0,1340 zł
19,64% 0,0220 zł
Ruch Chorzów SA (RCW)

Ludzie - RUCHCHORZ

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Siemianowski Seweryn Prezes Zarządu 2019-10-10 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Michalik Marcin Członek RN 2018-07-11 -
Tarnawski Michał Członek RN 2019-07-10 -
Piątek Zbigniew Członek RN 2019-07-10 -
Żyła Damian Członek RN 2019-07-10 -
Mańka Marcin Członek RN 2019-07-10 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Chrapek, Jan Piotr Członek RN 2019-07-10 2019-10-09 -
Waszczuk Marcin Wiceprezes Zarządu 2019-07-08 2019-10-10 -
Paterman Janusz Członek RN 2019-05-21 2018-07-11 -
Dubiel Michał Członek RN 2018-07-11 2019-07-10 -
Bik Zdzisław Członek RN 2018-07-11 2019-07-10 -
Piątek Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2018-06-14 2018-07-11 -
Chrapek, Jan Piotr Prezes Zarządu 2017-10-06 2019-07-08 -
Małecki Piotr Członek RN 2017-03-22 2019-07-10 -
Gorczowski Eugeniusz Członek RN 2017-03-22 2019-07-10 -
Weindich Jerzy Członek RN 2017-03-22 2019-07-10 -
Byrczek Rafał Członek RN 2017-03-22 2018-07-11 -
Śrutwa Mariusz Członek RN 2017-03-22 2018-07-11 -
Stankiewicz Adam Członek RN 2017-03-22 2018-07-11 -
Paterman Janusz Prezes Zarządu 2017-03-01 2018-06-14 -
Dubiel Michał Wiceprezes Zarządu 2017-03-01 2017-09-19 -
Kurczyk Aleksander Przewodniczący RN 2017-01-25 2017-03-17 -
Kurczyk Aleksander Przewodniczący RN 2017-01-25 -
Małecki Piotr Członek RN 2016-12-29 2017-03-22 -
Sasak Ryszard Członek RN 2016-12-29 2017-03-17 -
Bulkowski Leszek Członek RN 2016-12-29 2017-03-17 -
Stankiewicz Adam Członek RN 2016-12-29 2017-03-16 -
Stankiewicz Adam Członek RN 2016-12-29 -
Małecki Piotr Członek RN 2016-12-29 -
Sasak Ryszard Członek RN 2016-12-29 -
Bulkowski Leszek Członek RN 2016-12-29 -
Paterman Janusz Prezes Zarządu 2016-08-01 2016-08-29 -
Paterman Janusz Prezes Zarządu 2016-08-01 -
Dubiel Michał Członek RN 2016-07-13 2017-03-01 -
Weindich Jerzy Członek RN 2016-07-13 2016-12-29 -
Stryjniak Marta Członek RN 2016-07-13 2016-12-29 -
Gorczowski Eugeniusz Członek RN 2016-07-13 2016-12-29 -
Drzazga Beata Członek RN 2016-07-13 2016-08-31 -
Stryjniak Marta Członek RN 2016-07-13 -
Drzazga Beata Członek RN 2016-07-13 -
Weindich Jerzy Członek RN 2016-07-13 -
Gorczowski Eugeniusz Członek RN 2016-07-13 -
Dubiel Michał Członek RN 2016-07-13 -
Byrczek Rafał Wiceprezes Zarządu 2016-06-23 2017-03-22 -
Byrczek Rafał Wiceprezes Zarządu 2016-06-23 -
Janiszewski Sławomir Członek RN 2015-01-23 2017-02-24 -
Janiszewski Sławomir Członek RN 2015-01-23 -
Matela Krzysztof Członek RN 2013-12-31 2016-07-13 -
Rybka Sławomir Członek RN 2013-12-31 2016-07-13 -
Sasak Ryszard Członek RN 2013-12-31 2016-07-13 -
Bulkowski Leszek Członek RN 2013-12-31 2016-07-13 -
Bulkowski Leszek Członek RN 2013-12-31 -
Sasak Ryszard Członek RN 2013-12-31 -
Matela Krzysztof Członek RN 2013-12-31 -
Rybka Sławomir Członek RN 2013-12-31 -
Bulkowski Leszek Członek RN 2013-12-31 -
Mosór Mirosław Wiceprezes Zarządu 2013-09-11 2017-03-01 -
Glogaza Marek Wiceprezes Zarządu 2013-09-11 2014-10-01 -
Mosór Mirosław Wiceprezes Zarządu 2013-09-11 -
Glogaza Marek Wiceprezes Zarządu 2013-09-11 -
Smagorowicz Dariusz Prezes Zarządu 2012-02-16 2016-07-29 -
Smagorowicz Dariusz Prezes Zarządu 2012-02-16 -
Jawoszek Mariusz Członek RN 2011-06-27 2015-01-23 -
Mrozik Artur Sekretarz RN 2011-06-27 2013-12-23 -
Jawoszek Mariusz Członek RN 2011-06-27 -
Mrozik Artur Sekretarz RN 2011-06-27 -
Stawecki Miłosz Członek Zarządu 2011-05-12 2012-02-16 -
Stawecki Miłosz Członek Zarządu 2011-05-12 -
Jabłoński Mariusz Członek RN 2009-10-21 2016-07-13 -
Gęsior Dariusz Członek RN 2009-10-21 2013-12-31 -
Jabłoński Mariusz Członek RN 2009-10-21 -
Gęsior Dariusz Członek RN 2009-10-21 -
Sobstyl Katarzyna Prezes Zarządu 2008-03-19 2012-02-16 -
Sobstyl Katarzyna Prezes Zarządu 2008-03-19 -
Bik Zdzisław Członek RN 2008-02-04 2009-09-16 -
Bik Zdzisław Członek RN 2008-02-04 -
Mosór Mirosław Członek Zarządu 2007-10-05 2012-02-16 -
Mosór Mirosław Członek Zarządu 2007-10-05 -
Paterman Janusz Członek RN 2007-05-10 2013-06-18 -
Łasak Krzysztof Członek RN 2007-05-10 2011-06-27 -
Klimek Mariusz Członek RN 2007-05-10 2011-06-22 -
Maślanka Grzegorz Członek RN 2007-05-10 2009-04-08 -
Klimek Mariusz Członek RN 2007-05-10 -
Łasak Krzysztof Członek RN 2007-05-10 -
Maślanka Grzegorz Członek RN 2007-05-10 -
Paterman Janusz Członek RN 2007-05-10 -
Smagorowicz Dariusz Przewodniczący RN 2007-05-10 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 97 -
2014 134 -
2013 123 -
2009 16 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.