Kobieta Biznesu 2010 - wywiad z Karoliną Mrowiec

12 maja 2011 w Pure Sky Club w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Kobieta Biznesu 2010, który Bankier.pl organizował po raz pierwszy. To zaszczytne miano otrzymała Karolina Mrowiec, właścicielka firmy Bajart, zajmującej się artystycznym malowaniem wnętrz.

Konkurs Kobieta Biznesu 2010 to ukoronowanie Święta Kobiet Biznesu, które od tego roku obchodzone będzie corocznie 8 marca. Pierwszy etap konkursu to nominacje: każdy mógł zgłosić Panią, która jego zdaniem powinna otrzymać miano Kobiety Biznesu 2010 roku. Także kobiety same mogły zgłaszać się do konkursu. Warunkiem zakwalifikowania w pierwszym etapie było wysłanie wszystkich danych, jakich wymagali organizatorzy.

Z nadesłanych zgłoszeń kapituła konkursu wybrała 10 Pań, które przeszły do drugiego etapu. Tu liczył się wyłącznie głos internautów. Najwięcej z ponad 2600 zarejestrowanych głosów zdobyła Karolina Mrowiec. Drugie miejsce zajęła Karolina Siudyła-Koc, a trzecie - Sylwia Konik.

Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym. Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Karoliną Mrowiec – Kobietą Biznesu 2010
Barbara Sielicka
Bankier.pl
b.sielicka@bankier.pl

 

Barbara Sielicka

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne