ING wprowadza ograniczenia w placówkach

2020-08-11 09:00
publikacja
2020-08-11 09:00
fot. Cristi Croitoru / Shutterstock

Od 2 do 6 klientów może maksymalnie przybywać w oddziale ING Banku Śląskiego na terenie powiatu, który został objęty jedną z dwóch stref wprowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia.

ING Bank Śląski wprowadził limit liczby klientów, którzy mogą jednocześnie przebywać w placówce. Ograniczenia dotyczą powiatów, które znalazły się w czerwonej lub żółtej strefie z powodu wzrostu zakażeń COVID-19. Do tej pory w Polsce 19 powiatów zostało objętych zwiększonymi obostrzeniami, informuje Ministerstwo Zdrowia.

W oddziale może przebywać od 2 do 6 klientów. Dokładana liczba zależy od wielkości oddziału ING oraz liczby oczekujących. W placówkach obowiązkowo należy zakrywać nos i usta korzystają z maseczki, maski lub części odzieży, przypomina ING.

– Jeśli nie czujesz się dobrze, masz kaszel, ból gardła lub podwyższoną temperaturę - prosimy, przełóż wizytę na później – czytamy w komunikacie prasowym zamieszczonym przez ING Bank Śląski na stronie internetowej.

Godziny pracy placówek ING pozostają bez zmian.

DF

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
marcinn89
Bardzo dziwne sytuacje się dzieją w tym kraju i na całym świecie. Tydzień temu czytałem na blogu Kejti jak dziewczyna tylko w jeden dzień zarobiła w przybliżeniu ok 4000 złotych pracując w domu przez Internet, więc już mnie naprawdę nic nie zdziwi, gdzie normalnie człowiek musi cały miesiąc na to harować (najlepiej Bardzo dziwne sytuacje się dzieją w tym kraju i na całym świecie. Tydzień temu czytałem na blogu Kejti jak dziewczyna tylko w jeden dzień zarobiła w przybliżeniu ok 4000 złotych pracując w domu przez Internet, więc już mnie naprawdę nic nie zdziwi, gdzie normalnie człowiek musi cały miesiąc na to harować (najlepiej wpisać sobie w google blog kejti i zobaczyć). Dziwne rzeczy się dzieją po tej pandemii i jak na moje to będzie jeszcze gorzej dla niektórych.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki