0,7950 zł
3,25% 0,0250 zł
Milkpol SA (MLP)

Ludzie - MILKPOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Świerczyńska Aleksandra Prezes Zarządu 2014-06-30 -
Gałwa Magdalena Wiceprezes Zarządu 2015-06-26 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Gałwa Igor Przewodniczący RN 2011-11-30 -
Karasiński Sławomir Członek RN 2013-04-30 -
Fortak-Karasińska Katarzyna Członek RN 2013-04-30 -
Strzebiecka Zofia Członek RN 2016-06-17 -
Śmietaniak Jarosław Członek RN 2016-06-17 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Świerczyńska Aleksandra Wiceprezes Zarządu 2011-11-30 2014-06-30 -
Świerczyńska Aleksandra Wiceprezes Zarządu 2011-11-30 -
Świerczyńska Grażyna Wiceprezes Zarządu 2011-06-10 2011-08-31 -
Świerczyńska Grażyna Wiceprezes Zarządu 2011-06-10 2011-08-31 -
Nowak Mirosław Członek RN 2008-11-17 2016-06-17 -
Strzebiecki Stanisław Członek RN 2008-11-17 2016-06-17 -
Strzebiecki Stanisław Członek RN 2008-11-17 -
Nowak Mirosław Członek RN 2008-11-17 -
Niedziałek Wiesław Prezes Zarządu 2014-06-30 -
Niedziałek Konrad Sekretarz RN 2013-03-15 -
Świerczyński Jerzy Wiceprezes Zarządu 2011-06-07 -
Strzebiecki Stanisław Członek RN -
Niedziałek Wiesław Prezes Zarządu -
Świerczyński Jerzy Wiceprezes Zarządu -
Świerczyńska Aleksandra Przewodniczący RN -
Włodarczyk Piotr Wiceprzewodniczący RN -
Włodarczyk Piotr Wiceprzewodniczący RN -
Niedziałek Konrad Sekretarz RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 79 -
2017 81 -
2016 84 -
2015 71 -
2014 73 -
2011 66 -
2009 69 -
2008 67 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.