REKLAMA

Awaria goni awarię. Do usług w tym banku również nie było dostępu

2023-12-08 13:52, akt.2023-12-08 17:51
publikacja
2023-12-08 13:52
aktualizacja
2023-12-08 17:51

W ostatnim czasie dostęp do elektronicznych usług bankowości niektórych placówek jest mocno utrudniony. Tym razem padło na Santander Bank Polska. Użytkownicy zaobserwowali problemy z logowaniem się do aplikacji.

Awaria goni awarię. Do usług w tym banku również nie było dostępu
Awaria goni awarię. Do usług w tym banku również nie było dostępu
fot. MAD_Production / / Shutterstock

Czytelnicy naszego portalu pierwsze sygnały zaczęli dostrzegać jeszcze przed południem. “Od godziny 11 albo wcześniej nie działa w ogóle aplikacja Santander” - pisze jeden z nich.

Kiedy kto się próbuje do niej zalogować, widzi komunikat: "Aplikacja jest w tej chwili niedostępna. Spróbuj ponownie za kilka minut".

Reklama

Otrzymaliśmy informację z Santander Bank Polska. "W tej chwili występują utrudnienia w aplikacji, pracujemy, aby jak najszybciej je usunąć. Bardzo przepraszamy naszych klientów za tę niedogodność. Jeszcze uzupełniając – bankowość elektroniczna działa prawidłowo, utrudnienia dotyczą tylko aplikacji" - napisano.

Potwierdzeniem problemów technicznych może być wzmożone raportowanie o trudnościach przez użytkowników w serwisie Downdetector. 

Downdetector.pl

Santander Bank Polska nie jest jedynym, w którym występują problemy. Dzisiaj takowe pojawiły się również w Credit Agricole, a wczoraj informowaliśmy o trudnościach w zalogowaniu się do Banku Millennium.

O postępach w pracach będziemy informować Was na bieżąco.

Bankier.pl


PB

Źródło:
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (9)

dodaj komentarz
cpman
No niestety, ale cały Santander padł. Kompletnie nic nie działa.
marek703
Nie, nie, nie. Bankowość elektroniczna też nie działa.
zoomek
Niebawem tylko CBDC.
Będzie "ciekawie".
Jak postępuje syst bestii:
nowedigital.pl
A jak bardzo jest to poważne to tutaj - Bald TV:
"DeepMind GNoME - Sztuczny Alchemik zrewolucjonizował materiałoznawstwo."
https://www.youtube.com/watch?v=5IUGo-cgkVk
friedens
Santander nie działa cały dzień. Nie ma się dostępu do pieniędzy, bo poza aplikacją nie działa oczywiście także bankowość internetowa. Jakieś odszkodowanie dla klientów? Ponadprzeciętnie oprocentowane lokaty? Zawsze wszystko w tym banku bardzo dobrze działało, a sypie się, odkąd wprowadzili nową aplikację mobilną i masowe reklamy Santander nie działa cały dzień. Nie ma się dostępu do pieniędzy, bo poza aplikacją nie działa oczywiście także bankowość internetowa. Jakieś odszkodowanie dla klientów? Ponadprzeciętnie oprocentowane lokaty? Zawsze wszystko w tym banku bardzo dobrze działało, a sypie się, odkąd wprowadzili nową aplikację mobilną i masowe reklamy telewizyjne tejże aplikacji, która jest gorsza od poprzedniej, bo w kółko się wiesza lub nie działa (jak dziś) oraz nie jest intuicyjna.
dzyszla
Tu przynajmniej co chwila inny bank, a taki KSeF to sam jeden pada równie często co wszystkie te banki razem wzięte... A nawet częściej :)
chytrus
Oszczędności w działach IT zaczynają być widoczne, no ale przynajmniej preses sobie kupi drugi helikopter.
langdon25
Takie są efekty jak grzegorzkubik bawi się hakera
katzpodola
To znaczy że jest dobry w tym co robi

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki