REKLAMA
NA ŻYWO

Audyt konieczny

2015-11-13 00:33
publikacja
2015-11-13 00:33

Audyt odchodzącego rządu jest konieczny - uważa dr Przemysław Wójtowicz. Politolog z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej mówi "Naszemu Dziennikowi", że nie należy się dziwić, iż rząd Prawa i Sprawiedliwości zamierza od tego zacząć swoją pracę.

fot. Tomasz Adamowicz/FORUM / / FORUM

"W zachodnich demokracjach, na przykład w Wielkiej Brytanii, bardzo dobrym zwyczajem jest przygotowanie i złożenie przez odchodzącego ministra wielostronicowego sprawozdania z tego, na co jego następca powinien zwrócić szczególną uwagę w swojej pracy" - zauważa Przemysław Wójtowicz. Politolog oczekuje, że odchodzący ministrowie Platformy Obywatelskiej znajdą czas chociaż na rozmowę z nowymi szefami resortów i będą w stanie określić sytuację, w jakiej zostawiają podległą im instytucję.

"Jeśli chodzi o audyt to on również powinien być wykonany w sposób właściwy, a nie pospieszny i podważający zasadność wszystkich decyzji. Krytyczna ocena całokształtu rządów PO nie musi przecież oznaczać szczegółowej krytyki wszystkich działań poszczególnych ministrów" - mówi politolog z WSKiSM.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/"Nasz Dziennik"/kry/pbp

Źródło:IAR
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~Dżejms
Taki audyt to media ścieku głównego określą jako nazizm i antysemityzm. Zaraz zdanie zabierze komisja jewropejska i naczelny rabin wybiórczej.

Powiązane: Rząd Beaty Szydło

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki