REKLAMA

Lidl rozda pracownikom bony na 600 zł z okazji otwarcia 600. sklepu

2016-10-07 12:49
publikacja
2016-10-07 12:49

W październiku wszyscy pracownicy Lidl Polska otrzymają prezent – bony w wysokości 600 zł do wykorzystania w sieci sklepów Lidl. Tak firma świętuje zbliżające się otwarcie 600. placówki.

/ fot. Tomasz Adamowicz / FORUM

Lidl Polska na początku września rozpoczął nową kampanię z hasłem „Lidl zaczyna się od ludzi”. Jej celem było przybliżenie, jakim pracodawcą jest firma i co oferuje swoim pracownikom. Łączna wartość bonów na zakupy przekazanych pracownikom to aż 9 000 000 zł.

„Aktualnie zatrudniamy 15 000 pracowników. Każdy z nich z okazji otwarcia naszego 600. sklepu otrzyma od firmy bony, które będzie mógł wykorzystać na zakupy w naszych sklepach. Dodatkowo, jak co roku, w grudniu pracownicy otrzymają również bony na święta. Chcemy w ten sposób podziękować za zaangażowanie w pracę, bo to właśnie dzięki naszym pracownikom oraz ich zespołowej, wieloletniej pracy niebawem otworzymy 600. sklep w Polsce” – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

600. sklep już wkrótce w Poznaniu

600. sklep sieci Lidl zostanie otwarty już 20 października w Poznaniu. Będzie to placówka w nowym formacie - zmieniona zostanie m.in. fasada sklepu, a na zewnątrz znajdzie się stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Wyróżnikiem obiektu będzie certyfikat Breeam New Construktion 2016, przyznany za sprawą wykorzystanych w nim ekologicznych rozwiązań.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (20)

dodaj komentarz
~Max55
Jakas dziwna sprawa bo osoby na urlopach też dostawały bony nawet te co są na macierzyńskim może wasz kierownik tak zadecydował
~zawiedziona
tak tylko szkoda że dziewczyny które sa na urlopie macierzyński nie dostały bonów!!! też są pracownikami... i gdzie tu sprawiedliwość!!!
~pracownik
witam czy pracownik który jest na urlopie wypoczynkowym po macierzyskim rocznym także otrzyma bony 600 zł
~Ania
Czy bony dostana rowniez pracownicy na macierzynskim?
~mx
Nie jedźcie aż tak w komentarzach po Lidlu.
Warunki pracy i pensje są tam o wiele lepsze niż u polskich Januszy biznesu.
~Ella
Lidl zarabia duze pieniądze na programie 500+.Niemcy zarabiają na tzw.dotacjach unijnych dla Polski powyzej 80% ich wartości..
~Pracownik
600 złotych minus podatek,pozniej idziesz do sklepu i znowu wszystko kupujesz z podatkiem .Czyli tak pięknie nie jest.
~jan
jak płacisz kasą z pensji to nie płacisz podatku przy zakupach ?
~miro
kogo obchodzi qwniany merkelowy market, pieprz....na niemiecka propaganda, nie osmieszali by sie, gdyby odrobine powaznie traktowali polskiego pracownika to dali by po 600 zł
~bonykupię
"Łączna wartość bonów na zakupy przekazanych pracownikom to aż 9 000 000 zł. "

ale propaganda , 9 mln to jest aż :) zakład o flaszkę że prezes spółki Lidl International zarabia więcej w rok

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki