REKLAMA

Elon Musk oprócz czapek i samochodów sprzeda ci też miotacz ognia

2018-01-29 09:12
publikacja
2018-01-29 09:12
The Boring Company

Elon Musk – twórca PayPala, właściciel Tesli czy też SpaceX, nie przestaje zadziwiać. Jego kolejny biznes The Boring Company (z ang. „nudna firma”) po sprzedaniu 50 000 „nudnych” czapek ruszył ze sprzedażą miotaczy ognia.

Jak mówi sam Musk, miotacz ognia to tragiczny pomysł i nikt nie powinien go kupować. No chyba że lubi zabawę. Podobnie jak w przypadku czapek oferta jest ograniczona - do 20 000 sztuk. Miotacz ognia kosztuje 500 dolarów (plus dodatkowe opłaty związane z podatkami i wysyłką, która ma rozpocząć się wiosną).

W ofercie The Boring Company znajduje się również gaśnica – kosztuje 30 dolarów i jak możemy przeczytać na stronie firmy – jest zbyt droga i wszędzie indziej kupisz ją taniej, ale ta ma fajną naklejkę.

Miotacz ognia został ogłoszony i trafił do sprzedaży wczoraj, a o 07:00 naszego czasu zamówienia według Muska złożone zostały na 7000 sztuk. Musk, znany ze swojego poczucia humoru, na Twitterze zdementował plotki, że w celu wygenerowania popytu planuje wywołać apokalipsę zombie – jak sam twierdzi, nie byłby w stanie znaleźć odpowiednio dużej fabryki do ich wyprodukowania – dodał też, że miotacz ognia posiada świadomość, hasło bezpieczeństwa to „kryptowaluta” i naturalnie będzie korzystał z technologii blockchain.

JK

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (4)

dodaj komentarz
bmiara
To ma być miotacz ognia? Wygląda raczej na palnik...
niepelnosprawny_org
tradycyjnie szalone, ale ambitne...
ajwaj
Ja bym na miejscu Muska tak sie nie smial
Super tajny satelita Pentagonu ZUMA za mld. $ wcielo, moze jest po przejeciu kontroli w "niepowolanych rekach" :) Daje ciala we wszystkim ostatnio co robi

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki