Awaria w Domu Maklerskim Banku BPS

2020-07-09 09:45, akt.2020-07-09 14:23
publikacja
2020-07-09 09:45
aktualizacja
2020-07-09 14:23
Bankier.pl

Awaria w Domu Maklerskim Banku Polskiej Spółdzielczości. Klienci nie mogli zalogować się do platformy.

Od rana w czwartek (9 lipca) na adres alert@bankier.pl spływały zgłoszenia czytelników odnośnie problemów z funkcjonowaniem Domu Maklerskiego Banku BPS. Klienci nie mogli zalogować się do platformy internetowej i wykonywać standardowych działań i operacji.

Z otrzymanych przez redakcję Bankier.pl informacji wynika, że niemożliwe było również dodzwonienie się do Domu Maklerskiego Banku BPS.

- Potwierdzamy, że w dniu dzisiejszym w godzinach porannych występowały przejściowe problemy z logowaniem do platformy. Dom Maklerski w trybie natychmiastowym podjął w tym zakresie działania naprawcze we współpracy z dostawcą systemu informatycznego -  dzięki czemu wszelkie problemy techniczne zostały ostatecznie usunięte ok. godz. 9:50. Przepraszamy klientów za problemy, które wystąpiły - czytamy w komunikacie przesłanym redakcji Bankier.pl przez Dom Maklerski BPS.

Dom Maklerski Banku BPS zapowiedział przerwę techniczną od 11:00 do 11:30 w piątek (10 lipca) działaniu platformy w celu przeprowadzenia prac serwisowych.

Kliknij, aby przejść dalej / Bankier.pl

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
adas123321
już działa, jak dla mnie najlepszy dom maklerski, choć mogliby napisać parę słów na stronce że nie działa, mi wyszło tylko na zdrowie, poczekałem spadł pkn orlen, serwis zadziałał i kupiłem :) co za szczęśćie a niedługo dywidenda :) To się nazywa fart w życiu :)
perel12
Akurat ja straciłem.
A ja dostałem jeszcze pouczenie mailem na mojego porannego maila, że w proszą w takich sytuacjach dzwonić na infolinię. Ku... przecież dzwoniłem non stop i nikt nie odbierał. Nawet żadnego info na stronie. Bezczelność.
perel12
Fajny Dom Maklerski głównie dzięki bardzo dobrej prowizji 0,13 % za transakcje na akcjach, szkoda że ta Sidoma nie pokazuje bieżących cen i wartości wg notowań online.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki