REKLAMA

Umawiasz wizytę u fryzjera przez Wpadaj.pl? Właściciel serwisu rusza na giełdę

Michał Kubicki2022-12-21 13:06redaktor Bankier.pl
publikacja
2022-12-21 13:06

Bridge Solution Hub zadebiutuje 22 grudnia na NewConnect. To spółka świadcząca usługi dla branży health&beauty, która jest właścicielem serwisu Wpadaj.pl, służącego do umawiania wizyt w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. 

Umawiasz wizytę u fryzjera przez Wpadaj.pl? Właściciel serwisu rusza na giełdę
Umawiasz wizytę u fryzjera przez Wpadaj.pl? Właściciel serwisu rusza na giełdę
fot. Nick Demou / / Pexels

Bridge Solution Hub jest spółką technologiczno-marketingową, która skupia się głównie na rozwoju serwisu i aplikacji Wpadaj.pl oraz dostarcza rozwiązania informatyczne dla swoich klientów. Debiut na NewConnect odbędzie się 22 grudnia o godz. 11.00.

Bridge Solution Hub będzie 379. spółką notowaną na NewConnect oraz 16. debiutem na tym rynku w 2022 roku. Do obrotu trafi 1 596 529 akcji, w tym 1 505 000 akcji serii A oraz 91 529 akcji serii B. Kurs odniesienia ustalono na 10 zł, co implikuje kapitalizację na poziomie blisko 16 mln zł.

Historia Bridge Solutions Hub sięga 2010 r., kiedy to powstał dom mediowy Bridge Media. Podstawową działalnością była ta obejmująca zakup i wynajem powierzchni reklamowych oraz realizację kampanii reklamowych w telewizji, radio, prasie i internecie.

Spółka w dokumencie informacyjnym wskazała, że jej najwięksi akcjonariusze, dostrzegając zmiany zachodzące na rynku nowych technologii oraz w obszarze e-commerce, postanowili stworzyć aplikację Wpadaj.pl, która działa od listopada 2020 r.

Serwis skierowany jest do fryzjerów, kosmetyczek, barberów i innych salonów piękności oraz ich klientów. To wyszukiwarka i jednocześnie system rezerwacyjny, który pozwala znaleźć salon, i umówić wizytę przez klienta.

W przypadku Wpadaj.pl działania zarządu mają być przede wszystkim nakierowane na wzrost zasięgu aplikacji oraz nowe funkcjonalności dodające wartość użytkownikom, poszukiwanie partnerów branżowych, rozwój aplikacji na nowe branże.

gpw.pl

Debiut poprzedziła oferta publiczna akcji serii B, która rozpoczęła się w czerwcu.2021 r. i zakończyła w sierpniu 2021 r. Jej wartość przekroczyła 910 tys. zł, a papiery zostały objęte przez 78 podmiotów. Akcje były oferowane w formule crowdfundingu udziałowego. 

Źródło:
Michał Kubicki
Michał Kubicki
redaktor Bankier.pl

Redaktor działu Rynki Bankier.pl. Absolwent finansów i rachunkowości na UMCS w Lublinie. W czasie studiów zainteresował się giełdą i rynkami finansowymi, które to zainteresowania rozwinął na SGH w Warszawie na kierunku Bankowość Inwestycyjna. Na co dzień obserwuje notowania warszawskiej giełdy, by przekazać czytelnikom portalu najważniejsze informacje z parkietu oraz przybliżyć istotne wiadomości ze spółek. Telefon 728 927 242

Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (4)

dodaj komentarz
darkadio
Myslą ze naiwniakow znajdą .... Za kilkadziesiąt tysiecy stworzyli apkę ... o której wie 0,1 % zainteresowanych i wyceniają sie na 16 mln!!!!! Brawo Wy!!!!
darkadio
A jeszcze wyniki.... Jak była pandemia to jeszcze sobie radzili... A teraz straty..... mniejsze przychody.... a wycena kosmiczna!!!
Debiut po 5 bedzie -50% a to i tak bedzie duzo za drogo......niestety...
Szkoda mi tych 78 inwestorów.......co zostali........
leszczykowy
To jest totalnie bez sensu, po co fryzjerom pośrednik zgarniający pewnie z 30% za nic nie robienie?
karbinadel
A kiedy aplikacja do umawiania wizyty w kiblu? Proponuję nazwę szybka.paczka.pl. Ale nie, to już chyba było...

Powiązane: Newconnect

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki