REKLAMA
SPRAWDŹ

Joe Biden docenił weto Dudy ws. ustawy medialnej

2021-12-27 23:54
publikacja
2021-12-27 23:54

Doradca ds. bezpieczeństwa narodowego USA Jake Sullivan przekazał doradcom prezydenta Dudy Pawłowi Solochowi i Jakubowi Kumochowi wyrazy uznania w związku z zawetowaniem przez prezydenta ustawy medialnej - poinformował w poniedziałek w komunikacie Biały Dom. Rozmowa dotyczyła również sytuacji wokół Ukrainy.

Joe Biden docenił weto Dudy ws. ustawy medialnej
Joe Biden docenił weto Dudy ws. ustawy medialnej
fot. KEVIN LAMARQUE / / Reuters

Jak napisała w komunikacie rzeczniczka Rady Bezpieczeństwa Narodowego przy Białym Domu, Emily Horne, prezydenccy doradcy wymienili poglądy na temat koncentracji wojsk rosyjskich przy granicy z Ukrainą i podkreślili wagę jedności NATO w działaniach w tej sprawie. Sullivan miał też zadeklarować gotowość USA do pomocy obronnej państwom wschodniej flanki NATO.

"Sullivan przekazał również wyrazy uznania prezydenta Bidena dla polskiego prezydenta Dudy za zawetowanie kontrowersyjnej poprawki ustawy medialnej, zauważając że jest to pozytywny sygnał tuż przed tym, jak Polska obejmie przewodnictwo Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie 1 stycznia" - napisano w oświadczeniu.

Wcześniej szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch i szef BBN Paweł Soloch poinformowali PAP, że rozmowa odbyła się na prośbę strony amerykańskiej i była związana z trwającymi sojuszniczymi konsultacjami dotyczącymi zagrożenia rosyjską agresją na Ukrainę. (PAP)

osk/ jm/

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową np. Mastercard i zyskaj 350 zł premii

Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową np. Mastercard i zyskaj 350 zł premii

Komentarze (30)

dodaj komentarz
darius19
sporo hejtu i antysemityzmu - jak to u nas w narodzie. No i teorie spiskowe rodem od Ojca Dyrektora. Wyjasnia i wskarza winnych.
kenn
Jeśli emocjonowałeś się tym teatrzykiem, to gratuluję "błyskotliwości". ;)
kenn
Ustawka i teatrzyk politycznych vipów. Od początku wiadomo było, jaki miał być rezultat ;P
zenonn
"Wszyscy się emocjonowali "lex TVN" a niewielu zauważyło, że w tym dniu, po cichutku, uchwalono też prawie 30 MLD ZŁ dotacji z budżetu dla braci górniczej na następne 10 lat ! Wychodzi, że każdy Polak, od niemowlaka po starca, dołożył im po 800 ZŁ ! Założę się o każde pieniądze, że ta suma i tak im nie wystarczy, przeżrą "Wszyscy się emocjonowali "lex TVN" a niewielu zauważyło, że w tym dniu, po cichutku, uchwalono też prawie 30 MLD ZŁ dotacji z budżetu dla braci górniczej na następne 10 lat ! Wychodzi, że każdy Polak, od niemowlaka po starca, dołożył im po 800 ZŁ ! Założę się o każde pieniądze, że ta suma i tak im nie wystarczy, przeżrą wszystko znacznie szybciej, a zaczną dojenie już w styczniu !"

https://businessinsider.com.pl/biznes/prawie-30-mld-zl-pomocy-publicznej-dla-kopaln-do-2031-r/b9ee9rf
tristans
jankesi się cieszą bo mogą dalej truć propagandą LGBT a naród polski za to zapłaci. Poszło dość szybko i bez większych problemów, więc teraz czas na zmuszanie do realizacji ustawy 447 o odszkodowaniach dla brodatych. Grunt już jest przygotowany, broń pomyślnie przetestowana i gotowa, pozostaje tylko strzelać.
peluquero
pamiętacie wyjazd Beaty na Szkołę liderów?

pamiętacie propozycje Trumpa na 1000+ 2 lata po tym jak my wprowadziliśmy 500+?

pamiętacie wizytę Vateusza w NYC i jego skuloną posturę w jarmułce przez wieżowcem na Midtown?

ustawy czekają już, paragrafy dot zwrotu mienia płoną, ciśnienie rośnie :) ciśniemy na TVN a
pamiętacie wyjazd Beaty na Szkołę liderów?

pamiętacie propozycje Trumpa na 1000+ 2 lata po tym jak my wprowadziliśmy 500+?

pamiętacie wizytę Vateusza w NYC i jego skuloną posturę w jarmułce przez wieżowcem na Midtown?

ustawy czekają już, paragrafy dot zwrotu mienia płoną, ciśnienie rośnie :) ciśniemy na TVN a tu depesze z pegasusa wyskakują :)

connect the dots
podatnik-
A ja nadal nie wiem Mr Biden dlaczego telewizje w prawie wolnym PRLu bis zakładało dwóch TW i jeden KO. TVN zakładał: Jan Wejchert -TW. W. Konarski i zgodnie z zapisem w dzienniku rejestracyjnym stołecznej jednostki SB w okresie od 6.11.1975 do 24.01.1990 r. był on zarejestrowany przez Wydział II tej jednostki, czyli przez stołeczny A ja nadal nie wiem Mr Biden dlaczego telewizje w prawie wolnym PRLu bis zakładało dwóch TW i jeden KO. TVN zakładał: Jan Wejchert -TW. W. Konarski i zgodnie z zapisem w dzienniku rejestracyjnym stołecznej jednostki SB w okresie od 6.11.1975 do 24.01.1990 r. był on zarejestrowany przez Wydział II tej jednostki, czyli przez stołeczny kontrwywiad. Jednocześnie przypominam, że to były czasy gdzie ludzie tracili życie za samo rozmawianie o Zachodzie a ten facet Jan Wejchert -TW. W. Konarski z tym zgniłym Zachodem (wtedy)robił interesy! Tak wygląda fałszowanie historii w czystej postaci! I jeszcze jedno , kiedy tow. Balcerowicz Leszek wytłumaczy Narodowi skąd śp. Jan Wejchert miał pieniądze na założenie FOR? Jeśli chodzi o Mariusza Waltera to zarejestrowano go krócej, w innej, ale ważniejszej jednostce, a potem zarejestrowano po raz drugi. Zgodnie z zapisem w dzienniku rejestracyjnym MSW (czyli Centrali) zarejestrowali go funkcjonariusze Wydz. III Dep. II MSW w dniu 11.05.1983 r., zrezygnowali z niego 11.12.1989 r., ale w tym samym dniu zarejestrowali ponownie, ze zmianą kategorii rejestracji. Departament II MSW – to centrala SB-eckiego kontrwywiadu ale TVN powstała jako niezależna telewizja teraz widać jaka niezależna! i oczywiście kuriozalnie brzmi słowo "wolne" w ustach TW Stokrotka? Czyli poproszę Komisję Śledczą ds. powołania TVN! Poproszę o Komisję śledzą Kongresu amerykańskiego ds. TVNu!
300_pala
Widać prawo tego nie zabraniało
peluquero
wczoraj do TVN-u zaprosili całą śmietanke m.in. 'buda ruska' Sienkiewicza czy 'panie prezydencie' Lisa oraz 'mr 20%' Belke i tak dzień w dzień zapraszają Muchy Kopaczowe Millery Kwaśniewskie Komorowskie brakuje tylko Jaskierni i Kaczmarka rudego i okularnika najlepiej :) przecież oni są śmieszni :) ale dziekuje wczoraj do TVN-u zaprosili całą śmietanke m.in. 'buda ruska' Sienkiewicza czy 'panie prezydencie' Lisa oraz 'mr 20%' Belke i tak dzień w dzień zapraszają Muchy Kopaczowe Millery Kwaśniewskie Komorowskie brakuje tylko Jaskierni i Kaczmarka rudego i okularnika najlepiej :) przecież oni są śmieszni :) ale dziekuje im za to, bo to pomaga w życiu, każdego kto mówi mi że TVN zaprasza zacnych gości do studia, to ja po francusku albo angielsku szybciutko żegnam :)
karbinadel
"to były czasy gdzie ludzie tracili życie za samo rozmawianie o Zachodzie" - chyba mróz ci zaszkodził, albo Rydzyka przedawkowałeś

Powiązane: Lex TVN

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki