Microsoft zaprezentował nowy tablet

2013-02-09 11:49
publikacja
2013-02-09 11:49
Dziś w USA premiera nowego tableta firmy Microsoft. Na rynek wchodzi Surface Pro.

Microsoft zaprezentował nowy tablet
Zdjcie ilustracyjne.
Źródło: iStockphoto/Thinkstock


To młodszy brat tableta Surface RT, który ukazał się w zeszłym roku. Model Pro jest nieco grubszy i cięższy od poprzednika, ma więcej pamięci, szybszy twardy dysk i lepszy procesor oraz wyświetlacz. Jest jednak znacznie droższy i szybciej wyczerpują się w nim baterie.

Pierwsza wersja Surface spotkała się z dość dobrymi opiniami ekspertów. Analitycy zwracają jednak uwagę, że Microsoft wchodzi z nowymi tabletami na rynek dość późno i ma olbrzymią konkurencję ze strony takich gigantów jak Apple, czy Samsung.Informacyjna Agencja Radiowa /IAR/, Rafał Motriuk/mcm/
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~Masztal
Tablet ma działać jak złoto: ma być lekki i szybki. Nic więcej i aż tyle. Miałem kilka tabletów i naprawdę różnie było (no moża poza iPadem, który, co tu dużo mówić, jest bez zarzutu). Teraz zastanawiam się nad nowym Plugiem dla żony http://mobile2.pl/plug-impact-2 i chyba go kupię bo jest niezły. Ale jeszcze Tablet ma działać jak złoto: ma być lekki i szybki. Nic więcej i aż tyle. Miałem kilka tabletów i naprawdę różnie było (no moża poza iPadem, który, co tu dużo mówić, jest bez zarzutu). Teraz zastanawiam się nad nowym Plugiem dla żony http://mobile2.pl/plug-impact-2 i chyba go kupię bo jest niezły. Ale jeszcze się porozglądam.
~seth
dla androida mówię stanowcze NIE!
~Jammm
Szkoda że na zdjęciu jest iPad, a nie Surface :)
~Kolo_
Co jest chlopaki... Dzien Reklamy Apple w komentarzach?
~SAID
A w tabletach właśnie bateria jest najwazniesza :( Ja polesam iPada
~Risan
A ja już tydzień przeglądam, bankietach na ipadzie i bateria nadal trzyma.

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki