REKLAMA

Awaria w kolejnym dużym banku. Klienci nie mogli zalogować się do aplikacji mobilnej

Monika Dekrewicz2023-12-08 11:51, akt.2023-12-08 12:47analityczka Bankier.pl
publikacja
2023-12-08 11:51
aktualizacja
2023-12-08 12:47

W piątkowe przedpołudnie klienci Credit Agricole Banku Polska zaczęli się skarżyć w mediach społecznościowych instytucji na brak możliwości zalogowania się do aplikacji mobilnej. Bank potwierdzał problemy, odpowiadając na wiadomości prywatne użytkowników oraz komentarze. 

Awaria w kolejnym dużym banku. Klienci nie mogli zalogować się do aplikacji mobilnej
Awaria w kolejnym dużym banku. Klienci nie mogli zalogować się do aplikacji mobilnej
fot. Anastasiia Skorobogatova / / Shutterstock

"Co się dzieje z dostępami do rachunków?", "Czy ktoś wyjaśni obecne problemy z logowaniem do aplikacji mobilnej? Nie da się zalogować" - to tylko mały wycinek wiadomości, które można było znaleźć pod postem Credit Agricole na portalu Facebook. Informację o problemach otrzymaliśmy również od czytelnika na Alert Bankier.pl. 

Aplikacja mobilna CA24 Mobile

Klienci skarżyli się przede wszystkim na brak możliwości zalogowania się do aplikacji mobilnej, choć pojawiały się również pojedyncze głosy nt. braku dostępu do systemu bankowości elektronicznej oraz czatu służącego do nawiązania komunikacji z pracownikiem banku.

Zgodnie z informacją otrzymaną od biura prasowego bank przywrócił działanie systemów około godziny 15.45. 

To kolejny dzień, w którym mamy do czynienia z awarią w banku. W ubiegły piątek oraz czwartek problemy zgłaszali klienci Banku Millennium. 

Bankier.pl
Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityczka Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Najtańsze konta firmowe dla oszczędzających z premią

Najtańsze konta firmowe dla oszczędzających z premią

Komentarze (2)

dodaj komentarz
p543
Może im się licznik co2 przekręcił?
nico_priv
Ciekawy dzień, nie działa też Santander. Na downdetector rośnie słupek niedostępności usług. Na stronach Santandera - "wszystko ok, nie planujemy przerw"

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki