Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!
Trwa wysyłanie formularza...
Dziękujemy!
Formularz został wysłany poprawnie.
Sprawdź swoją zdolność kredytową w innych bankach! Wybierz dodatkowe oferty i zwiększ swoją szansę na kredyt!
Trwa wysyłanie formularza...
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl


Oferta Alior Banku obejmuje niskie oprocentowanie oraz prowizję na poziomie 0 proc. Pożyczka internetowa 0% prowizji posiada jednak warunek dotyczący posiadania innych produktów kredytowych banku. 

AKTUALIZACJA 16.04.2020 r 

Pożyczka internetowa została wycofana z oferty banku. 

Pożyczka internetowa 0% prowizji w Alior Banku – warunki Pożyczka internetowa 0% prowizji w Alior Banku – warunki (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Pożyczka internetowa w Alior Banku – informacje podstawowe

Pożyczka internetowa 0% prowizji jest jedną z kilku ofert w Alior Banku, które pomogą pokryć niezaplanowane wydatki czy podreperować domowy budżet. Pozostałe propozycje banku to:

  • Pożyczka z Mikrokosztami z kosztem nie wyższym niż 6 zł miesięcznie za każdy 1000 zł (dla pożyczek na min. 52 miesiące),
  • Pożyczka gotówkowa - standardowa opcja pożyczki. 

Ile można pożyczyć w Alior Banku i na jak długo?

Pożyczka internetowa 0% prowizji jest ofertą, która może odpowiadać zarówno poszukującym niewielkiego wsparcia finansowego, jak i klientom z większymi potrzebami. Pozwoli na to kwota maksymalna w wysokości 200 000 zł.

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka internetowa 0% prowizji w Alior Banku – podstawowe parametry kredytu

Parametr

Wartość parametru

Kwota minimalna kredytu

500 zł

Kwota maksymalna kredytu

200 000 zł

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy (10 lat)

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku


Pożyczka gotówkowa w Alior Banku – jak złożyć wniosek?

Oferta jest dostępna wyłącznie przez internet. Zainteresowani tą propozycją Alior Banku mogą złożyć wniosek o pożyczkę za pomocą następujących kanałów:

  • bankowość internetową,
  • stronę internetową banku. 

Dla kwot do 4600 zł bank udostępnił specjalny formularz, dzięki któremu będzie można uzyskać pożyczkę bez wychodzenia z domu. Potwierdzenie tożsamości będzie możliwe dzięki przelewowi na kwotę 1 zł. W przypadku wyzszych kwot do skłądającego wniosek oddzwoni bank. Załatwienie formalności będzie możliwe przez telefon. 

Dla kogo Pożyczka internetowa 0% prowizji w Alior Banku?

Pożyczka internetowa 0% prowizji to oferta zarezerwowana dla nowych klientów banku, czyli osób, które na 27 maja 2019 r. nie posiadały w Alior Banku pożyczek oraz kredytów konsolidacyjnych. Nie jest to jedyny warunek, który instytucja stawia. Alior Bank sprawdzi również, czy klient otrzymuje dochody i na podstawie jakiej umowy. Akceptowane przez bank źródła osiągania dochodów to m.in. umowa o pracę, prowadzona działalność gospodarcza, umowa o dzieło, umowa zlecenia, kontrakt menedżerski, wojskowy, marynarski czy emerytura, renta lub świadczenie przedemerytalne.

Ile kosztuje Pożyczka internetowa 0% prowizji?

Na koszty pożyczki składają się oprocentowanie. Stawka w wysokości 8,99 proc. w skali roku jest taka sama dla wszystkich klientów. W przypadku pożyczek z dłuższym terminem spłaty bank dzieli go na dwa okresy – przez pierwsze 36 miesięcy stosowana jest stała stawka procentowa, z kolei w następnych miesiącach zmienna. W przypadku tej oferty bank nie pobiera prowizji.  

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka internetowa 0% prowizji w Alior Banku – podstawowe koszty pożyczki

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

8,99 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

0 proc.  

Ubezpieczenie na życie

nieobowiązkowe

Przelew kwoty pożyczki na rachunek w innym banku

0 zł

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 proc.

 Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Pożyczka internetowa w Alior Banku – informacje dodatkowe

  • Pożyczkę można spłacać w formule rat równych.
  • Dodatkowe zabezpieczenia nie są wymagane.
  • Brak konieczności założenia konta osobistego w Alior Banku.
  • Możliwość otrzymania środków w jeden dzień od podpisania umowy.
  • Promocyjna Pożyczka internetowa 0% prowizji obowiązuje do odwołania.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Pożyczka internetowa wynosi 9,37%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 24 927 zł, całkowita kwota do zapłaty: 32 348,29 zł, oprocentowanie zmienne: 8,99%, całkowity koszt kredytu: 7421,29 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 7421,29 zł), 72 miesięczne raty (w tym 71 równych rat w wysokości 449,29 zł, ostatnia rata: 448,70 zł). Kalkulacja została dokonana na 23.03.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Okres kredytowania do 10 lat. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy na 23.03.2020 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl

Skorzystaj z pomocy eksperta

2020-08-06

Kredytobiorca idealny: czym się wyróżnia? Maksymalny wiek kredytobiorcy

Nie tylko kredytobiorcy posiadają rozbudowane oczekiwania względem banków, ale również banki oczekują sporo od nich. Na ich ocenę wpływ ma wiele czynników, w tym wiek osób ubiegających się o środki.

2020-08-06

Kredyt bez prowizji. Czy zawsze będzie korzystny?

Klientom banków zależy przede wszystkim na uzyskaniu jak najtańszych zobowiązań. Bardzo dużą popularnością cieszą się więc kredyty bez prowizji. Nie zawsze oznacza to jednak realne oszczędności.

2020-08-06

Kredyt z poręczycielem. Jakie są obowiązki żyranta?

W niektórych przypadkach zdolność kredytowa nie pozwala na uzyskanie finansowania we wnioskowanej wysokości. Wówczas z pomocą może przyjść poręczyciel, zwany również żyrantem.

Ranking hulajnóg elektrycznych. Jaką hulajnogę elektryczną wybrać?

Hulajnogi elektryczne zdobywają coraz większą popularność. Wbrew pozorom nie muszą także dużo kosztować. Warto przyjrzeć się rankingowi hulajnóg elektrycznych.

Prezent ślubny: jaki wybrać? Ile dać na wesele?

Ślub i wesele to olbrzymie wyzwanie nie tylko dla pary młodej. Porządny ból głowy mają również goście, którzy muszą zadbać o odpowiedni prezent ślubny. Ten często wiąże się ze sporym wydatkiem.

Podatek od pożyczki. Kiedy należy zapłacić pcc od pożyczki?

Poszukując dodatkowych środków, do naszej dyspozycji zostają nie tylko kredyty bankowe i pożyczki udzielane przez firmy spoza sektora bankowego. Często sięgamy również po pożyczki prywatne. Warto dowiedzieć się, kiedy będzie się to wiązało z koniecznością zapłacenia podatku od pożyczki.

Samochód na raty: jak kupić nowe auto na raty?

Zakup samochodu to spory wydatek. Nie musimy jednak ponosić go w całości. Dobrym rozwiązaniem okaże się rozłożenie płatności na raty.

Ikona informacji
poradniki