REKLAMA

Awaria w systemie eMakler

2021-01-08 10:25, akt.2021-01-08 13:02
publikacja
2021-01-08 10:25
aktualizacja
2021-01-08 13:02
Awaria w systemie eMakler
Awaria w systemie eMakler
/ Bankier.pl

W piątek do południa miała miejsce awaria w systemie eMakler. Klienci domu maklerskiego mBanku zgłoaszali problemy z wykonywaniem zleceń. "Nie można się zalogować, system wisi" – pisali czytelnicy Bankier.pl.

"System transakcyjny kolejny dzień nie działa prawidłowo, o godzinie 9.50 nie widać realizacji zleceń z otwarcia sesji", "od godziny 9:35 znowu są problemy z działaniem systemu transakcyjnego Biura Maklerskiego mBanku. W tej chwili nie można się nawet zalogować do systemu" – mogliśmy przeczytać w wiadomościach, które lawinowo spływały na adres alert@bankier.pl od rana w piątek (8 stycznia).

Nie działa eMakler

"Nie można się zalogować, system wisi", "eMakler znowu nie działa!" – zgłaszali czytelnicy Bankier.pl. Problemy z zalogowaniem do systemu domu maklerskiego występowały w aplikacji mobilnej oraz serwisie internetowym. "Ponownie nie działają kanały dostępu do usług maklerskich mBanku, zarówno przez eMakler jak i bezpośrednio przez DM mBank" - informowali czytelnicy.

"Przepraszamy. Z przyczyn technicznych dostęp do usługi jest ograniczony. Możesz korzystać z notowań online i przeglądać operacje historyczne (np. zlecenia i transakcje)" - czytamy w komunikacie, który pojawiał się podczas próby zalogowania do eMaklera.

Obecnie występują problemy z usługami maklerskimi (eMakler dla klientów mBanku, mInwestor dla klientów Biura maklerskiego). Przepraszamy za kłopot. Będziemy Was na bieżąco informować o sytuacji.

Posted by mBank Polska on Friday, January 8, 2021

– Istotnie, obecnie występują problemy z usługami maklerskimi (eMakler dla klientów mBanku, mInwestor dla klientów Biura maklerskiego). Przepraszamy za kłopot. Będziemy Was na bieżąco informować o sytuacji" – mówiła Kinga Wojciechowska-Rulka z biura prasowego mBanku w rozmowie z Bankier.pl.

Problemy z logowaniem do domu maklerskiego mBanku

Kilka minut przed godziną 11 redakcja otrzymała informację od biura prasowego mBanku - "Można już logować się i składać zlecenia w eMaklerze poprzez serwis transakcyjny na komputerach. mInwestor (system dla klientów Biura maklerskiego) również działa w wersji przeglądarkowej. Niestety, aplikacja mobilna wciąż jest niedostępna. Pracujemy nad przywróceniem wszystkich rozwiązań".

Jednak użytkownicy dalej zgłaszali, że problemy występują również w systemie internetowym. "mBank na głównej stronie podaje, że jest problem z logowaniem do mobilnej wersji eMakler. Problem jest szerszy, gdyż nie można zalogować się do rachunku mBanku przez przeglądarki, a tym samym do rachunku maklerskiego" - komentował jeden z czytelników w wiadomości przesłanej na adres alert@bankier.pl.

"Klienci mogą korzystać z eMaklera i mInwestora w wersji na komputer i z aplikacji mobilnej Biura maklerskiego" - około godziny 12:30 problemy związane z działaniem eMaklera zostały rozwiązane.

Nie działa eMekler? Zakończyła się awaria systemu domu maklerskiego mBanku. Klienci mogą bez przeszkód korzystać z usług serwisu.

fot. / / Bankier.pl

DF

Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (15)

dodaj komentarz
milky_on
13 stycznia i kolejna awaria :)
tubak
Platformy inwestycyjne polskich biur maklerskich są archaiczne . Jakoś porządne platformy cfd nie maja awarii. Indywidualnych inwestorów polskie biura maja głęboko, leszcze maja handlować a nie zarabiać.
arturosa68
Po ostatniej awarii ING bank przystąpił do wypłaty rekompensat i bardzo poważnie do tego podszedł (przynajmniej w moim przypadku). Teraz wszystko działa, a przy prowizji 0,19% konto jest interesujące. Ciekawi mnie czy mBank będzie równie odpowiedzialny ze swoimi horrendalnymi opłatami.
HardMetal
To prawa... za takie stawki powinni być wzorem jakości na rynku.
HardMetal
Zlecenie wykonane o 11:42 - do tej pory nie widac papierów w moim portfelu a jest już 12:27
No gratulacje BM mBanku... prawdziwa z was perła.
HardMetal
13:00 i papierów nadal brak w portfelu. Zobaczymy jak to się rozwinie :)
HardMetal
UWAGA :D
15:28 papiery pojawiły się portfelu.

Moje gratulacje mBank
ivankrakow
Nie ma innej opcji - trzeba zgłosić MBANK do Rzecznika Finansów z prośbą o interwencję.
Za duży kapitał wylatuje w powietrze przez dramatyczny system.
https://rf.gov.pl/postepowania-interwencyjne/ - szybka forma, jak to zgłosić.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki