie jeden, jak wynika z dotychczasowych informacji. Pod wnioskiem jest 51 podpisów. Podpisali się prawie wszyscy posłowie Klubów SLD i PSL. Oto lista śmiałków, którzy wyciągnęli rękę przeciwko świętemu podobno prawu prywatnej własności obywateli. Informację można rozpowszechniać. Gwarantujemy jej wiarygodność. Mamy nadzieję, że członkowie spółdzielni mieszkaniowych będą wiedzieli co z nią zrobić przy najbliższych wyborach. A przed wyborami możecie jeszcze każdego z posłów figurujących na wykazie osobiście zapytać o to co by powiedział gdybyśmy zaskarżyli prawo do własności posiadanych przez niego nieruchomości.

Oczekujemy, że wszystkie strony internetowe poświęcone batalii o praworządność w spółdzielniach mieszkaniowych opublikują tą listę z wyrazami oburzenia i dezaprobaty.
——————————————————————————————————————————————–
Autorom wniosku chodzi o wyeliminowanie przyjętej przez ustawę kosztowej ( właścicielem jest ten, który pokrył koszty budowy lokalu) metody przekształceń ( w myśl zasady, że spółdzielnia nie może odnosić korzyści majątkowych kosztem swoich członków, w szczególności z tytułu przekształceń praw do lokali – art 1 z indeksem 1 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych ) i wprowadzenie rynkowej metody przekształcania spółdzielczych tytułów do lokali w odrębną własność. Słowem chcą uzyskać dodatkową kasę (ponad poniesione koszty budowy mieszkań) od tych, którzy się jeszcze nie przekształcili bo ich blokowali celowym zwlekaniem z regulacją stanu prawnego gruntu pod budynkami lub innymi sztuczkami ( np wirtualnym zadłużeniem). Takich mieszkań w spółdzielniach jest jeszcze ok. 50%

WIĘCEJ NA "TEMIDA CONTRA SM"
~Alex
W kontekście tej "trójki" dla Ewki i zajawek o "charyzmie" Donka, czy czasem Leszek nie robi takich delikatnych umizgów w stronę PO na wypadek jakby PIS nie było w stanie ustrugać koalicji w nowym parlamencie? Ot, takie pierwsze skojarzenie...

Powiązane: Rząd Ewy Kopacz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki