REKLAMA

Jasiński: Teraz każda niedziela w CCC jest handlowa

2020-07-28 09:35
publikacja
2020-07-28 09:35
fot. Kristyna Henkeova / Shutterstock

CCC wprowadza nową usługę "Paczka w Weekend" - klienci, którzy zamówią buty do 12:30 w sobotę, założą je w niedzielę, czytamy w komunikacie prasowym firmy.

Grupa CCC oraz InPost wspólnie wdrożyli nową opcję dostawy butów - "Paczka w Weekend". Usługa działa od początku lipca tego roku. W ramach niej klienci mogą wybrać dzień dostawy zamówienia złożonego przez stronę internetową firmy, może być to sobota lub niedziela.

- Wdrożyliśmy usługę Paczka w Weekend z myślą o wszystkich, którzy robiąc zakupy online pod koniec tygodnia pracy nie chcą czekać na swoje zamówienie do kolejnego dnia roboczego. Dzięki nowej usłudze klienci zyskują wygodę odbioru zamówienia złożonego ”w ostatniej chwili” już w weekend, co sprawia, że teraz każda niedziela w CCC jest handlowa (...) Wcześniej było ono już dostępne dla klientów sklepu eobuwie.pl, należącego do Grupy CCC. Dostrzegamy wzrost zainteresowania klientów tą szybką metodą dostawy. Usługa dostępna jest dopiero od trzech weekendów - w tym okresie jej udział w ogólnej liczbie zleceń prawie do 1/4 - mówi Jakub Jasiński, Dyrektor ds. Rozwoju Omnichannel CCC.

Dodatkowo klienci mogą dokonać zakupu obuwia za pośrednictwem aplikacji mobilnej, wybierając dostawę "Paczka w Weekend". Kanał mobilny, czyli strona ccc.eu oraz aplikacja odpowiadają za 75-80 proc. ruchu w serwisach CCC, czytamy w komunikacie prasowymi przedsiębiorstwa.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (5)

dodaj komentarz
pan_cogitoo
Tandetne produkty i teoretyczne gwarancje. Tej spolce zycze tego jak traktuja swoich klientow...
I takie podmioty dotowane sa z naszych kieszeni w ramach "tarczy"- ponury zart.
obiektywny_komentator
Bardzo dobra inicjatywa. Może się sprawdzi. Szacunek dla zarządu. Widać, że firmy szukają sposobów na zwiększenie przychodów i przetrwanie. Tylko kur...a nasz rząd ma wszystko w d.... Bo jakby co NBP obligacje rządowe skupi -sam lub przez pośredników. Jak to było za Urbana? "Rząd się zawsze sam wyżywi". Żenada
pimpek01
muszą mieć ostro po przychodach skoro szukają takich rozwiązań.
Co już nie opłaca się ściągać syfu z chin?
Polak i Polka już tego badziewia nie kupują!
znawca_wszystkiego
Skandal! Rząd musi szybko to uregulować!
fortidude
Jeżeli to sarkazm - hehe
Jeżeli to nie sarkazm - sam się ureguluj.

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki