REKLAMA

TVN7 z koncesją. KRRiT przedłużyła ją na kolejne 10 lat

2022-02-18 15:34, akt.2022-02-18 15:52
publikacja
2022-02-18 15:34
aktualizacja
2022-02-18 15:52

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przedłużyła w piątek koncesję na nadawanie naziemne dla stacji telewizyjnej TVN7 na kolejne 10 lat - poinformowała PAP rzecznik prasowy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Teresa Brykczyńska.

TVN7 z koncesją. KRRiT przedłużyła ją na kolejne 10 lat
TVN7 z koncesją. KRRiT przedłużyła ją na kolejne 10 lat
fot. Andrzej Bogacz / / FORUM

Koncesja na nadawanie naziemne dla TVN7 wygasała 25 lutego. Wniosek do KRRiT o przedłużenie koncesji został złożony przez TVN Grupa Discovery w grudniu 2020 roku.

Podczas piątkowego posiedzenia KRRiT podjęła uchwałę o przyznaniu koncesji dla programu TVN7 na nadawanie przez kolejne 10 lat.

PAP otrzymała także uzasadnienie decyzji członka KRRiT Andrzeja Sabatowskiego, który do tej pory w głosowaniach opowiadał się przeciwko przyznaniu koncesji dla TVN7.

"Konsultacje i rozmowy ostatniej doby, odnoszące się szczególnie do obecnych uwarunkowań międzynarodowych, spowodowały, mimo dużych zastrzeżeń prawnych, które wymagają niewątpliwie uporządkowania, że zmieniłem swoje stanowisko w sprawie nowej koncesji dla TVN7" - oświadczył Sabatowski. (PAP)

autor: Katarzyna Krzykowska

ksi/ pat/

Źródło:PAP
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (9)

dodaj komentarz
podatnik-
Przypominam,że TVN założyło dwóch kapusi SB w podobno jak twierdzi sam TVN ustami TW Stokrotka, w już " wolnym PRLu bis".
next3
Mówiłem tu na forum, że przyniosą tą koncesję w zębach. Te pisie gierki są żałosne.
alberto2020
TVN jest stronniczy ale i tak 3 poziomy wyżej od przekazu TVP
iluminata
Koniec tej hucpy dla goja był oczywisty.

Przy nacjonalistach u władzy jak ja siedziba TVN zostanie zamieniona w popiół, a dziennikarzyny dostaną dożywotnie wyroki w obozie pracy za antypolską propagandę.

Nie będzie już koshernie w Polsce. Aj waj!
--__hubert__---__--__--__--__-
KRRiT przedłużając wcześniej koncesję dla TVN złamało prawo , już o tym się nie mówi !
W momencie przedłużania koncesji prawo wówczas jasno mówiło o kapitale z po za UE o czym mówi nawet były członek KRRiT ale pseudo wolne media już o tym nie mówią.
komentator1962
Przeczytaj przepis zamiast wierzyć pissowskiej lub ruskiej propagandzie.
karbinadel
Było wiadomo, że tak się skończy, ale nie mogli się powstrzymać, żeby trochę nerwów właścicielom nie poszarpać. Taka mała zemsta za zabranie TVP skoków narciarskich :)
krokus12
Tylko to dziecinada i pokazuje jakie pajace rządzą Polską .
karbinadel odpowiada krokus12
Stąd właśnie wzięło się powiedzenie, że PiS to stan umysłu. Każdy, kto otarł się o pisuar, zaraża się tą prymitywną mentalnością na długo, a niektórzy na zawsze

Powiązane: Lex TVN

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki