Konta osobiste: promocje – sierpień 2017 r.

redaktor Bankier.pl

Choć promocji dla nowych klientów jest coraz mniej, to wciąż można znaleźć atrakcyjną ofertę, która pozwoli skorzystać na założeniu konta. Wśród obietnic banków można znaleźć premie pieniężne, bony zakupowe czy tańsze prowadzenie konta na określony czas. Zastosowanie ma tu jednak prosta zasada – im wyższa premia, tym zwykle więcej warunków do spełnienia.  

Banki idą za ciosem. Sierpień to kolejny miesiąc, w którym liczba promocji kont osobistych ulega zmniejszeniu. Z siedmiu kończących się ostatniego dnia lipca ofert, tylko dwie doczekały się przedłużenia. Mowa o znanej już czytelnikom promocji ING Banku Śląskiego, która zachęca wypłatą 100 zł oraz propozycji mBanku, w której łącznie jest do zdobycia nie 600 zł, jak poprzednio, ale 650 zł w ciągu 5 miesięcy. Lukę po starych promocjach wypełniły dwie nowinki, które, mimo iż pochodzą od innych instytucji, kuszą podobną nagrodą, jaką jest bon zakupowy.

Konta osobiste: promocje – sierpień 2017 r.
Konta osobiste: promocje – sierpień 2017 r. (YAY Foto)

Już od roku przygotowujemy dla czytelników zestawienie obowiązujących promocji dedykowanych osobom ze statusem nowego klienta. Dzięki informacjom zawartym w tabeli klient dowie się, ile może zarobić na założeniu rachunku oraz jakie warunki będą go obowiązywać. Poniższa lista nie obejmuje ofert kont VIP oraz skierowanych wyłącznie do beneficjentów świadczenia „Rodzina 500+

Najnowsze konta promocyjne w sierpniu 2017

Wśród krótkiej listy prolongowanych promocji brakuje ofert od Banku Zachodniego WBK, który 9 sierpnia br. zapowiedział odświeżenie oferty kont osobistych. Można się spodziewać, że wprowadzenie nowych produktów będzie połączone z kampanią promocyjną. Póki co należy uzbroić się w cierpliwość, bowiem pierwszy ROR będzie dostępny dopiero od 21 sierpnia 2017 r.

Wraz z początkiem miesiąca klienci stracili również szansę na skorzystanie z niektórych promocji dostępnych w Banku Pekao oraz mBanku. Pierwszy z nich oferował lepsze warunki cenowe rachunków dostępnych dla młodszych klientów, czyli Eurokonta Intro oraz Eurokonta Kieszonkowego, z kolei oferta mBanku pozwalała na otrzymanie nagrody o łącznej wartości 200 zł.

Premie dla nowych klientów zakładających konto osobiste w bankach – sierpień 2017 r.

NOWE promocje

Bank

Szczegóły

Alior Bank

Promocja „Konto Internetowe z bonem Sodexo”. Bank umożliwia nowym klientom banku otrzymanie bonu Sodexo o wartości 100 zł w zamian za otwarcie Konta Internetowego. W tym celu należy w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o ROR wykonać w kolejnych dwóch miesiącach płatności bezgotówkowe dołączoną do konta kartą debetową na kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie. Oferta dostępna do 25 sierpnia 2017 r.

Inteligo

Promocja „Intersport za 0”. Trzy kody elektroniczne do sieci sklepów Intersport o łącznej wartości 150 zł dla klientów, którzy założą konto Inteligo w ramach promocji. Aby je otrzymać, należy otworzyć Konto Inteligo razem z kartą debetową, którą do 14 września br. trzeba zrealizować min. jedną transakcję bezgotówkową. Liczba nagród jest ograniczona do 2000 kompletów. Udział w promocji będzie możliwy po dokonaniu rejestracji. Promocja dedykowana osobom, które nie posiadają konta w Inteligo lub PKO BP.

Ostatni dzień na złożenie wniosku o konto wypada 31 sierpnia 2017 r.

PODTRZYMANE promocje z poprzedniego zestawienia 

Bank

Szczegóły

Bank Pekao

Promocja „Konto Pomocne dla emerytów i rencistów”. Bank oferuje preferencyjne warunki prowadzenia rachunku w przypadku założenia Eurokonta Premium lub Eurokonta Aktywnego Plus. Podstawowym warunkiem oferty jest osiąganie dochodów z tytułu emerytury lub renty. Promocja zapewnia:

 • 0 zł za korzystanie z konta, jeśli wpływa na nie emerytura lub renta (do 2 lat od jego otwarcia),
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli posiadacz zrealizuje min. 4 transakcje bezgotówkowe w ubiegłym miesiącu,
 • 0 zł za wypłaty dokonane z bankomatów krajowych,
 • 0 zł za przelewy zewnętrzne i wewnętrzne zlecone w placówce.

Z oferty można skorzystać do 31 grudnia 2017 r.

BGŻ BNP Paribas

Promocja „Konto z Money Back”Założenie Konta Maksymalnego lub Konta Optymalnego w okresie promocyjnym uprawnia klienta do otrzymywania nagrody w postaci bonusów pieniężnych na ROR. Premia jest rozumiana jako zwrot na rachunek w wysokości 2 proc. wartości płatności, które są zlecone debetówką. Maksymalny miesięczny wpływ z tego tytułu nie może przekroczyć 25 zł, co daje 300 zł rocznie. O bonus można się starać przez 12 miesięcy. Aby wziąć udział w promocji, nie obejdzie się bez zaakceptowania regulaminu oraz karty debetowej wymaganej do płatności. Klient wnioskując o konto, składa również wniosek o dostęp do bankowości elektronicznej. Ostatni dzień obowiązywania oferty to 31 sierpnia 2017 r.

Citi Handlowy

Promocja „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II”Citi Handlowy umożliwia zyskanie do 400 zł w postaci dwóch bonusów. Pierwszy z nich to zwrot na konto w wysokości 6 proc., który trafi do każdego, kto zarejestrował się w promocji, a także zrealizował w danym miesiącu min. jedną transakcję bezgotówkową o wartości co najmniej 50 zł. O bonus można ubiegać się przez kolejnych 6 miesięcy, co daje maksymalny zwrot w wysokości 300 zł.

Druga część nagrody wynosi 100 zł i przysługuje klientowi, jeśli w określonym czasie spełni jeden z dodatkowych warunków stawianych przez bank, tzn:

 • utrzyma na kontach średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł

albo

 • bank odnotuje na koncie wpływ wynagrodzenia w wysokości minimum 5 000 zł, a klient posiada aktywny jeden z produktów kredytowych do ostatniego dnia tego miesiąca.

Na promocję można zdecydować się do 31 października 2017 r., jednak może się ona zakończyć przed terminem. Oferta jest dostępna dla pierwszych 1 000 osób, które wypełnią dedykowany formularz kontaktowy.

Promocja „Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja IV”. Otwarcie konta Citi Priority pozwala zdobyć 300 zł, jeśli m.in.:

 • klient zapewni na koncie średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł

lub

 • klient zapewni wpływ wynagrodzenia na konto w wysokości nie mniejszej niż 5 000 zł oraz będzie posiadał produkt kredytowy z oferty banku.

Bonus jest wypłacany przez kolejne 6 miesięcy i jego wysokość wynosi 50 zł/m-c. Otrzyma go klient, który w danym miesiącu zapłaci kartą co najmniej 2 razy, a łączna wartość transakcji wyniesie min. 300 zł.

Spełnienie warunku dotyczącego wysokości salda uprawnia do założenia promocyjnej lokaty kwartalnej.

Brak zrealizowania warunków umożliwiających otrzymanie premii w jednym z kolejnych 6 miesięcy oznacza utratę prawa do ubiegania się o nią w kolejnych miesiącach. Promocja jest dostępna dla pierwszych 2 500 klientów, którzy otrzymali pierwszą premię. Czas na skorzystanie z niej jest do 30 listopada 2017 r.

Credit Agricole Bank Polska

Promocja „Polacy wybierają Credit Agricole”. Dla nowych klientów bank przygotował premię za przeniesienie swojego obecnego konta do Credit Agricole. Wysokość bonusu wynosi 200 zł, a zostanie on wypłacony klientowi, jeśli spełni dodatkowe warunki, takie jak:

 • zawnioskuje o kartę debetową,
 • złoży wniosek o dostęp do bankowości elektronicznej,
 • zagwarantuje wpływ na konto w wysokości min. 3 000 zł/m-c przez co najmniej 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe.

Z oferty można skorzystać do 30 września 2017 r.  

Promocja „Przenieś Konto II”. 100 zł zostanie przyznane nowym klientom, którzy przeniosą ROR do Credit Agricole, a także:

 • zawnioskują o wydanie karty debetowej,
 • złożą wniosek o nadanie dostępu do bankowości elektronicznej,
 • zapewnią wpływ na rachunek w wysokości min. 1500 zł/m-c przez co najmniej 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe.

Promocja obowiązuje do odwołania.

eurobank

Promocja „nc+ z Kontem”. Nowy klient eurobanku może otrzymać premię w wysokości 20 zł miesięcznie (w sumie 240 zł), jeśli posiada on aktywną umowę abonamentową z ITI Neovision na usługi telewizji cyfrowej nc+  oraz spełni kilka wymogów. Oferta pozwala także na otrzymanie dodatkowej nagrody, którą jest możliwość otrzymania atrakcyjniejszych warunków cenowych dotyczących prowadzenia przez bank rachunku osobistego w wariancie Active lub Prestige.

Udział w promocji będzie możliwy, jeśli:

 • wypełni się formularz oferty,
 • podpisze się umowę o rachunek w terminie akcji,
 • złoży się wniosek o rachunek z kartą w oddziale lub za pośrednictwem strony internetowej.

Spełnienie powyższych warunków wystarczy na objęcie klienta promocyjnymi warunkami tj. bezpłatnym prowadzeniem konta oraz zwrotem miesięcznych kosztów związanych z obsługą karty przez maksymalnie 2 lata, a także zwrotem prowizji, jeśli klient zdecyduje się na zaciągnięcie limitu w koncie.

Nagroda pieniężna w wysokości 20 zł zostanie przyznana, jeśli dodatkowo zrealizuje się 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę łączną min. 50 zł oraz opłaci się abonament za usługi telewizji cyfrowej nc+ przelewem z konta. O tę nagrodę można ubiegać się przez kolejne 12 miesięcy, co pozwoli na osiągnięcie zysku w wysokości 240 zł. Wniosek o konto w promocji można złożyć do 31 grudnia 2017 r.

Promocja „Zyskaj z Kontem Active”. Nowy klient ma szansę zaoszczędzić na otwarciu Konta Active oraz zdobyć nagrodę pieniężną, jeśli wyśle zgłoszenie z poziomu dedykowanej strony akcji, zawnioskuje o rachunek drogą internetową oraz zawrze umowę za pośrednictwem kuriera lub przy pomocy przelewu z innego banku. Spełnienie powyższych warunków pozwoli klientowi na korzystanie z rachunku na specjalnych warunkach cenowych, co oznacza:

 • 0 zł za prowadzenie ROR przez rok od podpisania umowy,
 • zwrot opłaty za obsługę karty debetowej przez maks. rok od podpisania umowy (dotyczy klientów, którzy o nią zawnioskują jednocześnie z kontem osobistym, w przeciwnym razie zwroty będą przyznawane przez krótszy okres czasu),
 • zwrot prowizji za udzielony limit w koncie w okresie do 12 miesięcy po zawarciu umowy o ROR.

Istnieje również możliwość ubiegania się o otrzymanie bonusu pieniężnego w wysokości maks. 120 zł (6 x 20 zł). O premię można się starać przez kolejne 6 miesięcy. Wpłynie na rachunek, jeśli poza powyższymi warunkami, klient dokona w ciągu danego miesiąca kalendarzowego co najmniej 3 transakcje kartą debetową na łączną kwotę min. 50 zł.

Do promocji można przystąpić do 31 sierpnia 2017 r.

Promocja „Zyskaj z Kontem Na co dzień”. Komplet biżuterii w zamian za otwarcie Konta na co dzień w jednym ze wskazanych w regulaminie oddziałów. Wydanie nagrody nastąpi w momencie podpisywania umowy o konto. Dodatkowa nagroda w wysokości 100 zł przysługuje klientowi, który zapewni na koncie wpływ dochodu w okresie do 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zawarto umowę.

Zawnioskować o konto w ramach promocji można do 31 sierpnia 2017 r.

ING Bank Śląski

Promocja „100 zł za otwarcie Konta”ING Bank Śląski oferuje premię w wysokości 100 zł za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort  po spełnieniu kilku punktów z regulaminu oferty. Do rachunku musi zostać dobrana karta, a wniosek zostać złożony przez internet. Środki zostaną przelane na otwarte konto oszczędnościowe, jeśli klient zrealizuje płatności bezgotówkowe kartą lub za pomocą systemu Blik na kwotę min. 1 000 zł do 31 stycznia 2018 r. Promocja jest dostępna także dla posiadaczy otwartego konta oszczędnościowego, dla których bank nie prowadzi rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Konto Direct lub Komfort w ramach promocji można założyć nie później niż 18 października 2017 r.

mBank

Promocja „Lepiej z eKontem – II edycja”Klient, który otworzy eKonto standard lub eKonto plus, może otrzymać bonus pieniężny rozumiany jako zwrot za płatności bezgotówkowe. Na wysokość premii składają się zwroty 4 proc. wartości płatności kartą debetową oraz 4 proc. wartości płatności dokonywanych za pomocą systemu Blik.

Premię nalicza się przez 5 miesięcy z zastrzeżeniem, że jej miesięczna wartość może wynieść do 130 zł. Maksymalny zwrot łączny to 650 zł.

Aby premia została naliczona, klient ma obowiązek:

 • dokonać płatności kartą lub Blikiem na kwotę co najmniej 250 zł łącznie w danym miesiącu,
 • zasilić jednorazowo ROR kwotą wynoszącą co najmniej 1 000 zł,
 • zalogować się do aplikacji na smartfona w danym miesiącu.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci.

Rachunek gwarantuje także 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za kartę debetową oraz niezmienność opłat, które obejmuje prowadzenia konta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowych w złotych.

Akcja trwa do 10 stycznia 2018 r.

Promocja „Zyskaj 100 zł z eKontem m – II edycja”. Możliwość otrzymania 100 zł w ramach podwójnego bonusu po 50 zł/m-c. Nagroda zostania przyznana, jeśli wypełni się promocyjny wniosek oraz zrealizuje poniższe warunki dla każdego miesiąca:

 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej,
 • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą – min. 5 transakcji.

Bonus będzie naliczany dla każdego miesiąca osobno. Wymogi trzeba wypełnić w kolejnych dwóch miesiącach następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek.

Wniosek o eKonto m można złożyć do 31 sierpnia 2017 r.

Orange Finanse

Promocja: „Dobry Start, wiosna/lato 2017”. Oferta gwarantuje niezmienność niektórych opłat przez 24 miesiące od momentu przystąpienia do promocji. W jej ramach klient otrzymuje:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku,
 • brak opłat za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł wypłaty z bankomatów krajowych,
 • bezpłatne przelewy internetowe.

Posiadacz konta otrzyma także 1 zł za pierwszą transkację oraz podwyższone nominalne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oferta przeznaczona dla mobilnych klientów Orange oraz posiadaczy telefonu na kartę w tej sieci komórkowej. Rachunek w obecnej promocji można otworzyć do 17 sierpnia 2017 r.

Promocja „Super Bank dla Klientów Orange, wiosna/lato 2017”. Promocja zapewnia otrzymanie zwrotu w wysokości 10 zł na swoje konto abonenckie, jeśli korzysta się z usług Orange na kartę lub jest się mobilnym klientem telekomu. Bank wypłaci premię, jeśli klient dokona transakcji bezgotówkowych na sumę min. 300 zł w danym miesiącu. Orange Finanse przyzna nie więcej niż 12 bonusów, czyli 120 zł. Konto promocyjne można założyć nie później niż 17 sierpnia 2017 r.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 09.08.2017 r.

W ostatnim miesiącu nowe oferty przygotowały dwa banki. W przypadku akcji promującej Konto Internetowe od Alior Banku klient ma szansę zawalczyć o bon Sodexo o wartości 100 zł. Podstawą zdobycia nagrody jest dokonywanie płatności bezgotówkowych na kwotę 500 zł miesięcznie za pomocą karty debetowej, o której zawnioskowaniu klient nie może zapomnieć przy otwieraniu rachunku. Warunek musi być spełniony w dwóch kolejnych miesiącach – posiadacz konta ma na jego realizację kwartał od momentu podpisania umowy o Konto Internetowe.

Trochę więcej warte są kody elektroniczne, które można otrzymać przy otwarciu Konta Inteligo. Klient, który w określonym terminie wykona jedną płatność bezgotówkową, otrzyma od banku trzy bony o wartości 50 zł każdy. Kody można wykorzystać w sieci sklepów Intersport.

Obie promocje mają krótki okres obowiązywania, dlatego zainteresowani nimi klienci nie powinni zwlekać z dopełnieniem formalności. W przypadku oferty od Inteligo istnieje możliwość, że promocja zakończy się przed czasem, ponieważ liczba dostępnych nagród została określona z góry.

Najwyższe premie w kontach osobistych w sierpniu 2017

Ci, którzy polowali na osiągnięcie jak najwyższego zysku, najlepszą ku temu okazję mieli w lipcu, kiedy na połączeniu dwóch promocji eKonta w mBanku można było zarobić 800 zł. Obecnie nowi klienci będą musieli zadowolić się niższą kwotą, ponieważ jedna z ofert nie została przedłużona. Do plusów można jednak zaliczyć fakt, że w drugiej edycji promocji „Lepiej z eKontem” można zyskać więcej niż poprzednio, bo 650 zł. Warunki prolongowanej oferty nie zmieniły się znacząco. W dalszym ciągu bonus jest traktowany jako zwrot w wysokości 4 proc. transakcji zrealizowanych kartą lub Blikiem. Utrzymane również zostały podstawowe wymogi uprawniające do otrzymania bonusu – zagwarantowanie wpływu na konto w określonej wysokości, a także zalogowanie się do aplikacji mobilnej (w danym miesiącu) oraz zrealizowanie płatności bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 250 zł miesięcznie. Tym razem o pełną pulę można się starać trochę krócej, bo przez 5 miesięcy, jednak miesięczna premia maksymalna została podwyższona i wynosi 130 zł. Podobnie jak w pierwszej odsłonie promocji klient otrzymuje także 2-letnią gwarancję niezmienności niektórych opłat i zwolnienie z opłaty za obsługę karty.

250 zł mniej można wyciągnąć od Citi Handlowego przy zakładaniu konta Citi Priority w ramach oferty „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority”. 100 zł trafi na konto klienta, jeśli zrealizuje te same warunki, które obowiązują przy zwolnieniu z opłaty za konto. Do wyboru pozostaje utrzymanie średniomiesięcznego salda na wskazanym poziomie lub dokonywanie wpływów wynagrodzenia i posiadanie produktu kredytowego z oferty banku. Pozostała suma jest przyznawana podobnie jak w przypadku oferty mBanku, tzn. jest naliczana jako zwrot za płatności kartą w wysokości 6 proc. I tutaj istnieje warunek konieczny, który jest przepustką do naliczania premii – dokonanie choć jednej płatności w danym miesiącu na kwotę min. 50 zł.

Klient, któremu zależy na wysokiej premii, może być jeszcze zainteresowany jedną z promocji, która gwarantuje 300 zł zysku. Pierwszą z nich można znaleźć w ofercie BGŻ BNP Paribas, zakładając Konto Optymalne lub Konto Maksymalne. Również i w tym przypadku trzeba będzie najpierw wydać, aby cieszyć się z nagrody. Płatności kartą pozwolą na uzbieranie do 25 zł miesięcznie. Zwrot wynosi 2 proc. transakcji. Tyle samo mogą dostać klienci, którzy zdecydują się na konto Citi Priority z oferty Citi Handlowego. Promocja „Nagroda na powitanie w Citi Priority” posiada podobne warunki do opisywanej już akcji, która daje trochę wyższy bonus. Klient musi utrzymywać saldo o określonej wysokości lub zagwarantować wpływ wynagrodzenia połączony z korzystaniem z produktu kredytowego. O tym, czy środki wpłyną w danym miesiącu na rachunek, decyduje spełnienie innego wymogu – uczestnik musi wykonać min. dwie płatności kartą na kwotę nie mniejszą niż 300 zł. O maksymalny bonus można się starać przez pół roku. Dodatkowym atutem jest możliwość przechowania oszczędności na atrakcyjnej lokacie kwartalnej.

Premie za polecanie kont osobistych w sierpniu 2017

Choć liczba promocji za założenie konta maleje, banki nie rezygnują ze swoich programów rekomendacyjnych, a wręcz przeciwnie – do dziewięciu banków dołączyła kolejna instytucja z powracającą edycją – PKO Bank Polski.

Uczestnik programu „Mam PKO” może otrzymać nagrodę w wysokości 50 zł, jeśli uda mu się polecić konto nowemu klientowi. Rekomendacja zostanie uznana za skuteczną, jeśli odbiorca polecenia dokona jednej transakcji bezgotówkowej w wysokości min. 200 zł oraz jedną płatność Blikiem na kwotę nie mniejszą niż 10 zł. Podobnie jak w poprzednich odsłonach programu, bank zachęca klientów do polecania kont, nagradzając najbardziej aktywnych klientów.

Na zarobek mają także szansę klienci Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, Citi Handlowego, Credit Agricole, ING Banku Śląskiego, mBanku, Nest Banku oraz T-Mobile Usługi Bankowe. W przypadku większości z nich wysokość nagród oraz warunki ich uzyskania pozostały takie same jak przed miesiącem.

Od niedawna najwyższą premię można zgarnąć w Nest Banku. Pełna pula za polecenie Nest Konta wynosi 205 zł i jest to suma poszczególnych bonusów wypłacanych za spełnienie konkretnych warunków przez nowego klienta. 40 zł wpłynie na konto polecającego za samo zawarcie umowy o rachunek przez odbiorcę rekomendacji. Kolejne 55 zł przysługuje po spełnieniu warunku dotyczącego płatności kartą debetową. Ostatnia część bonusu wynosi 110 zł i będzie się należała polecającemu, jeśli nowy posiadacz Nest Konta zagwarantuje wpływ wynagrodzenia na konto w określonej wysokości.

Pozostałe stawki wyglądają tak samo jak w lipcu. 100 zł proponują Bank Zachodni WBK, Citi Handlowy, ING Bank Śląski oraz mBank. 60 zł zapłaci Alior Bank, a rekomendując konta Credit Agricole oraz T-Mobile Usługi Bankowe można otrzymać 50 zł. Natomiast w Banku Millennium postawiono na innego rodzaju nagrody – lokatę kwartalną, wejściówki do kina, bon zakupowy do internetowej sieci sklepów Empik lub możliwość uzyskania zwrotów za płatności bezgotówkowe.

Monika Dekrewicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ewkalob

Chyba najlepsza ta promocja Aliora z bonem Sodexo!

! Odpowiedz
1 4 sarad

ING-najgorszy bank jaki znam, przy wpłacie gotówkowej w oddziale banku na konto w tym samym banku pobrano opłatę 13,90 zł !

! Odpowiedz
5 4 mhm

Na podstawie tej jednej danej uznałeś, że ING to najgorszy bank? No to nie znasz ich wielu...

Pobieranie opłaty za wpłaty w oddziałach jest przy darmowych kontach samoobsługowych często spotykane, jeśli Ci to nie odpowiada, to możesz (także w ING) otworzyć konto, w którym takie wpłaty bezprowizyjne, ale samo konto kosztuje (lub trudniej spełnić warunki jego bezpłatności)...Inna rzecz, że podstawowa opłata w podstawowym koncie ING za wpłatę własną w oddziale wynosi chyba 9 zł, nie wiem, skąd twoje 13,90...

Przy okazji: ING należy do kilku polskich banków, w których konto z kartą można mieć bezwarunkowo za darmo (bez np. wydawania określonej kwoty miesięcznie), rzecz w tym, że musi to być karta HCE, ale działa ona bardzo sprawnie w praktycznie wszystkich punktach handlowo-usługowych; do wypłat bankomatowych i płatności internetowych najlepszy jest Blik. A teraz najważniejsze: ING wprowadza właśnie możliwość dokonywania wpłat Blik we wpłatomatach — dzięki temu w sumie otrzymujemy bezwarunkowo bezpłatne konto z możliwością dokonywania nielimitowanej liczby bezprowizyjnych wpłat! Ale patole wolą płacić wysokie prowizje za obsługę w oddziale i narzekać, jak to źle jest...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 5 ermann

Wszystko to jeden i ten sam żyd.

! Odpowiedz
5 10 czytacz

Wszystko to o d...potłuc.skąd mam wziąść wpływy 3 tysiące jak zarabiam 1800?

! Odpowiedz
1 5 polityk_przy_korycie

nic, dla banku jesteś zwyczajnym ciułaczem na którym nie zarobią i dlatego ten limit, żebyś nie stał się klientem.

! Odpowiedz
4 5 pakman

Bo to nie są oferty przeznaczone dla plebsu, takiego jak Ty. Widać, że niskie zarobki nie pozwalają Ci nawet na zakup słownika ortograficznego.

! Odpowiedz
0 0 mhm

Pomijając, że polityk_przy_korycie i pakman mają rację, to chciałem zauważyć, że w większości tych promocji nie jest wymagany przelew wynagrodzenia, można sobie nawet samodzielnie z innego banku przelać odpowiednią kwotę; jeśli więc jakaś osoba zarabia np. 1800 zł, bo ma małe dziecko i pracuje na pół etatu, ale ma oszczędności gwarantujące płynność finansową, to bez problemu może wziąć udział w promocji z wymogami wpływów.

Ja np. mam dodatkowe konto w Millennium, głównie dla promocyjnego oprocentowania 2,5% do 100 k zł na koncie oszczędnościowym, choć wymagają wpływu 1000 zł/mc dla bezpłatności, no i cóż, w każdym miesiącu co najmniej tyle tam przelewam i jakoś żyję...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl