REKLAMA

Czym powinien zająć się Bankier.pl?

2017-05-05 12:30
publikacja
2017-05-05 12:30
fot. Marcin Hołubowicz / Bankier.pl

„I to się nadaje do prasy” – mówił niezapomniany Wiesław Drzewicz w ostatnim odcinku serialu „Czterdziestolatek”. Dziś internet zastąpił papier, wspólnie ustalmy zatem, co się nadaje #naBankiera.

Czytelnik, jak klient, zawsze ma rację (no chyba że podpadnie moderatorowi Bankier.pl). Dlatego zdecydowaliśmy się na eksperyment – sami zagłosujecie, czym powinniśmy się zająć w następnym tygodniu. Demokratycznie, bo w drodze weekendowego głosowania. Dla ułatwienia, a także uniknięcia sytuacji, gdy co tydzień piszemy o perspektywach kursu akcji JSW, sami proponujemy cztery tematy. Jeśli macie inne pomysły, zgłaszajcie je w komentarzach.

Deklarujemy, że do każdego tematu podejdziemy rzetelnie i bezstronnie. Czyli tak, jak zawsze na najpopularniejszym portalu finansowym w Polsce.

Jeżeli nie widzisz powyższej sondy, kliknij w link.

Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (111)

dodaj komentarz
pablo29
Witam,

Proszę rozwinąć temat ETF w Polsce. Dlaczego nie są tak w Polsce, a przecież to jeden z lepszych sposobów inwestowania pieniędzy. Przy odpowiedniej strategi daje dobry zwrot z inwestycji i to przy niewielkich kosztach.
~nn
* Prawdziwe informacje gospodarcze - a nie takie powtarzane przez dziwne, ogłupiające zazwyczaj media pokroju gazety.pl czy onetu.
* rynki surowcowe
* analizy - akurat za to was cenilem zawsze, że nie tylko suche fakty, ale również ich konsekwencje...

generalnie warto wyjść ponad to co oferuje obecna pseudoekonomiczna
* Prawdziwe informacje gospodarcze - a nie takie powtarzane przez dziwne, ogłupiające zazwyczaj media pokroju gazety.pl czy onetu.
* rynki surowcowe
* analizy - akurat za to was cenilem zawsze, że nie tylko suche fakty, ale również ich konsekwencje...

generalnie warto wyjść ponad to co oferuje obecna pseudoekonomiczna prasa - oferująca popłuczyny po zachodnich mainstreamowych dziennikach... proszę nie upodabniajcie się do nich.
~kmjhnygt
B powinien zwinąć niznes albo zmienic zarząd skoro nie wie co robić
~Anal
Codziennie zlote mysli Kuczynskiego. Kiedy wstal, umyl zeby, jaki kurs euro czuje nosem i czy zalozyl szorty czy longi.
~Igor30
Szorty to ja na tyłek zakładam :)
~greenHouseMarcon
poważnie. udana masturbacja odpręża i wtedy lepiej się myśli
~greenHouseMarcon
proponuje pisać o masturbacji
~Ares
Piszcie o inwestycjach zachodnich korporacji ale tych uciążliwych dla ludzi typu ocynkownie i inne chemiczne zakłady których nikt nie chce w cywilizowanych krajach a są one pod pozorem rozwoju na siłę wciskane mieszkańcom pod okna mieszkań .Piszcie o nielegalnych wysypiskach śmieci,chemikaliów zakopywanych w ziemi i napiętnujcie Piszcie o inwestycjach zachodnich korporacji ale tych uciążliwych dla ludzi typu ocynkownie i inne chemiczne zakłady których nikt nie chce w cywilizowanych krajach a są one pod pozorem rozwoju na siłę wciskane mieszkańcom pod okna mieszkań .Piszcie o nielegalnych wysypiskach śmieci,chemikaliów zakopywanych w ziemi i napiętnujcie polskie prawo i Urząd Ochrony Środowiska.Ujawniajcie nieuctwo i wolną amerykankę panujące w urzędach Gminy a w szczególności fakt że Gminy nie posiadają planów zagospodarowania przestrzennego co prowadzi do korupcji itd .Napiętnujcie chory system wpuszczania wielotonowych samochodów ciężarowych do miast i między gęstą zabudowę jednorodzinną . I jeszcze by wiele wyliczać.
~StanRS
Piszcie więcej o ukraińcach jak są wyzyskiwani przez polskich panów i muszą pracować za 2-3 tysiące miesięcznie, co jest o wiele mniej niż w zachodniej Europie, Kanadzie czy Australii.

Powiązane: naBankiera

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki