REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Kukiz: Nie chcę nic oprócz ustaw

2021-08-13 15:11
publikacja
2021-08-13 15:11
Kukiz: Nie chcę nic oprócz ustaw
Kukiz: Nie chcę nic oprócz ustaw
fot. Adam Chełstowski / / FORUM

Mam czyste sumienie; nie chcę nic, oprócz ustaw - powiedział w piątek portalowi wPolityce.pl lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Ocenił, że "hejt na Adamowicza jest niczym w porównaniu do tego, co spotyka mnie i moją rodzinę".

"Mam czyste sumienie. Od sześciu lat nie chcę żadnych stanowisk i funkcji. Jestem ostatnią osobą w tym Sejmie, która by takich rzeczy się dopuściła. Niczego nie chcę, oprócz ustaw" - powiedział w rozmowie w portalem wPolityce.pl poseł koła Kukiz'15 Paweł Kukiz, odnosząc się do padających pod jego adresem oskarżeń, że on i dwóch posłów z jego koła zagłosowało w środę w Sejmie razem z koalicją rządzącą skuszeni jakąś formą korupcji politycznej.

W środę w Sejmie czterej posłowie Kukiz'15 najpierw zagłosowali za odroczeniem obrad Sejmu, a potem gdy odbyła się reasumpcja tego głosowania trzech z nich, w tym Kukiz, opowiedziało się przeciwko odroczeniu, co wywołało falę krytycznych komentarzy polityków opozycji.

Kukiz w rozmowie z portalem odniósł się do tych komentarzy: "Nie chcę się w to angażować. To świadczy tylko o tych, którzy taką formułę tego hejtu przyjęli. Ci sami ludzie, którzy lali łzy po śmierci (prezydenta Gdańska - PAP) Pawła Adamowicza, robią to, co robią". "Hejt na Adamowicza jest niczym w porównaniu do tego, co spotyka mnie i moją rodzinę. Niestety taka jest ta kultura piewców miłości, tolerancji i wolności mediów" - dodał.

Sejm uchwalił w środę późnym wieczorem (m.in. głosami PiS i trzech posłów Kukiz'15, w tym Pawła Kukiza) nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która zmienia zasady przyznawania koncesji dla mediów z udziałem kapitału zagranicznego i w ocenie opozycji jest wymierzona w Grupę TVN, której udziałowcem jest amerykański koncern Discovery. (PAP)

autor: Mikołaj Małecki

mml/ godl/

Źródło:PAP
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (124)

dodaj komentarz
itso_a_dlaczego
Najlepsze świadectwo właśnie w tej chwili sobie wystawiają te zagraniczne media jadąc po Kukiz-ie poziom linczowanie i gnojenie człowieka.
itso_a_dlaczego
myślę ze trzeba to tak docisnąć zęby wylądowało na wschodnim wybrzeżu USA i furtkę zamknąć dla takiego zgniłego dziennikarstwa.
itso_a_dlaczego
Mnie się tylko spodobały słowa zosi mówiące ze ta ustawa nie ma nic wspólnego z repolonizacją. ale z drugiej strony widać ze to prawidłowy zwrot wektora ale żaden konkretny krok odnośnie repolonizacji mediów.
zosia3005
Dygresja - nie wiem kto moderuje te komentarze, ale to jak wypowiada się " lorelie " ( na wielu wątkach ) to naprawdę mocno przekracza granice zasad dyskusji . Przy słowniku tej osoby rynsztok to krystaliczne źródełko . Czy o taki poziom dyskusji chodzi Bankierowi ??! Pozdrawiam
zosia3005
PRZYKŁAD ( jeden z wielu ) :
lorelie 2021-08-14 10:08
pięknie Kukiz oszczał lewaków moczem po twarzy, ich miny bezcenne ...

langdon25
Pan moderator przysnął czy także jest stronnikiem Kukiza i kartofla ?
zosia3005 odpowiada langdon25
Przecież wiesz , że w tym przypadku zupełnie nie chodzi o sympatie polityczne tylko o czytelników portalu. Zawsze sądziłam , że Bankier aspiruje do wyższego poziomu niż budka z piwem
zosia3005 odpowiada langdon25
Ze strony politycznej - tacy "obrońcy" pogrążają Kukiza jeszcze bardziej :-)
Chyba nikt normalny za nic by nie chciał żeby go broniono w takim stylu !
itso_a_dlaczego odpowiada zosia3005
''Zawsze sądziłam , że Bankier aspiruje do wyższego poziomu niż budka z piwem'' - kloszardzi nie lubią jak im się zaczyna w śmietniku mówić no mają robić to jest ich śmietnik :D. Ciekawe skąd te przekonanie twoje ?
langdon25 odpowiada zosia3005
Słowo „normalni” nijak nie pasuje do Kukiza , jego wyborców , obrońców itp.

Zwykły , prawdziwy , oparty na faktach i liczbach przekaz do nich nie dociera - mają mózgi zlasowane przez codzienny jad płynący z TVPiS

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki