2,7000 zł
0,00% 0,0000 zł
Medicofarma Biotech SA (MDB)

Ludzie - MEDICOBIO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kilczewski Cezary Prezes Zarządu 2021-03-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Zawadzki Piotr Przewodniczący RN 2021-02-28 -
Pawłucki Zbigniew Członek RN 2020-12-02 -
Kijek Michał Członek RN 2020-12-02 -
Jabłońska Alicja Członek RN 2020-12-02 -
Bielecki Piotr Członek RN 2020-12-02 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zawadzki Piotr Prezes Zarządu / p.o. 2020-12-04 2021-02-04 -
Zawadzki Piotr Członek RN 2020-12-02 2020-12-03 -
Jarosz Sławomir Prezes Zarządu 2019-06-11 2020-12-03 -
Kowalski, Jacek M. Członek RN 2019-06-11 2020-12-02 -
Dębska Katarzyna Członek RN 2015-05-05 2020-12-02 -
Damek Michał Członek RN 2015-05-05 2020-12-02 -
Więzik Michał Członek RN 2015-05-05 2020-12-02 -
Saczyńska-Włodarczyk Dorota Członek RN 2015-05-05 2020-12-02 -
Szeląg Edward Członek RN 2013-06-11 2015-12-31 -
Szeląg Edward Członek RN 2013-06-11 -
Dębski Jakub Prezes Zarządu 2011-05-11 2019-06-11 -
Raciborska Paulina Wiceprezes Zarządu 2011-05-11 2015-12-31 -
Okrajni Przemysław Członek RN 2011-05-11 2015-05-22 -
Waluś Dagmara Członek RN 2011-05-11 2013-06-17 -
Raciborska Paulina Wiceprezes Zarządu 2011-05-11 -
Dębski Jakub Prezes Zarządu 2011-05-11 -
Waluś Dagmara Członek RN 2011-05-11 -
Okrajni Przemysław Członek RN 2011-05-11 -
Raciborski Adam Członek RN 2010-03-02 2015-05-22 -
Raciborski Adam Członek RN 2010-03-02 -
Łanoszka Adam Członek RN 2008-08-14 2009-07-06 -
Łanoszka Adam Członek RN 2008-08-14 -
Dębski Maciej Członek RN 2008-06-17 2015-06-03 -
Pachulska Katarzyna Członek RN 2008-06-17 2012-07-02 -
Chometa Iwona Członek RN 2008-06-17 2011-05-11 -
Wabiszczewicz Albin Członek RN 2008-06-17 2011-05-11 -
Biernacki Mariusz Członek RN 2008-06-17 2010-03-29 -
Chometa Iwona Członek RN 2008-06-17 -
Wabiszczewicz Albin Członek RN 2008-06-17 -
Pachulska Katarzyna Członek RN 2008-06-17 -
Dębski Maciej Członek RN 2008-06-17 -
Biernacki Mariusz Członek RN 2008-06-17 -
Dąbrowski Mariusz Prezes Zarządu 1000-01-01 2011-05-11 -
Dębski Jakub Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2011-05-11 -
Dębska Katarzyna Członek RN -
Dąbrowski Mariusz Prezes Zarządu -
Dębski Jakub Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2020 0 -
2019 3 -
2018 2 -
2017 1 -
2015 6 -
2014 7 -
2013 8 -
2011 7 -
2010 6 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.