REKLAMA
WEBINAR

Eksperci branży ICT na Kongresie Profesjonalistów IT

2013-02-14 10:22
publikacja
2013-02-14 10:22

13 marca br. Rzeszów będzie stolicą informatyki. Tego dnia miasto innowacji zgromadzi ekspertów z całej Polski, którzy spotkają się, aby rozmawiać o tym co nowego pojawiło się ostatnio w branży. Wszystko za sprawą ogólnopolskiego wydarzenia, jakie pod nazwą Kongres Profesjonalistów IT, odbędzie się w Hotelu Rzeszów.

W Rzeszowie nabierają tempa przygotowania do Kongresu Profesjonalistów IT organizowanego przez Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej. Tematem przewodnim branżowego spotkania będą Innowacyjne technologie komunikacyjne i informatyczne.

Informatyka to jeden z głównych kierunków rozwoju Rzeszowa. Jestem bardzo dumny, że w Rzeszowie doskonale rozwija się Klaster IT, zrzeszający firmy informatyczne z regionu. Jest mi niezmiernie miło, że specjaliści i sympatycy z dziedziny informatyki spotkają się w Rzeszowie na Kongresie Profesjonalistów IT. - mówi Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa.

Jak zapowiadaWojciech Materna, Prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka, koordynatora Klastra IT: -W programie zaplanowaliśmy nie tylko wystąpienia plenarne z udziałem ekspertów - praktyków biznesu, osób zawodowo zajmujących się IT, ale również i debatę na temat przyszłości w informatyce. Na liście prelegentów wciąż pojawiają się kolejne nazwiska. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony internetowej wydarzenia.

Dotychczas swój udział potwierdzili między innymi: Mariusz KARBOWSKI - Area Sales Manager Poland, Enterasys Networks, dr Tadeusz GOLONKA - Microsoft Regional Director in Poland, Sławomir ŻMUDA - Certified Project Manager - IPMA Level C , BMM Sp. z o.o.,Paweł PODWYSOCKI - Prezes Zarządu, Siemens Enterprise Communications Polska,Grzegorz AREND - Sales Engineer, Polycom, Marcin KANDEFER - Logito Sp. z o.o., Arkadiusz KWAPISZ-Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Departament Badań Patentowych,Michał ROMANOWSKI - Marketing Manager, Beyond.pl, Janusz LENKIEWICZ - Dyrektor zarządzający mediaKURSY, Paweł PRENETA- Kierownik projektów, Ideo Sp. z o.o. czy Olgierd MADEJ - Dyrektor Sprzedaży na obszar Europy Wschodniej oraz Krajów Bałtyckich, Polycom, dr inż. Arkadiusz LEWICKI - Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz dyskusję i wymianę doświadczeń pomiędzy twórcami narzędzi, a tymi którzy je wykorzystują.

Kto może wziąć udział?

Kongres Profesjonalistów IT kierowany jest w szczególności do osób zarządzających, w tym kierowników, dyrektorów oraz pracowników i specjalistów działów IT firm, organizacji, instytucji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Jak zgłosić swoje uczestnictwo?

Aby wziąć udział w Kongresie wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia: www.kongresprofesjonalistowit.pl/rejestracja-uczestnika. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 marca br. Więcej informacji na temat Kongresu Profesjonalistów IT:http://www.kongresprofesjonalistowit.pl

 

Źródło:
Tematy
Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki