REKLAMA

Dzień Darmowej Dostawy. 29 listopada zakupy bez kosztów przesyłki

2016-11-28 12:41
publikacja
2016-11-28 12:41

We wtorek zakupy w ponad 2400 polskich sklepach internetowych będzie można zrobić bez kosztów przesyłki, bez względu na wysokość zamówienia. 29 listopada wypada bowiem Dzień Darmowej Dostawy.

Dzień Darmowej Dostawy. 29 listopada zakupy bez kosztów przesyłki / fot. Gdolgikh / YAY Foto

Ostatnie dni obfitowały w okazje dla miłośników wyprzedaży. W wielu sklepach, galeriach handlowych i dyskontach na klientów czekały przeceny z okazji Black Friday, na poniedziałek przypada zaś Cyber Monday – dzień, w którym obniżki oferują przede wszystkim sklepy internetowe. Z kolei we wtorek w wielu polskich e-sklepach będzie można zrobić zakupy i nie zapłacić ani złotówki za przesyłkę.

Zakupy bez kosztów dostawy będzie można zacząć robić we wtorek, 29 listopada, minutę po północy. Darmowa dostawa będzie obowiązywała na zakupy dokonane tego dnia (do godz. 23:59) bez względu na metodę płatności, rodzaj dostawy czy wartość zamówienia. Sklepy biorące udział w Dniu Darmowej Dostawy mają jednak prawo ustalić minimalną wartość zamówień na 20 zł brutto. Warto podkreślić, że e-sklep nie naliczy opłaty za przesyłkę wyłącznie do zamówień z dostawą na terytorium Polski.

W dniu darmowej dostawy biorą udział polskie sklepy internetowe z ponad 30 kategorii tematycznych: od księgarni, aptek, odzież po elektronikę. Pełną listę e-sklepów oferujących bezpłatną przesyłkę można znaleźć na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl.

Dzień Darmowej Dostawy 2016 to siódma edycja ogólnopolskiej akcji. W tym roku udział w niej zadeklarowało 2407 e-sklepów – prawie 2,5 raza więcej niż w pierwszej edycji. Zgodnie z danymi firmy Gemius udostępnionymi przez organizatora Dnia Darmowej Dostawy, sklepy biorące udział w akcji w 2014 r. odnotowały ponad trzykrotny wzrost liczby zamówień w porównaniu do wyników osiągniętych dzień wcześniej. Ponadto odnotowały o 29 proc. większą liczbę wizyt w porównaniu do wyników osiągniętych przez sklepy internetowe, które zrezygnowały z wprowadzenia tej promocji.

Agnieszka Ślęzak

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~niepelnosprawny_org
ciekwe jak poszły te zakupy bez kosztów dostawy...
~Vittorio
Jeszcze przez kilka godzin możecie kupować bez kosztów dostawy w https://www.vittoriovasquez.com/ Zapraszam
~kafka
albo kup może coś męskiego z tej okazji ;)
może militaria.pl
~niepelnosprawny_org
to ja proponuje dzień darmowego chleba...
~Adamek630
Łzy wzruszenia zalewają mi oczy :-) To jest wiadomość na miarę portalu Bankier.pl?
~kafka
to jest bardzo ważna informacja pod względem tego jak wygląda rynek, mnóstwo ludzi robi dzisiaj zakupy z tego powodu.
~hura

fajnie :)) kupię sobie czarną flaszkę Copernicusa , ma 50 Voltów :)

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki