REKLAMA

Konta osobiste: promocje – marzec 2019 r.

Monika Dekrewicz2019-03-25 06:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2019-03-25 06:00

Klienci liczący na dodatkowy zastrzyk gotówki przy okazji założenia konta osobistego mogą wybrać spośród dziewięciu aktywnych obecnie promocji. Blisko połowa z nich kończy się jeszcze w tym miesiącu. Istnieje także możliwość skorzystania z ofert, które stawiają na inne nagrody.

Na marcowej liście promocji kont osobistych dla nowych klientów zabrakło oferty mBanku, w której można było zgarnąć premię pieniężną w wysokości 200 zł. Mimo to liczba promocji pozostała bez zmian za sprawą nowej oferty od PKO Banku Polskiego. Z promocji „Najlepszy trening na świecie” będzie mogła skorzystać tylko część zainteresowanych, ponieważ skierowana jest ona wyłącznie do klientów, którzy mają nie więcej niż 26 lat.

Najlepsze promocje bankowe w kontach osobistych – marzec 2019 r.

Promocje dostępne w kontach osobistych w marcu 2019 r. – szczegóły poniżej

Bank i nazwa promocji

Co do zdobycia?

Którego konta dotyczy?

Do kiedy?

Bank BPS

„Wygodne Konto dla Klientów ZUS”

Lepsze warunki korzystania z ROR

Wygodne Konto dla klientów ZUS

31.10.2019 r.

Bank Pekao

"100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego" 

100 zł

Konto Przekorzystne,

Konto Świat Premium,

Eurokonto Prestiżowe

30.04.2019 r.

Bank Millennium

„Zyskaj 200 zł”

200 zł

Konto 360°,

Konto 360° Student

27.03.2019 r.

Bank Pocztowy

„Premia za transfer na Ukrainę II”

510 zł

Bliskie Konto Pocztowe

Pocztowe Konto bez Ograniczeń

30.06.2019 r.

Citi Handlowy

„Zyskaj do 150 zł i premię walutową z kontem internetowym Citi Priority – edycja 2” 

150 zł

Citi Priority

30.05.2019 r.

Credit Agricole

„Zimowe korzyści z kontem dla Ciebie”

200 zł

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie VIP

31.03.2019 r.

ING Bank Śląski

„Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort” 

140 zł

Konto z Lwem Direct

Konto z Lwem Komfort

31.03.2019 r.

ING Bank Śląski

„Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”

140 zł

Konto z Lwem Mobi

31.03.2019 r.

mBank

„eKonto z premią – IV edycja”

150 zł

eKonto osobiste

29.05.2019 r.

PKO Bank Polski

„Najlepszy trening na świecie”

Bon do 4F o wartości 150 zł

PKO Konto dla Młodych

31.03.2019 r.

Santander Bank Polska

„200 zł za konto z wynagrodzeniem II edycja”

200 zł

Konto Jakie Chcę

Konto VIP

30.04.2019 r.

SGB-Bank

„Wygodne Konto dla Klientów ZUS”

Lepsze warunki korzystania z ROR

Wygodne Konto dla klientów ZUS

31.10.2019 r.

SGB-Bank

„Konto za Złotówkę”

ROR na preferencyjnych warunkach

Konto za Złotówkę

do odwołania

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl, stan na 20.03.2019 r.

W zestawieniu można znaleźć opisy dostępnych promocji bankowych dla nowych klientów, które pomogą niezdecydowanym wybrać najlepsze konto z premią. W pierwszej części spisu prezentujemy oferty z najwyższą premią miesięczną, a listę zamykamy promocjami, które kuszą innymi nagrodami. W zestawieniu nie znalazły się oferty skierowane wyłącznie do beneficjentów programu „Rodzina 500+” lub obejmujące konta typu VIP. Poniższa lista zawiera oferty specjalne, które są organizowane przez same banki bez udziału pośredników.

fot. pixelman / / YAY Foto

Miejsce I: 510 zł zysku od Banku Pocztowego za korzystanie z MoneyGram

Ile można zarobić na promocji?

Maksymalna wysokość premii w promocji „Premia za transfer na Ukrainę II” wynosi 510 zł. Jest to suma sześciu premii miesięcznych nieprzekraczających 85 zł.

Jakie są warunki promocji?

Oferta specjalna polega na wynagradzaniu nowych klientów za wysyłanie przelewów na Ukrainę z wykorzystaniem usługi MoneyGram. Klienci, którzy chcą wziąć udział w promocji, są zobowiązani do wyrażenia zgód marketingowych oraz dokonania co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej w danym miesiącu. Sam bonus natomiast przysługuje za pierwszy w danym miesiącu przelew MoneyGram na wysokość do 2250 zł. Premia to zwrot opłaty za zrealizowanie przekazu. Przy maksymalnej kwocie będzie to 85 zł.

Oferta jest dostępna dla osób, które na trzy miesiące przed startem promocji Banku Pocztowego nie posiadały w nim konta osobistego.

Z oferty można skorzystać do 30 czerwca 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Pocztowego Konta bez Ograniczeń, Bliskiego Konta Pocztowego.


Miejsce II: 200 zł za wpływy na konto w Banku Millennium

Ile można zarobić na promocji?

Nagrodą w promocji „Złap 200 zł” jest premia pieniężna w wysokości wskazanej w tytule oferty specjalnej.

Jakie są warunki promocji?

Wymogi stawiane przez bank można podzielić na podstawowe, czyli uprawniające do włączenia się w grę o premię, oraz mające bezpośredni wpływ na uzyskanie nagrody. I tak do pierwszych z nich należą złożenie wniosku o konto przez specjalnie przygotowaną stronę internetową, wyrażenie zgód marketingowych, zaakceptowanie regulaminu promocji oraz aktywowanie aplikacji mobilnej poprzedzone jej instalacją.

To jednak nie koniec warunków stawianych przed klientem. Środki trafią na konto, jeśli użytkownik ROR-u dokona w kwietniu, maju oraz czerwcu jego zasilenia na kwotę min. 1000 zł oraz zrealizuje min. jedną płatność bezgotówkową. Wymienione wymogi dotyczą każdego z trzech miesięcy.

Oferta jest dostępna dla osób, które do tej pory nie były posiadaczami Konta 360° oraz Konta 360° Student i w momencie startu promocji nie były stroną umowy z bankiem o jakikolwiek produkt. Z promocji wykluczone są także osoby, które w czasie jej trwania były wnioskodawcami o konto lub inny produkt z oferty banku.

Wnioski o promocyjne konto są przyjmowane do 27 marca 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta 360°, Konta 360° Student.


Miejsce II: 200 zł za przeniesienie ROR-u do Credit Agricole

Ile można zarobić na promocji?

Przeniesienie konta do Credit Agricole zaowocuje premią w wysokości 200 zł, jeśli klient dodatkowo zapewni wpływy na nowo otwarty rachunek.

Jakie są warunki promocji?

W regulaminie wymienione są oczekiwania banku wobec zainteresowanych promocją. I tak, do obowiązków uczestnika promocji należą:

  • wydanie oświadczenia upoważniającego bank do przeniesienia konta z innego banku,
  • zawarcie umowy o jeden z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych z oferty,
  • zapewnienie wpływu na ROR w wysokości nie mniejszej niż 1000 zł przez trzy następujące po sobie miesiące,
  • podpisanie wypełnionego dokumentu „zlecenie przekazywania środków”.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy w momencie jej rozpoczęcia nie byli posiadaczami ROR-u w Credit Agricole prowadzonego dla klientów indywidualnych.

Z oferty można skorzystać do 31 marca 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta dla Ciebie.


Miejsce II: 200 zł za wpływ wynagrodzenia od Santander Banku Polska

Ile można zarobić na promocji?

Na drugim miejscu ex aequo znajduje się również promocja „200 zł za konto z wynagrodzeniem II edycja” od Santandera. Tutaj także można zdobyć nagrodę w kwocie 200 zł.

Jakie są warunki promocji?

Na pierwszym miejscu wśród wymogów bank stawia założenie konta wraz z kartą debetową oraz złożenie wniosku o dostęp do bankowości internetowej. Klient będzie mógł cieszyć się nagrodą w wysokości 50 zł, jeśli w danym miesiącu trafi na konto wynagrodzenie w wysokości minimum 1000 zł. Jeśli uczestnik promocji zrealizuje ten warunek również w trzech kolejnych miesiącach, otrzyma łącznie 200 zł.

Oferta jest dostępna dla nowych klientów. Takim statusem dysponują osoby, które po 31 marca 2018 r. nie posiadały w banku konta.

Ostatni dzień obowiązywania promocji został wyznaczony na 30 kwietnia 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta Jakie Chcę, Konta VIP.


Miejsce III: 150 zł w nowej odsłonie promocji od Citi Handlowego

Ile można zarobić na promocji?

Citi Handlowy to kolejny bank, który konkrety wskazuje w nazwie promocji. „Zyskaj do 150 zł i premię walutową z kontem internetowym Citi Priority – edycja 2” może przynieść zysk w wysokości 150 zł. Haczykiem jest oczywiście spełnienie dodatkowych warunków. To nie koniec korzyści, ponieważ bank oferuje dodatkowo premię walutową oraz zmieniony cennik.

Jakie są warunki promocji?

Uczestnictwo w promocji rozpoczyna się w momencie otwarcia konta Citi Priority przez klienta poprzedzonego wypełnieniem specjalnego formularza zgłoszeniowego. W trakcie otwarcia konta konieczne będzie wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych.

W przypadku premii pieniężnej niezbędne będzie spełnienie kolejnych warunków, do których należą wpływ wynagrodzenia, emerytury lub renty w wysokości min. 2000 zł. Aby otrzymać maksymalną wysokość premii pieniężnej, trzeba będzie pamiętać o ich zrealizowaniu przez kolejne 5 miesięcy.

Oferta obejmuje również premię walutową. 4 proc. (w dni robocze) 3 proc. (w weekendy) lub 0,80 proc. (tylko CHF) wartości transakcji to stawka, o którą mogą ubiegać się klienci. Ta część promocji obowiązuje przez 12 miesięcy. Bank ograniczył kwotę, dla której nalicza się premię (20 000 zł). Ostatnia część promocji to nowe warunki cenowe konta, które oferują nie tylko zniżkę opłaty za jego prowadzenie, ale obejmują również wyższe opłaty za niektóre operacje.

Promocja jest zarezerwowana dla osób, które nie posiadały konta (osobistego lub oszczędnościowego) w banku po 1 stycznia 2017 r. Ograniczenie dotyczy również współposiadaczy rachunków.

Obecna edycja promocji obowiązuje do 30 maja 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia konta Citi Priority.


Miejsce III: 150 zł za otwarcie nowego konta w mBanku

Ile można zarobić na promocji?

„eKonto z premią – IV edycja” to premia, która towarzyszy wprowadzeniu do oferty banku jego najnowszego rachunku – eKonta osobistego. Nagrodami przewidzianymi w ofercie są 150 zł premii oraz wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje cele.

Jakie są warunki promocji?

Otwarcie eKonta osobistego razem z kartą debetową, konta oszczędnościowego Moje cele oraz zaakceptowanie oświadczeń to pierwsze wymogi, które muszą spełnić zainteresowani promocją.

Klienci, którzy liczą na premię pieniężną, będą mieli także obowiązek zrealizowania takich samych warunków w dwóch osobnych terminach. Składają się na nie zagwarantowanie wpływu w wysokości 1000 zł oraz dokonanie pięciu transakcji Blikiem lub kartą debetową. Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym będzie natomiast obowiązywać pod warunkiem wpływu na nie sumy większej o 100 zł od sumy obciążeń. Preferencyjna stawka obowiązuje do 30 września br., jednak bank sprawdza spełnienie warunku każdego miesiąca.  

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w mBanku.

Oferta od mBanku kończy się 29 maja 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia eKonta osobistego.


Miejsce IV: 140 zł w promocji Konta Direct lub Komfort od ING Banku Śląskiego

Ile można zarobić na promocji?

Oferta wynagradzająca założenie jednego z kont osobistych w ING Banku Śląskim nie należy do nowości. Maksymalna premia w wysokości 140 zł stanowi sumę trzech mniejszych bonusów.

Jakie są warunki promocji?

Główna część nagrody wynosi 100 zł i przysługuje za otwarcie konta osobistego przez internet i dokonanie płatności kartą lub Blikiem na kwotę min. 1000 zł. Klienci, którzy „odhaczą” ten warunek, będą mieli także szansę na dwie dodatkowe nagrody w wysokości 20 zł każda. Jedna z nich wpadnie za dokonanie trzech transakcji Blikiem, a druga za wpływ wynagrodzenia nie mniejszy niż 1000 zł.

Oferta jest skierowana do osób, które między 28 lutego 2017 r. a 31 grudnia 2018 r. nie posiadały lub współposiadały konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Bank przyjmuje wnioski do 31 marca 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta z Lwem Direct.


Miejsce IV: 140 zł w promocji Konta Mobi od ING Banku Śląskiego

Ile można zarobić na promocji?

140 zł można również zdobyć, wybierając inną ofertę od ING Banku Śląskiego obejmującą Konto Mobi z Lwem. Warunki obu ofert są zbliżone.

Jakie są warunki promocji?

Klienci, którzy zrealizują 10 płatności kartą debetową lub Blikiem, otrzymają 100 zł. Kolejne 20 zł może wpłynąć na rachunek pod warunkiem dokonania trzech transakcji typu Blik. Ostatnia część bonusu w wysokości 20 zł przypada za dwa przelewy na telefon Blik wysłane do różnych odbiorców. Ważne, aby każdy z nich opiewał na kwotę nie niższą niż 5 zł.

Okres karencji jest taki sam jak w przypadku wyżej opisanej promocji. Na ofercie będą mogli zarobić ci, którzy w terminie od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. nie posiadali lub współposiadali konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Oferta w obecnej odsłonie jest dostępna do 31 marca 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta z Lwem Mobi.


Miejsce V: 100 zł za konto i spełnienie kilku warunków od Banku Pekao

Ile można zarobić na promocji?

W pierwszej piątce zestawienia znalazła się jeszcze promocja od Banku Pekao, która przyniesie zysk w wysokości 100 zł.

Jakie są warunki promocji?

Warunki promocji "100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego" nie należą do skomplikowanych. Klienci, którzy liczą na zysk, będą musieli zasilić konto wpływem na kwotę min. 500 zł oraz dokonać min. jednej płatności bezgotówkowej. Ważnym warunkiem, o którym nie można zapominać, jest konieczność zawnioskowania o kartę debetową.

Oferta Banku Pekao również posiada okres karencji. Skorzystać z niej będą mogli klienci, którzy od 1 lipca 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. nie byli posiadaczami konta lub lokaty z oferty banku. Wyjątkiem od wspomnianej zasady są klienci, którzy korzystali z produktu banku, ale nie utrzymywali na rachunkach salda wyższego niż 50 zł.

Do promocji można przystąpić do 30 kwietnia 2019 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta Przekorzystnego.


Pozostałe promocje w kontach osobistych w marcu 2019 r.

Oferty gwarantujące lepsze warunki prowadzenia konta:

Bank BPS: Promocja „Wygodne Konto dla Klientów ZUS”. Niższe opłaty dla konta osobistego oferowanego klientom, którzy otrzymują świadczenie emerytalne lub rentowe z ZUS-u. Lepsze warunki dotyczą opłaty za konto osobiste i kartę debetową. Bank oferuje także bezpłatne ubezpieczenie assistance na pierwsze 12 miesięcy obowiązywania ochrony. Złożenie wniosku do 31.10.2019 r.

SGB-Bank: Promocja "Wygodne Konto dla klientów ZUS". Preferencyjne warunki konta dla klientów, otrzymujących świadczenie emerytalno-rentowe z ZUS-u, którzy mają nie więcej niż 80 lat. Udział w promocji gwarantuje otrzymanie niższej opłaty miesięcznej za konto i kartę debetową, a także 12-miesięcy bezpłatnego ubezpieczenia assistance. Złożenie wniosku do 31.10.2019 r.

SGB-Bank: Promocja "Konto za Złotówkę". 1 zł miesięcznie za prowadzenie ROR-u, kartę debetową i wypłaty z bankomatów spółdzielczej sieci bankomatów. Oferta obowiązuje do odwołania.


Oferty z innymi nagrodami:

PKO Bank Polski: Promocja „Najlepszy trening na świecie”. Karta podarunkowa na kwotę 150 zł do sieci sklepów stacjonarnych 4F. Do wymogów należy założenie konta, rejestracja w promocji, akceptacja zgód marketingowych i dokonanie jednej płatności kartą lub Blikiem. Złożenie wniosku do 31.03.2019 r. lub wyczerpania puli nagród (2000 sztuk).

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki