0,3100 zł
0,00% 0,0000 zł
Dr. Finance SA (DRF)

Ludzie - DRFINANCE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Woźniak Paweł Prezes Zarządu 2015-02-10 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Dera Jerzy Przewodniczący RN 2018-06-28 -
Jagiełło Łukasz Wiceprzewodniczący RN 2015-02-10 -
Szponik Paweł Sekretarz RN 2019-06-26 -
Świątek Michał Członek RN 2016-04-25 -
Hanczyn Helena Członek RN 2018-06-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mazurek Bogdan Członek RN 2015-02-10 2016-01-18 -
Jagiełło Łukasz Członek RN 2015-02-10 -
Mazurek Bogdan Członek RN 2015-02-10 -
Kwiatkowski Rafał Prezes Zarządu 2014-05-29 2014-10-30 -
Dera Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2014-05-29 -
Kwiatkowski Rafał Prezes Zarządu 2014-05-29 -
Sereja Piotr Sekretarz RN 2014-04-28 2019-06-26 -
Ogorzelski Konrad Członek RN 2014-04-28 2018-06-25 -
Kwiatkowski Rafał Prezes Zarządu 2014-04-28 -
Kwiatkowski Rafał Prezes Zarządu 2014-04-28 -
Woźniak Paweł Przewodniczący RN 2014-04-28 -
Kaliciak Wojciech Członek RN 2013-11-29 2014-12-23 -
Florczak Marek Członek RN 2013-11-29 2014-04-28 -
Cholewiński Andrzej Członek RN 2013-11-29 2014-04-28 -
Szala Marek Członek RN 2013-11-29 2014-04-01 -
Cholewiński Andrzej Członek RN 2013-11-29 -
Kaliciak Wojciech Członek RN 2013-11-29 -
Florczak Marek Sekretarz RN 2013-11-29 -
Cholewiński Andrzej Członek RN 2013-11-29 -
Florczak Marek Członek RN 2013-11-29 -
Kaliciak Wojciech Członek RN 2013-11-29 -
Kaliciak Wojciech Członek RN 2013-11-29 -
Szala Marek Członek RN 2013-11-29 -
Szala, Marek Jan Przewodniczący RN 2013-11-29 -
Loranc Robert Prezes Zarządu 2012-03-30 2014-04-28 -
Loranc Robert Prezes Zarządu 2012-03-30 -
Olejarczyk Marek Prezes Zarządu 2011-11-17 2012-03-30 -
Olejarczyk Marek Prezes Zarządu 2011-11-17 -
Kargul Elwira Członek RN 2010-12-20 2013-08-14 -
Bąkowski Dariusz Członek RN 2010-12-20 -
Kargul Elwira Członek RN 2010-12-20 -
Morawiec Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-11-01 2012-06-15 -
Morawiec Piotr Wiceprezes Zarządu 2010-11-01 2012-06-15 -
Rojewski Grzegorz Prezes Zarządu 2010-09-01 2011-11-17 -
Rojewski Grzegorz Prezes Zarządu 2010-09-01 -
Tokarek Marcin Członek RN 2010-05-18 2013-04-12 -
Tokarek Marcin Członek RN 2010-05-18 2013-04-12 -
Tokarek Marcin Członek RN 2010-05-18 2013-04-12 -
Tomkowiak Joanna Wiceprezes Zarządu 2010-05-14 2012-03-31 -
Tomkowiak Joanna Wiceprezes Zarządu 2010-05-14 -
Meniów Daniel Wiceprezes Zarządu 2010-05-01 2012-05-31 -
Meniów Daniel Wiceprezes Zarządu 2010-05-01 2012-05-31 -
Afeltowicz Bernard Członek RN 2009-12-21 2013-02-01 -
Tomkowiak Joanna Członek RN 2009-12-21 2010-05-11 -
Tomkowiak Joanna Członek RN 2009-12-21 -
Afeltowicz Bernard Członek RN 2009-12-21 -
Olbrychtowicz Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2009-12-11 2010-09-30 -
Olbrychtowicz Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2009-12-11 -
Koczar Dariusz Członek RN 2009-06-25 2009-09-23 -
Koczar Dariusz Członek RN 2009-06-25 -
Orliński Jarosław Członek RN 2009-06-25 -
Orliński Jarosław Członek RN 2009-06-25 -
Nowak-Gocławski Artur Prezes Zarządu 2009-05-05 2010-08-31 -
Nowak-Gocławski Artur Prezes Zarządu 2009-05-05 2010-08-31 -
Dmowska Katarzyna Członek Zarządu 2009-05-05 2010-05-14 -
Borkowski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2009-05-05 2010-04-30 -
Borkowski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2009-05-05 2010-04-30 -
Dmowska Katarzyna Członek Zarządu 2009-05-05 -
Uchmanowicz Tadeusz Członek RN 2009-03-06 2013-08-14 -
Urbańska Małgorzata Sekretarz RN 2009-03-06 2013-08-14 -
Tchórzewski Janusz Przewodniczący RN 2009-03-06 2013-08-14 -
Skałecki Paweł Członek RN 2009-03-06 2010-12-20 -
Urbański Jakub Członek RN 2009-03-06 2010-05-17 -
Piątkowski Marek Członek RN 2009-03-06 2009-06-25 -
Piontek Krzysztof Członek RN 2009-03-06 2009-06-25 -
Urbański Jakub Członek RN 2009-03-06 -
Piątkowski Marek Członek RN 2009-03-06 -
Urbańska Małgorzata Sekretarz RN 2009-03-06 -
Tchórzewski Janusz Przewodniczący RN 2009-03-06 -
Skałecki Paweł Członek RN 2009-03-06 -
Piontek Krzysztof Członek RN 2009-03-06 -
Uchmanowicz Tadeusz Członek RN 2009-03-06 -
Borkowski Sławomir Prezes Zarządu 2009-03-01 2009-05-05 -
Borkowski Sławomir Prezes Zarządu 2009-03-01 -
Koczar Dariusz Wiceprezes Zarządu 2009-01-27 2009-05-05 -
Nowak-Gocławski Artur Prezes Zarządu 2009-01-27 2009-02-28 -
Nowak-Gocławski Artur Prezes Zarządu 2009-01-27 2009-02-28 -
Koczar Dariusz Wiceprezes Zarządu 2009-01-27 -
Ukleja Remigiusz Członek Zarządu 2009-05-05 -
Orliński Jarosław Członek Zarządu 2009-05-05 -
Mróz Wojciech Sekretarz RN 2009-03-06 -
Piontek Krzysztof Członek RN 2009-03-06 -
Piątkowski Marek Przewodniczący RN 2009-03-06 -
Piontek Krzysztof Członek RN 2009-03-06 -
Mioduszewski Arkadiusz Członek RN 2009-03-06 -
Mróz Wojciech Sekretarz RN -
Adamski Tomasz Członek Zarządu -
Orliński Jarosław Członek Zarządu -
Ukleja Remigiusz Członek Zarządu -
Mioduszewski Arkadiusz Członek RN -
Adamski Tomasz Członek Zarządu -
Smoleń Robert Członek RN -
Smoleń Robert Członek RN -
Piątkowski Marek Przewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 2 -
2016 5 -
2015 6 -
2014 16 -
2013 20 -
2012 26 -
2011 29 -
2010 25 -
2009 132 -
2008 52 -
Grupa
2017 9 -
2016 11 -
2015 6 -
2009 142 -
2008 52 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.