REKLAMA

Narodowcy stworzyli listę firm wspierających Strajk Kobiet. Na liście znalazł się bank

2020-11-25 11:45
publikacja
2020-11-25 11:45
fot. Lena Ivanova / Shutterstock

Portal Narodowcy.net opublikował listę firm, które wsparły Strajk Kobiet. Wśród nich można znaleźć kawiarnie, wydawnictwa, kina, szkoły językowe czy też… bank. W ten sposób twórcy chcą zachęcić do ich bojkotu.

Od końca października przez Polskę przetacza się fala protestów. Są one konsekwencją wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który uznał przerywanie ciąży w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu lub nieuleczalnej choroby za niezgodne z Konstytucją RP. Strajk Kobiet wsparły nie tylko znane osoby, ale również wiele firm, zarówno tych małych, jak i tych dużych, najczęściej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Takie działanie nie spodobało się jednak wszystkim, stworzono więc listę tych marek, zachęcając do ich bojkotu.

Lewactwo właśnie odkryło nasz artykuł nt. marek, które wsparły tzw. Strajk Kobiet. Dlatego przypominamy go również tutaj - w tych miejskach nie róbcie zakupów!

Posted by Narodowcy.net on Tuesday, November 24, 2020

Lista zawiera obecnie 125 marek. Wśród nich można znaleźć mBank, E.Wedel, Świat Książki, Cafe Nero, Esotiq czy też Bobby Burger, a nawet Amazon.com. Lista ta jest wciąż aktualizowana. Twórca podzielił ją na 8 kategorii. Należą do nich: bankowość, branża kosmetyczna, wydawnictwa i księgarnie, sport i wypoczynek, gastronomia, moda, kultura oraz inne.

Wspieramy

Wspieramy.

Posted by mBank Polska on Wednesday, October 28, 2020

- W tych miejscach nie róbcie zakupów! – podkreślił portal na swoim Facebooku. Jednak pojawiły się także inne głosy, wśród osób komentujący wspomnianą listę. - Słuchajcie, jak nie wiecie, od kogo kupować prezenty na święta, to narodowcy zebrali wszystkie marki, które poparły Strajk Kobiet. Dzięki, fajnie jest mieć to zebrane w całość - piszą użytkownicy mediów społecznościowych. A więc efekt jest zgoła inny niż zakładali twórcy listy.

BG

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (65)

dodaj komentarz
antybolszewik
Dlatego polscy narodowcy noszą dresy TYLKO polskich firm ! Jeżdżą TYLKO polskimi autami ! A na ekspresówkach zajeżdżają na burgera TYLKO do polskich "Szybko-Dajni" !
antybolszewik
To już wiem dlaczego "łysi" omijają Świat Książki a gromko popędzili do Empiku.
antybolszewik
Jak to ktoś napisał - Efekt bojkotu przez polskich narodowców może być mrożący i wynieść 23,40zł strat. :)
plutarch
Bankier.pl, co się u Was porobiło, że manipulacja łapkami kwitnie? Tracicie na tym wizerunkowo (i sru... stos minusów pod moim postem, a noc długa)
marszalek2020
To jest popieranie przedłużania pandemii i zwiększania ilości miliardów wypłacanych na zasiłki firmom, które nie mogą normalnie prowadzić działalności.
Są na tej liście jakieś siłownie, restauracje czy kina? No chyba, że niemieckie bo chcą wykończyć polską gospodarkę, polską konkurencję i potem podnieść ceny.
marszalek2020 odpowiada plutarch
Niemiec?
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
potiomkin
Dobrze wiedzieć i bojkotować te firmy. Co do Mbanku to żaden normalny nie trzyma tam pieniędzy. Jeśli bank to PKO BP albo SKOKi.
kowal737
No to kończę współpracę z mbankiem.
Skoro wspierają takie bydło, to wybiorę jednak inny bank.

Powiązane: Strajk Kobiet

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki