REKLAMA

AVIVA Commercial Union nad Bałtykiem

2009-08-25 12:20
publikacja
2009-08-25 12:20
W ramach kampanii re-brandingowej AVIVY Commercial Union w 8 nadmorskich kurortach nad Bałtykiem prowadzone są niestandardowe działania reklamowe.

Na plażach we Władysławowie, Juracie, Ustce i Krynicy Morskiej AVIVA zorganizowała specjalnie wydzielone strefy wypoczynku. Mini - amfiteatry AVIVY z wygodnymi leżakami, pozwalają odpocząć i jednocześnie zapoznać się z ofertą firmy ubezpieczeniowej. Dodatkowo na specjalnie przygotowanych przez AVIVĘ boiskach na plaży w Sopocie, Władysławowie, Łebie, Mielnie i Kołobrzegu rozgrywane są mecze i turnieje siatkówki plażowej.

Dzięki obecności przeszkolonych hostess, które udzielają informacji na temat re-brandingu i oferty AVIVY Commercial Union, akcja ma również element edukacyjny.

Celem działań  prowadzonych nad morzem jest budowanie świadomości i atrybutów marki AVIVA Commercial Union. Uczestniczenie odbiorców w niestandardowych akcjach marketingowych, daje odbiorcom możliwość naturalnego doświadczania pozytywnych emocji związanych z marką. Poznanie oferty firmy w przyjemnych okolicznościach, pozwala szybciej i skuteczniej ją zapamiętać.

Działania prowadzone nad morzem są kontynuacją re-brandingowej kampanii, której celem jest zbudowanie silnego i spójnego wizerunku Grupy AVIVA, jako marki nowoczesnej, dynamicznej, ale zarazem bliskiej ludziom i rozpoznającej ich potrzeby.

Akcja Avivy rozpoczęła się w lipcu i potrwa do końca sierpnia. .

Kampanię wraz z niestandardowymi aktywnościami reklamowymi zaplanował dom mediowy Universal McCann we współpracy z New Look.



/ Universal McCann
Źródło:
Tematy
Konta bez drenowania firmowego budżetu? Sprawdź, gdzie przedsiębiorca płaci najmniej
Konta bez drenowania firmowego budżetu? Sprawdź, gdzie przedsiębiorca płaci najmniej

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~z avivy
szkoda tylko że nikt nie wspomniał o tym że całą brudną robotę za new looka robił sport mega markieting. gdzie hostessy były właśnie ze sportu. wszyscy sie tak noszą z tą akcją reklamową a to jeden wielki syf! pracowała wiem. panów z new looka widziałam dwa razy - na szkoleniu ktore przeszly tylko dwie dziewczyny. i raz na plazy szkoda tylko że nikt nie wspomniał o tym że całą brudną robotę za new looka robił sport mega markieting. gdzie hostessy były właśnie ze sportu. wszyscy sie tak noszą z tą akcją reklamową a to jeden wielki syf! pracowała wiem. panów z new looka widziałam dwa razy - na szkoleniu ktore przeszly tylko dwie dziewczyny. i raz na plazy zrobili szum i na razie.
ogolnie wszysyc mieli wszytskow dupie. hostesyy staly na plazy dzien w dzien po 10 godzin bez niczego. czydeszcz czy upał. same sobie wsztsko opłacały a pracodawcy jeszce nazekali. porazka totalna- a sama akcja nudna- nic sie nie dzialo bo kto chce lezec na lezakach pod wydmami skoro przyjechał nad morze ;>?

Powiązane: Wypoczywaj bezpiecznie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki