Czym powinien zająć się Bankier.pl?

Redaktor naczelny

„I to się nadaje do prasy” – mówił niezapomniany Wiesław Drzewicz w ostatnim odcinku serialu „Czterdziestolatek”. Dziś internet zastąpił papier, wspólnie ustalmy zatem, co się nadaje #naBankiera.

Czytelnik, jak klient, zawsze ma rację (no chyba że podpadnie moderatorowi Bankier.pl). Dlatego zdecydowaliśmy się na eksperyment – sami zagłosujecie, czym powinniśmy się zająć w następnym tygodniu. Demokratycznie, bo w drodze weekendowego głosowania. Dla ułatwienia, a także uniknięcia sytuacji, gdy co tydzień piszemy o perspektywach kursu akcji JSW, sami proponujemy cztery tematy. Jeśli macie inne pomysły, zgłaszajcie je w komentarzach.

Deklarujemy, że do każdego tematu podejdziemy rzetelnie i bezstronnie. Czyli tak, jak zawsze na najpopularniejszym portalu finansowym w Polsce.

Jeżeli nie widzisz powyższej sondy, kliknij w link.

Przemek Barankiewicz

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 pablo29

Witam,

Proszę rozwinąć temat ETF w Polsce. Dlaczego nie są tak w Polsce, a przecież to jeden z lepszych sposobów inwestowania pieniędzy. Przy odpowiedniej strategi daje dobry zwrot z inwestycji i to przy niewielkich kosztach.

! Odpowiedz
2 0 ~nn

* Prawdziwe informacje gospodarcze - a nie takie powtarzane przez dziwne, ogłupiające zazwyczaj media pokroju gazety.pl czy onetu.
* rynki surowcowe
* analizy - akurat za to was cenilem zawsze, że nie tylko suche fakty, ale również ich konsekwencje...

generalnie warto wyjść ponad to co oferuje obecna pseudoekonomiczna prasa - oferująca popłuczyny po zachodnich mainstreamowych dziennikach... proszę nie upodabniajcie się do nich.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 1 ~kmjhnygt

B powinien zwinąć niznes albo zmienic zarząd skoro nie wie co robić

! Odpowiedz
0 7 ~Anal

Codziennie zlote mysli Kuczynskiego. Kiedy wstal, umyl zeby, jaki kurs euro czuje nosem i czy zalozyl szorty czy longi.

! Odpowiedz
0 1 ~Igor30

Szorty to ja na tyłek zakładam :)

! Odpowiedz
1 2 ~patelka

o robiniu lodow koral

! Odpowiedz
1 2 ~greenHouseMarcon

poważnie. udana masturbacja odpręża i wtedy lepiej się myśli

! Odpowiedz
1 3 ~greenHouseMarcon

proponuje pisać o masturbacji

! Odpowiedz
0 2 ~Ares

Piszcie o inwestycjach zachodnich korporacji ale tych uciążliwych dla ludzi typu ocynkownie i inne chemiczne zakłady których nikt nie chce w cywilizowanych krajach a są one pod pozorem rozwoju na siłę wciskane mieszkańcom pod okna mieszkań .Piszcie o nielegalnych wysypiskach śmieci,chemikaliów zakopywanych w ziemi i napiętnujcie polskie prawo i Urząd Ochrony Środowiska.Ujawniajcie nieuctwo i wolną amerykankę panujące w urzędach Gminy a w szczególności fakt że Gminy nie posiadają planów zagospodarowania przestrzennego co prowadzi do korupcji itd .Napiętnujcie chory system wpuszczania wielotonowych samochodów ciężarowych do miast i między gęstą zabudowę jednorodzinną . I jeszcze by wiele wyliczać.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 1 ~StanRS

Piszcie więcej o ukraińcach jak są wyzyskiwani przez polskich panów i muszą pracować za 2-3 tysiące miesięcznie, co jest o wiele mniej niż w zachodniej Europie, Kanadzie czy Australii.

! Odpowiedz
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,4% II 2018
PKB rdr 5,1% IV kw. 2017
Stopa bezrobocia 6,9% I 2018
Przeciętne wynagrodzenie 4 973,7 zł XII 2017
Produkcja przemysłowa rdr 7,4% II 2018

Znajdź profil

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl