2,3200 zł
-0,85% -0,0200 zł
Labocanna SA (LCN)

Ludzie - LABOCANNA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Staroń Dominik Prezes Zarządu 2021-06-25 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kiciński Paweł Przewodniczący RN 2021-06-23 DEVORAN - Wiceprzewodniczący RN
Brzeziński Paweł Członek RN 2021-06-23 -
Noga Aleksandra, Agnieszka Członek RN 2021-06-23 -
Lula Daniel Członek RN 2021-06-23 -
Międlar Piotr Członek RN 2021-06-23 PBGAMES - Przewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Walewski Adam Członek RN 2020-11-23 2021-06-23 -
Mol Vincent Członek RN 2020-11-23 2021-06-23 -
Kiciński Paweł Członek RN 2020-11-23 2021-01-12 DEVORAN - Wiceprzewodniczący RN
Jura Michał Prezes Zarządu 2020-10-27 2021-06-25 -
Thurow-Minakowska Agnieszka Członek RN 2020-09-16 2021-06-23 -
Kiciński Paweł Prezes Zarządu 2018-10-26 2020-10-27 DEVORAN - Wiceprzewodniczący RN
Kowalski Mateusz Przewodniczący RN 2018-10-25 2021-06-23 -
Pietrak Janusz Członek RN 2018-10-25 2020-11-03 -
Pieniążek Marcin Członek RN 2018-10-25 2020-10-28 -
Bielik Michał Członek RN 2018-10-25 2020-10-28 -
Klikowicz Natasza Członek RN 2018-10-25 2018-12-20 -
Kowalski Mateusz Członek RN 2018-10-25 -
Klikowicz Natasza Członek RN 2018-10-25 -
Wiechnik Wojciech Prezes Zarządu 2017-12-29 2018-09-11 -
Wiechnik Wojciech Prezes Zarządu 2017-12-29 -
Klikowicz Natasza Członek RN 2017-06-29 2018-09-07 -
Klikowicz Natasza Członek RN 2017-06-29 -
Szumlas Andrzej Prezes Zarządu 2016-03-08 2017-09-15 -
Szumlas Andrzej Prezes Zarządu 2016-03-08 -
Szumlas Krzysztof Członek RN 2015-12-23 2018-07-12 -
Szumlas Krzysztof Członek RN 2015-12-23 -
Michalczyk Rafał Członek RN 2013-02-15 2020-11-23 -
Pyskło Piotr Członek RN 2013-02-15 2018-09-03 -
Żmijewski Wojciech Przewodniczący RN 2013-02-15 2017-09-15 -
Żmijewski Wojciech Przewodniczący RN 2013-02-15 -
Michalczyk Rafał Członek RN 2013-02-15 -
Pyskło Piotr Członek RN 2013-02-15 -
Kosiorek-Czajka, Anna Członek Zarządu 2011-11-21 2016-03-07 -
Kosiorek-Czajka, Anna Członek Zarządu / p.o. Prezesa Zarządu 2011-11-21 -
Andrzejewska Anna Członek RN 2011-01-28 2018-09-07 -
Gaweł Bolesław Członek RN 2011-01-28 2018-07-11 -
Kubicka Katarzyna Członek RN 2011-01-28 2013-02-22 -
Piękoś Tomasz Członek RN 2011-01-28 2013-02-14 -
Osiński Adam Przewodniczący RN 2011-01-28 2012-09-19 -
Wiechnik Wojciech Prezes Zarządu 2011-01-28 2011-11-30 -
Wiechnik Wojciech Prezes Zarządu 2011-01-28 2011-11-30 -
Gaweł Bolesław Członek RN 2011-01-28 -
Piękoś Tomasz Członek RN 2011-01-28 -
Andrzejewska Anna Członek RN 2011-01-28 -
Kubicka Katarzyna Członek RN 2011-01-28 -
Osiński Adam Przewodniczący RN 2011-01-28 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 1 -
2018 3 -
2017 4 -
2016 4 -
2015 4 -
2014 4 -
2013 3 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.