REKLAMA

Iran będzie uprawiać milion hektarów ziemi w Wenezueli

2022-07-27 12:58
publikacja
2022-07-27 12:58

Wenezuela udostępni Iranowi milion hektarów gruntów „pod strategiczne uprawy” w ramach 20-letniej umowy o współpracy podpisanej w ubiegłym miesiącu w Teheranie przez prezydentów obu krajów „w sytuacji, gdy świat staje w obliczu braku podstawowych rezerw”.

Iran będzie uprawiać milion hektarów ziemi w Wenezueli
Iran będzie uprawiać milion hektarów ziemi w Wenezueli
fot. MIRAFLORES PALACE / / FORUM

Wenezuelskie media, komunikując w środę o szczegółach tej umowy zawartej w wyniku czerwcowej wizyty prezydenta Nicolasa Maduro w Iranie, podkreślają, że będzie ona obejmowała także „współpracę w dziedzinie ropy naftowej, rafinerii naftowych, gazu, finansów i obrony”.

Wenezuelski dyktator podkreśla w publicznych wystąpieniach, że dzięki umowie z Teheranem „konsolidacji ulega suwerenność i bezpieczeństwo żywnościowe obu naszych krajów”. (PAP)

ik/ tebe/

Źródło:PAP
Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (15)

dodaj komentarz
midas69
Plandemia i nadchodzący krach systemu fiat money to tylko poczatek. Co bystrzejsi politycy wiedzą, że planem "elit" jest zorganizowanie światowego głodu, który doprowadzi do wojen i wtedy te same elity przyjdą jako rozjemca i zostaną rządem światowym.
jaszczura
Wania, daj spokój z teoriami spiskowymi dla ubogich.
darius19
"eglantyna" nowy nick z farmy Putlera. Kazdemu kto nie zatrzasnie drzwi - Putin da premie gazowe, ropa, surowce itd... Byle go wpuscili. Chociaz na lotnisko.... Rosja to kraj bandycki
pstrzezek
Jaki tam nowy, przecież ten ruski troll nadaje już z pół roku jak nie dłużej. Admin cześć wywalił a niektóre na moment przycichły. Aż się łezka kręci ilu z nich ucichło ;))))
demeryt69 / trolley / tubak / talmud / laleszek / drakejj / koppern / zoomek / drakejj / tomek_bankier / 159120br / janekmaly / andregru / ptokbentoniczny2
Jaki tam nowy, przecież ten ruski troll nadaje już z pół roku jak nie dłużej. Admin cześć wywalił a niektóre na moment przycichły. Aż się łezka kręci ilu z nich ucichło ;))))
demeryt69 / trolley / tubak / talmud / laleszek / drakejj / koppern / zoomek / drakejj / tomek_bankier / 159120br / janekmaly / andregru / ptokbentoniczny2 / tomek_bankie / koppern ssmentek / znawca_wszystkiego / zenonn / od_redakcji / itso_comrades / iluminata_3 / eglantyna / janiejacek / zeus6161
jaszczura odpowiada pstrzezek
Dobra lista, mi już się znudziło robić te listy i wysyłać moderacji Bankiera, bo oni nie czują tematu, że ruski bot/troll im zjadł forum.
eglantyna odpowiada jaszczura
Do budy, banderowskie chechło. Tówj dziadek przybijał polskie dzieci do stodoły,do dziś się chwali medalami, a tym, ukro-pskie ścierwo, gdzie się nie pojawisz, to zostawiasz swoje banderowskie howno.
eglantyna
Koalicja anty-anglosaska zacieśnia się. Brazylia, Iran, Wenezuela, Chiny, Indie, Kazachstan, Afryka, Rosja, Sri Lanka. Nikt nie potrzebuje globalnego karka, który biega po świecie i rozwala bejsbolem, bo ktoś ma ropę albo inne surowce. Czyli WMD albo dyktaturę. Niedługo bejsbolista pozostanie tylko z Reksiem azjatyckim (Japonia) Koalicja anty-anglosaska zacieśnia się. Brazylia, Iran, Wenezuela, Chiny, Indie, Kazachstan, Afryka, Rosja, Sri Lanka. Nikt nie potrzebuje globalnego karka, który biega po świecie i rozwala bejsbolem, bo ktoś ma ropę albo inne surowce. Czyli WMD albo dyktaturę. Niedługo bejsbolista pozostanie tylko z Reksiem azjatyckim (Japonia) i Reksiem europejskim (Polska). Reksio dobry piesek, szczeka najgłośniej i zawsze można wrzucić w ogień.

Pytanie to pisiorskich probanderowskich jankesofilów: jaką macie pewność, że nawet po wygranej wojnie światowej, Jankes was znowu gdzieś nie zamiecie pod dywan, i nie odda Polskę Turcji, Rumunii, Niemcom albo Mongolii?
grucha_123
Polowa z wymienionych to zwykle pionki. Ze niby Sri-lanka? Wenezuela? To sa Ci wielcy koalicjanci? A Kazachstan? Taki koalicjant Rosji ze drastycznie zwieksza wydatki na obronnosc przed nia.
Idz sie przewietrz, wystarczy internetu na dzis..
midas69 odpowiada grucha_123
Wenezuela - najwieksze udkokumentowane zasoby ropy na świecie. Srilanka - spójrz na mapę - myslisz, że Chiny buduja tam port i baze morska przypadkowo?

Powiązane: Wenezuela

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki