6,0400 zł
3,42% 0,2000 zł
IDH SA (IDH)

Ludzie - IDH

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kozłowski Marcin Prezes Zarządu 2018-09-19 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Supkowski Michał Członek RN 2020-08-31 -
Włodarski Andrzej Członek RN 2020-08-31 -
Lasek Zbisław Członek RN 2021-04-23 TLTENNIS - Członek RN
EUROHIT - Członek RN
SURFLAND - Członek RN
AVATRIX - Członek RN
INTM - Członek RN
EASYCALL - Członek RN
Chrabałowski Tomasz Członek RN 2021-07-23 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mroczkowska Katarzyna Członek RN 2020-08-31 2021-06-30 -
Sissons, Barbara Edyta Członek RN 2020-08-31 2021-06-30 -
Wykurz Tomasz Członek RN 2020-08-31 2021-04-14 -
Osuch Piotr Członek RN 2018-11-05 2020-08-31 -
Beck Tomasz Członek RN 2018-11-05 2020-08-31 -
Szałagan Mariusz Członek RN 2018-07-09 2019-12-05 -
Bednarek, Jerzy Zbigniew Członek RN 2018-07-09 2019-04-19 -
Sissons, Barbara Edyta Członek RN 2018-07-09 2018-09-20 -
Sissons, Barbara Edyta Członek RN 2018-07-09 -
Bednarek, Jerzy Zbigniew Członek RN 2018-07-09 -
Szałagan Mariusz Członek RN 2018-07-09 -
Mikulski Robert Wiceprezes Zarządu 2017-07-10 2019-03-28 -
Mikulski Robert Wiceprezes Zarządu 2017-07-10 -
Bartczak Łukasz Członek RN 2017-03-16 2018-07-09 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu 2017-03-16 2017-06-16 -
Bartczak Łukasz Członek RN 2017-03-16 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowany 2016-09-16 2016-11-16 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowany 2016-06-16 2016-09-15 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu 2016-03-16 2016-06-16 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowany 2016-03-16 2016-06-15 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowany 2015-09-16 2015-12-15 -
Dukaczewski, Dariusz Marcin Przewodniczący RN 2015-06-30 2018-07-09 -
Dukaczewski, Dariusz Marcin Przewodniczący RN 2015-06-30 -
Gbiorczyk Adam Członek RN 2015-06-16 2020-08-31 -
Paduch, Konrad Wiktor Członek RN 2015-06-16 2018-11-05 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowany 2015-06-16 2015-09-15 -
Paduch, Konrad Wiktor Członek RN 2015-06-16 -
Bartczak Łukasz Członek RN 2015-06-16 -
Brodowski Daniel Członek RN 2014-04-30 2017-07-08 -
Sadowski Jacek Członek RN 2014-04-30 2015-06-16 -
Palej Agnieszka Sekretarz RN 2014-04-30 2014-07-09 -
Rek Mirosław Członek RN 2014-04-30 2014-07-09 -
Herbowski Leszek Przewodniczący RN 2014-04-30 2014-07-08 -
Brodowski Daniel Wiceprzewodniczący RN 2014-04-30 -
Brodowski Daniel Wiceprzewodniczący RN 2014-04-30 -
Palej Agnieszka Sekretarz RN 2014-04-30 -
Sadowski Jacek Członek RN 2014-04-30 -
Herbowski Leszek Przewodniczący RN 2014-04-30 -
Rek Mirosław Członek RN 2014-04-30 -
Bujak Tomasz Członek RN 2013-02-15 2014-04-30 -
Gbiorczyk Adam Członek RN 2013-02-15 2014-04-29 -
Bujak Tomasz Członek RN 2013-02-15 -
Gbiorczyk Adam Członek RN 2013-02-15 -
Abratański Rafał Członek RN 2011-12-13 2018-07-09 -
Jakubiak Tomasz Członek RN 2011-12-13 2014-04-30 -
Mamot Jacek Członek RN 2011-12-13 2013-12-31 -
Stypułkowski Leszek Członek RN 2011-12-13 2013-06-26 -
Sperczyński Mariusz Członek RN 2011-12-13 2012-12-16 -
Leśniak-Paduch, Sylwia Członek RN 2011-12-13 2012-06-26 -
Mamot Jacek Członek RN 2011-12-13 -
Leśniak-Paduch, Sylwia Członek RN 2011-12-13 -
Stypułkowski Leszek Członek RN 2011-12-13 -
Abratański Rafał Członek RN 2011-12-13 -
Jakubiak Tomasz Członek RN 2011-12-13 -
Sperczyński Mariusz Członek RN 2011-12-13 -
Bartczak Łukasz Członek RN 2011-08-09 2015-06-15 -
Bartczak Łukasz Wiceprezes Zarządu 2011-08-09 -
Gorlewski Bartłomiej Członek RN 2011-01-18 2011-12-13 -
Gorlewski Bartłomiej Członek RN 2011-01-18 -
Rek Mirosław Prezes Zarządu 2010-09-30 2013-06-26 -
Rek Mirosław Prezes Zarządu 2010-09-30 -
Wójcik Jan Członek RN 2010-06-14 2011-12-13 -
Wójcik Jan Członek RN 2010-06-14 -
Rek Mirosław Prezes Zarządu 2010-03-25 2010-06-25 -
Górski Maciej Członek RN 2009-12-01 2013-12-31 -
Jakubowska-Antonowicz Benita Sekretarz RN 2009-12-01 2011-12-13 -
Jakubowska-Antonowicz Benita Sekretarz RN 2009-12-01 -
Górski Maciej Członek RN 2009-12-01 -
Jakubczyk Marek Przewodniczący RN 2009-07-28 2014-12-31 -
Sadowski Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2009-07-28 2011-12-13 -
Matys Artur Członek RN 2009-07-28 2009-08-10 -
Sadowski Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2009-07-28 -
Matys Artur Członek RN 2009-07-28 -
Jakubczyk Marek Przewodniczący RN 2009-07-28 -
Cudny Andrzej Prezes Zarządu 2009-03-12 2010-03-11 -
Fąfara Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-03-12 2009-06-04 -
Fąfara Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-03-12 -
Cudny Andrzej Prezes Zarządu 2009-03-12 -
Surmacki Piotr Członek RN 2008-09-30 2013-12-31 -
Garus Stefan Prezes Zarządu 2008-09-30 2009-03-12 -
Graczyński Marek Członek RN 2008-09-30 2008-10-30 -
Hordyński Paweł Członek RN 2008-09-30 2006-06-05 -
Garus Stefan Prezes Zarządu 2008-09-30 -
Hordyński Paweł Członek RN 2008-09-30 -
Hordyński Paweł Członek RN 2008-09-30 -
Surmacki Piotr Członek RN 2008-09-30 -
Graczyński Marek Członek RN 2008-09-30 -
Urbanowicz Krzysztof Prezes Zarządu 2008-04-23 2008-09-30 -
Urbanowicz Krzysztof Prezes Zarządu 2008-04-23 -
Garus Stefan Członek RN 2008-02-04 2008-08-17 -
Krzyżaniak Piotr Członek Zarządu 2007-11-29 2008-07-22 -
Krzyżaniak Piotr Członek Zarządu 2007-11-29 -
Krzyżaniak Piotr Członek Zarządu 2007-11-29 -
Adamski Robert Członek Zarządu 2007-11-15 2008-04-23 -
Adamski Robert Członek Zarządu 2007-11-15 -
Leśnodorski Bogusław Przewodniczący RN 2007-08-03 2013-12-31 -
Laskowski Krzysztof Członek RN 2007-08-03 2011-12-13 -
Nowosad, Cezary Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2007-08-03 2009-06-04 -
Tobolewski Jerzy Członek RN 2007-08-03 2008-09-30 -
Graczyński Marek Wiceprezes Zarządu 2007-08-03 2008-09-22 -
Właszczuk Tomasz Członek Zarządu 2007-08-03 2008-04-23 -
Leśnodorski Bogusław Przewodniczący RN 2007-08-03 -
Graczyński Marek Wiceprezes Zarządu 2007-08-03 -
Tobolewski Jerzy Członek RN 2007-08-03 -
Laskowski Krzysztof Członek RN 2007-08-03 -
Nowosad, Cezary Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2007-08-03 -
Właszczuk Tomasz Członek Zarządu 2007-08-03 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 3 -
2018 1 -
2017 0 -
2015 0 -
2014 0 -
2011 5 -
2009 5 -
2008 13 -
2007 13 -
Grupa
2014 0 -
2013 0 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.