Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!


Oferta Alior Banku obejmuje niskie oprocentowanie oraz prowizję na poziomie 0 proc. Pożyczka online 0° posiada jednak warunek posiadania statusu nowego klienta oraz konieczność skorzystania z ubezpieczenia na życie.

Pożyczka online 0° w Alior Banku – warunki Pożyczka online 0° w Alior Banku – warunki (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Pożyczka online 0° w Alior Banku – informacje podstawowe

Pożyczka online 0° jest jedną z kilku ofert w Alior Banku, które pomogą pokryć niezaplanowane wydatki czy podreperować domowy budżet. Pozostałe propozycje banku to:

  • Pożyczka gotówkowa – podstawowy wariant pożyczki z wysoką kwotą maksymalną i długim okresem kredytowania.

Ile można pożyczyć w Alior Banku i na jak długo?

Pożyczka online 0° jest ofertą, która może odpowiadać zarówno poszukującym niewielkiego wsparcia finansowego, jak i klientom z większymi potrzebami. Pozwoli na to kwota maksymalna w wysokości 50 000 zł.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka online 0° w Alior Banku – podstawowe parametry kredytu

Parametr

Wartość parametru

Kwota minimalna kredytu

500 zł

Kwota maksymalna kredytu

50 000 zł

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy (10 lat)

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku

Górny limit pożyczki może nie być jednak wystarczający dla części klientów. Dla tej grupy odbiorców bank przygotował inne oferty z czterokrotnie wyższą kwotą maksymalną.

Pożyczka gotówkowa w Alior Banku – jak złożyć wniosek?

Oferta jest dostępna wyłącznie przez internet. Zainteresowani tą propozycją Alior Banku mogą złożyć wniosek o pożyczkę za pomocą następujących kanałów:

  • bankowość internetową,
  • stronę internetową banku,
  • formularz Bankier.pl.

Aby skorzystać z oferty za pośrednictwem Bankier.pl, wystarczy kliknąć w przycisk „Złóż wniosek”, który można odnaleźć na górze strony. Wybór tej formy złożenia wniosku nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Dla kogo Pożyczka online 0° w Alior Banku?

Pożyczka online 0° to oferta zarezerwowana dla nowych klientów banku, czyli osób, które przed 1 listopada 2018 r. nie korzystały z jego usług jako klienci indywidualni. Nie jest to jedyny warunek, który instytucja stawia. Alior Bank sprawdzi również, czy klient otrzymuje dochody i na podstawie jakiej umowy. Akceptowane przez bank źródła osiągania dochodów to m.in. umowa o pracę, prowadzona działalność gospodarcza, umowa o dzieło czy umowa zlecenia.

Ile kosztuje Pożyczka online 0°?

Na koszty pożyczki składają się oprocentowanie oraz obowiązkowe ubezpieczenie na życie. Stawka w wysokości 6,90 proc. w skali roku jest taka sama dla wszystkich klientów. W przypadku pożyczek z dłuższym terminem spłaty bank dzieli go na dwa okresy – przez pierwsze 36 miesięcy stosowana jest stała stawka procentowa, z kolei w następnych miesiącach zmienna. Składka ubezpieczenia naliczana jest za każdy miesiąc przez maksymalnie 3 lata. Pożyczka online 0° to oferta bez prowizji.  

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka online 0° w Alior Banku – podstawowe koszty pożyczki

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

6,90 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

0 proc.  

Ubezpieczenie na życie

0,29 proc.

Przelew kwoty pożyczki na rachunek w innym banku

0 zł

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 proc.

 Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji otrzymanych od banku.

Pożyczka online 0° w Alior Banku – informacje dodatkowe

  • Pożyczkę można spłacać w formule rat równych.
  • Dodatkowe zabezpieczenia nie są wymagane.
  • Brak konieczności założenia konta osobistego w Alior Banku.
  • Możliwość otrzymania środków w jeden dzień od podpisania umowy.
  • Promocyjna Pożyczka online 0° obowiązuje do odwołania.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Pożyczka online wynosi 12,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 19 770 zł, całkowita kwota do zapłaty: 26 594,95 zł, oprocentowanie zmienne: 6,9%, całkowity koszt kredytu: 6824,95 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4520,36 zł, ubezpieczenie na życie: 2304,59 zł), 66 równych, miesięcznych rat w wysokości 402,96 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 65,52%. Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące. Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy. Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-19

Kredyt gotówkowy dla obcokrajowca

Pracujący w naszym kraju obywatele chociażby Ukrainy, w którymś momencie chcą ubiegać się o kredyt na różne cele. Czy jest szansa na kredyt dla obcokrajowca?

2019-04-18

Kredyt czy leasing na samochód? Na co się zdecydować?

Przedsiębiorcy, którzy planują zakup auta do firmy, muszą zdecydować, czy skorzystać z kredytu na zakup samochodu, a może z leasingu. Wady i zalety.

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

Utrata pracy i kredyt – poradnik dla kredytobiorcy

Jakie mamy opcje, gdy szef wręcza zwolnienie, a nad głową wciąż wisi kredyt? Dowiedz się, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

Jak wybrać kredyt samochodowy?

Czy warto skorzystać z kredytu samochodowego? Jak stwierdzić, który bank oferuje najlepsze warunki? Co może nam pomóc, gdy będziemy chcieli go zaciągnąć?

Zakupy na raty a pożyczki ratalne - porównanie

Wiele osób zastanawia się, czy lepiej zdecydować się właśnie na pożyczkę ratalną, czy też może wybrać zakupy na raty? Co jest lepszym pomysłem?

Ikona informacji
poradniki