REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Antoni Macierewicz kontra portal Onet. Chodzi o komisję likwidacyjną WSI

2022-12-31 13:39
publikacja
2022-12-31 13:39

W związku z kłamliwą informacją opublikowaną przez portal Onet jakobym w 2006 r. nadzorował działanie Komisji ds. Likwidacji WSI informuję, że podejmuję działanie prawne celem wyciągnięcia konsekwencji wobec portalu - zapowiedział poseł PiS Antoni Macierewicz.

Antoni Macierewicz kontra portal Onet. Chodzi o komisję likwidacyjną WSI
Antoni Macierewicz kontra portal Onet. Chodzi o komisję likwidacyjną WSI
fot. Krystian Maj / / FORUM

"W związku z kłamliwą informacją opublikowaną w dniu wczorajszym przez portal Onet jakobym w 2006 r. nadzorował działanie Komisji ds. Likwidacji WSI informuję, że podejmuję działanie prawne celem wyciągnięcia konsekwencji wobec portalu Onet za świadome upowszechnianie nieprawdy" - napisał Macierewicz w sobotę na Twitterze.

Chodzi o artykuł pt. "Kulisy działania szpiega w warszawskim ratuszu. +Był coraz bardziej sfrustrowany+".

W tekście napisano, że "na początku grudnia reporterzy programu +Czarno na białym+ ujawnili, że Tomasz L. był także członkiem komisji ds. likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, powołanej w lipcu 2006 r. Jej prace nadzorował ówczesny wiceminister obrony narodowej Antoni Macierewicz, odpowiedzialny za weryfikację i likwidację WSI".

W grudniu doniesienia TVN24 komentował na Twitterze Sławomir Cenckiewicz, który był przewodniczącym Komisji Likwidacyjnej ds. WSI. "Nie znałem Tomasza L. Do komisji likwidacyjnej ds WSI powołał go min. Sikorski i wtedy go poznałem, nigdy nie utrzymywałem z nim relacji" – napisał. Cenckiewicz dodał, że rola Tomasza L. w komisji likwidacyjnej "była marginalna i dostęp do wiedzy miał ograniczony co potwierdzają dokumenty".(PAP)

rbk/ tgo/

Źródło:PAP
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (8)

dodaj komentarz
podatnik-
Żadne działania nie zmienią tego, że był to wypadek lotniczy na własne życzenie! Nawet Rosjanie ostrzegali: "NIE MA WARUNKÓW DO LĄDOWANIA" (нет условий для посадки)!!! Natomiast pozostały pytania? Kto zapłaci rachunki za zbicie kapitału politycznego na ludzkiej tragedii? i kiedy Antoni rozliczy bizantyjskie wydatki pochówków Żadne działania nie zmienią tego, że był to wypadek lotniczy na własne życzenie! Nawet Rosjanie ostrzegali: "NIE MA WARUNKÓW DO LĄDOWANIA" (нет условий для посадки)!!! Natomiast pozostały pytania? Kto zapłaci rachunki za zbicie kapitału politycznego na ludzkiej tragedii? i kiedy Antoni rozliczy bizantyjskie wydatki pochówków robione na koszt podatników PRL'u bis oraz ogromne koszty przerobienia wypadku lotniczego w zamach, katastrofę, zagładę, kataklizm, etc?
prs
1 - Onet - szczyt najgorszych z najgorszych..
2 - wp.pl
3 - interia.pl..
infinityhost
interii i onetu nie bierz pod uwagę, nie liczą się z naszym, a całkiem możliwe, że też moim zdaniem.
infinityhost
Właśnie się zniżył do poziomu "zdrajcy dyplomatycznego"
infinityhost
Antoni "wybuchowa parówka" Macierewicz he he
lancealot
Co za czasy. Ruski szpieg, który totalnie rozwalił polski wywiad publikując listę polskich agentów za granicą, praktycznie skazując ich na śmierć a do tego totalnie rozwalił polską armię pozbywając się praktycznie 100% oficerów z praktyką bojową, w tym i z Gromu, oskarża...
Musi tu mieć niezłą ochronę...
zoomek
WSI to poruska kiła. Nawet do dziś trzymają Kalsteina za jajca bo w kakao ładował go agent WSI.
Smutne bo wszyscy za to płacimy jako Polacy. To jest koszmar.
infinityhost
To ilu ich tam za granicą zabili?

Powiązane: Dziennikarze i media

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki