Kuczyński: Bitcoin już po szczycie

2018-02-02 10:30
publikacja
2018-02-02 10:30
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Janet Yellen po czterech latach urzędowania żegna się z fotelem przewodniczącej Rady Gubernatorów Systemu Rezerwy Federalnej USA. Pożegnanie było spokojne - Fed na ostatnim posiedzeniu pod kierownictwem Yellen nie podniósł stóp. Czy następca siwowłosej ekonomistki Jerome Powell będzie miał "wejście smoka"?

O tym, o bitcoinie, koniunkturze giełdowej, rekordowym wzroście PKB w Polsce i wykonaniu ubiegłorocznego budżetu rozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim, głównym analitykiem Domu Inwestycyjnego Xelion.

Źródło:
Tematy
Konto osobiste Banku Millennium 360° i 360° Junior w promocji z premią do 290 zł!

Konto osobiste Banku Millennium 360° i 360° Junior w promocji z premią do 290 zł!

Komentarze (26)

dodaj komentarz
silvio_gesell
Szczyt to jest na akcjach, ale analitycy dali odciągnąć swoją uwagę bitcoinem.
silvio_gesell odpowiada hfjdj
Gram, wszedłem z krótką na domknięciu luki po 2631. Pozdrawiam!
sel
Tu nie chodzi o proroctwa ale wszystkie rządy dopiero teraz zakazują oszustom handlu tym badziewiem, a zakaz to zakaz można siedzieć..
open_mind
Ciekawe kiedy zachodnie media prostytuujące się na rzecz lewicy, pseudo demokracji, korupcji i koterii. Obudza się i opublikują chociaż najmniejszą wzmianka o burzy jaka w USA wywołało FISA Memo ???
open_mind
Memo opublikowano i dużo jeszcze będzie więcej rewelacji: Myślę że Obama i Clintonowa oraz grupa skorumpowanych urzędników państwowych są w drodze na lotnisko z biletem w jedną stronę! Oj będzie się działo.
camaroooo
Dlaczego wszystkie moje komentarze sa usuwane od kilku miesiecy? Nie ma w nich nic ofensywnego ani przeklenstw? Nie mozna zlego slowa na tym portalu o swiatowej lewicy powiedziec???????
nostsherlock
Według mnie ten Pan jest totalnym ignorantem. Wystarczy prześledzić jego historyczne wypowiedzi na temat BTC. Nawet nie zadał sobie trudu żeby poczytać chociaż te 10 minut, żeby wiedzieć, na jaki temat się wypowiada.

Powiązane: Bitcoin

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki