REKLAMA

Kolejna awaria w systemie eMakler. mBank przeprasza za utrudnienia

2021-01-13 09:17, akt.2021-01-13 15:10
publikacja
2021-01-13 09:17
aktualizacja
2021-01-13 15:10

Klienci mBanku ponownie skarżyli się na awarię platformy maklerskiej. To kolejna awaria systemu eMakler w ostatnich dniach. Utrudnienia zostały usunięte w godzinach popołudniowych.

Kolejna awaria w systemie eMakler. mBank przeprasza za utrudnienia
Kolejna awaria w systemie eMakler. mBank przeprasza za utrudnienia
/ FORUM

- Przepraszamy. Z przyczyn technicznych dostęp do usługi jest ograniczony. Możesz korzystać z notowań online i przeglądać operacje historyczne (np. zlecenia i transakcje) - komunikat takiej treści widzą w środę rano inwestorzy, którym udało się zalogować do systemu transakcyjnego mBanku. Część klientów nie jest w stanie się zalogować.     

Znów awaria systemu w BM mBanku. Nie można się zalogować do systemu transakcyjnego.

Witam, chciałem zgłosić, że emakler mBanku znów nie działa, 3 raz w tym roku.

Znowu nie działa emakler w mBank! To już któraś awaria w przeciągu kilku dni.

To tylko niektóre z wiadomości, które w środę 13 stycznia rano otrzymaliśmy na adres alert@bankier.pl. Podobne skargi znaleźć można także w mediach społecznościowych.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy biuro prasowe mBanku. Gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy artykuł. Już po wysłaniu przez nas wiadomości, mBank o utrudnieniach poinformował na Twitterze.

Aktualizacja [10:10]: Usterka częściowo usunięta

Aktualizacja [10:38]: - W tej chwili działa już aplikacja mobilna Biura maklerskiego. Wciąż nie działają wersje przeglądarkowe eMaklera i mInwestora. Pracujemy nad przywróceniem ich dostępności - informuje mBank.

Aktualizacja [11:17] Koniec awarii

Aktualizacja [12:50] Jednak nie

Aktualizacja 13:30 Częściowa poprawa

Aktualizacja 13:52 Usługi znów dostępne

Seria awarii

Poprzednio o awarii platformy eMakler pisaliśmy w piątek 8 stycznia. Wówczas usterka została naprawiona ok. 12:30. Wcześniej duże problemy z funkcjonowaniem narzędzi dla inwestorów mBank przeżywał tuż przed świętami.

Z opublikowanych wczoraj danych KDPW wynika, że na koniec 2020 r. BM mBanku prowadziło najwięcej rachunków maklerskich (371,42 tys.) spośród wszystkich instytucji działających na polskim rynku. mBank mógł pochwalić się także największym nominalnym przyrostem (60 tys. rachunków w ciągu roku). Drugi największy przyrost liczby klientów odnotowało BM ING Banku Śląskiego (+42,7 tys., do 134,7 tys.), które z poważną awarią zmagał się w grudniu.

fot. / / Bankier.pl

MZ

Źródło:
Tematy
Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Komentarze (31)

dodaj komentarz
hulalula
To jest złodziejstwo bo ich system zbiera zlecenia i realizuje tylko te za które się przepłaca a na których inwestor by zarobił pozostają niezrealizowane. Wczoraj tak miałem i dziś znów to samo. Znaleźli legalny sposób na okradanie KFN nic im nie zrobi jedyne wyjście to zmienić bank bo to będzie się często zdarzać.
anty12
Czy deweloprzy to wyznawcy pisu? A moze zarzad topisowcy? Cos, ktos ? To tylko w pisie mozliwe, ze co kilak dni nie dziala.
krokietowy
Przeglądam tweety mBanku i tak mi się rzuciło w oczy ich hasło: "mBank. Ikona mobilności." :) W obliczu kilku ostatnich tygodni, awarii wcześniejszych i dzisiejszej rozbawiło mnie to do łez. Może zaproponujemy nowe hasło? Tak za free, po co będą przepłacać u marketingowców. Ma ktoś propozycję?
mgs3
Ikona zawodności i zawiechy:)
chipek
Jest 12:55, logowanie i .... wystąpił błąd techniczny. Co za idiota ogłosił koniec awarii? Ciągle czekam.
trebortrebor
Jakiś czas działało i teraz znów nie można się zalogować.
punisherrad
DALEJ NIE DZIAŁA. NA CO ZMIENIĆ EMAKLERA?
krokietowy
Fantastyczne te komunikaty, szkoda że aplikacja na telefon i eMakler na stronie banku wciąż nie działa. No ale rzucą przeprosinami i ok., w końcu zdarza się każdemu, a przynajmniej tak twierdzą w mBanku. Dodatkowo po raz kolejny nikt nie będzie za nic odpowiadał i nikt nie poniesie żadnych konsekwencji - ot taka piękna tradycja w Fantastyczne te komunikaty, szkoda że aplikacja na telefon i eMakler na stronie banku wciąż nie działa. No ale rzucą przeprosinami i ok., w końcu zdarza się każdemu, a przynajmniej tak twierdzą w mBanku. Dodatkowo po raz kolejny nikt nie będzie za nic odpowiadał i nikt nie poniesie żadnych konsekwencji - ot taka piękna tradycja w naszym cudownym kraju.

Powiązane: Alert

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki